Tučapy (odpolední) 2019 - O putovní pohár Obce Tučapy

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 06. 2019 17:00
Kontakt:   Jiří Kubeš
Telefon:  774 810 707
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice Špona BN 16,77 16,47 16,77
2.  Krotějov Sport TA 16,78 16,78 16,31
3.  Dobronice u Chýnova TA 17,37 17,37 17,20
4.  Bohdalín PE 17,39 17,39 17,24
5.  Skrýchov u Malšic TA 17,50 17,50 17,28
6.  Stoklasná Lhota TA 17,58 17,18 17,58
7.  Šipoun PT 17,75 17,75 16,86
8.  Chotěmice TA 17,86 16,27 17,86
9.  Žirovnice PE 17,99 17,62 17,99
10.  Český Rudolec JH 18,23 18,23 17,19
11.  Zdislavice BN 18,31 18,31 17,65
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Daměnice BN 18,39 17,38 18,39
13.  Jaronice CB 18,42 18,42 18,05
14.  Rybova Lhota TA 18,66 18,55 18,66
15.  Ústrašice B TA 18,70 18,30 18,70
16.  Zhoř u Tábora TA 19,27 18,06 19,27
17.  Drahňovice BN 19,32 19,32 18,03
18.  Makov TA 19,33 19,33 18,51
19.  Žďár JH 19,84 19,84 18,38
20.  Markvarec JH 20,13 20,13 16,89
21.  Lom TA 21,42 21,42 19,60
22.  Košice TA 22,89 22,65 22,89
23.  Tučapy B TA 23,22 20,56 23,22
24.  Budislav TA 27,05 27,05 26,17
25.  Strmilov JH 30,01 19,88 30,01
26.  Krátošice TA NP NP NP
26.  Kozmice TA NP NP NP
26.  Nová Ves u Chýnova TA NP NP NP
26.  Řepeč TA NP NP NP
26.  Choustník TA NP NP NP
26.  Tučapy C TA NP NP NP
26.  Tučapy A TA NP NP NP
26.  Drunče JH NP NP NP
26.  Kamenná Lhota TA NP NP NP
26.  Rynárec PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrdějovice CB 17,95 17,60 17,95
2.  Chrbonín TA 18,07 18,07 17,54
3.  Lom TA 18,10 18,10 18,07
4.  Zdešov JH 18,47 18,47 18,45
5.  Chotěmice TA 18,63 18,63 17,85
6.  Slapy TA 18,95 18,95 18,72
7.  Dvorce A TA 18,98 18,98 17,24
8.  Zhoř u Tábora TA 19,56 19,41 19,56
9.  Chválkov PE 22,48 21,48 22,48
10.  Ústrašice TA 23,10 18,75 23,10
11.  Šebířov TA 23,25 23,25 21,81
12.  Choustník TA 23,32 23,32 23,29
13.  Kozmice TA 23,57 22,80 23,57
14.  Dvorce B TA 24,45 20,61 24,45
15.  Kamenná Lhota TA 35,87 32,92 35,87
16.  Želeč TA 43,11 42,13 43,11
17.  Bezděčín TA NP NP NP
17.  Nová Včelnice JH NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slapy TA 17,73 17,58 17,73
2.  Svaté Pole PB 17,81 17,43 17,81
3.  Lom TA 17,83 16,92 17,83
4.  Želeč TA 26,38 26,38 20,29
5.  Tučapy TA NP NP NP
5.  Dvorce TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN16,4716,7716,772019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,7816,3116,782019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Šipoun PT16,7816,6716,782018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov SportTA16,9217,0317,032017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jankov BN16,6217,0617,062015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN16,8317,3117,312015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,3217,1617,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH17,3217,1317,322017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chářovice ŠponaBN17,3616,6117,362018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dobronice u Chýnova TA17,3717,2017,372019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,3717,2017,372017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,3917,2417,392019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice BN17,3817,4317,432013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Český Rudolec JH17,4416,9817,442017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stoklasná Lhota TA17,4417,2317,442018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Skrýchov u Malšic TA17,5017,2817,502019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA17,5416,8517,542018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milenovice PI17,0017,5717,572018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stoklasná Lhota TA17,1817,5817,582019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA17,6017,1917,602018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jankov BN17,6417,1517,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH17,7417,6417,742018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Šipoun PT17,7516,8617,752019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Strmilov JH17,7617,5317,762018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jaronice CB17,7617,7417,762014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jankov BN17,7917,6817,792016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slapy ATA17,8017,6717,802015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár JH17,8017,2917,802014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slapy BTA17,6317,8217,822017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drunče JH17,8117,8217,822016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/06/27 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/06/26 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/03 Tučapy, TA,
THL
2011/07/02 Tučapy, TA, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2012/06/30 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2013/06/29 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2014/06/28 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2015/06/27 Tučapy(noční), O putovní pohár obce Tučapy
THL
2016/07/02 Tučapy, O pohár
THL
2016/07/02 Fotbalové hřiště Tučapy, Memoriál J. Kuttelwaschera, noční soutěž, Ž2B, M3B
-
2017/07/01 Tučapy, O pohár
THL
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře