Tučapy 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 17,32 17,32 17,16
2.  Jankov BN 17,79 17,79 17,68
3.  Drunče JH 17,82 17,81 17,82
4.  Stoklasná Lhota TA 18,06 17,97 18,06
5.  Chýnov TA 18,14 18,14 17,72
6.  Žďár A JH 18,23 18,23 18,12
7.  Kájov B CK 18,52 18,37 18,52
8.  Chotěmice TA 18,72 18,72 17,35
9.  Zdislavice BN 18,98 17,38 18,98
10.  Řepeč TA 19,13 17,73 19,13
11.  Jaronice Srubec A CB 19,68 19,18 19,68
12.  Český Rudolec JH 19,80 19,75 19,80
13.  Tučapy TA 20,12 20,12 19,33
14.  Slapy A TA 20,24 19,00 20,24
15.  Jaronice Srubec B CB 20,25 20,25 18,51
16.  Chářovice A BN 20,29 20,20 20,29
17.  Zhoř u Tábora TA 20,54 19,62 20,54
18.  Slavošovice KT 20,64 20,64 19,38
19.  - Chlumašovice - 21,67 21,67 20,16
20.  Holašovice CB 21,68 21,65 21,68
21.  Zdešov JH 22,35 22,35 22,04
22.  Chlum B CK 22,58 22,58 22,28
23.  Skrýchov u Malšic TA 22,64 22,64 20,67
24.  Chabrovice TA 23,05 22,60 23,05
25.  Rybova Lhota TA 24,76 24,76 24,24
26.  Kamenná Lhota TA 26,70 26,70 26,37
27.  Zliv A CB 27,05 25,29 27,05
28.  Tučapy A TA 27,21 27,21 27,16
29.  Moraveč TA 27,24 26,84 27,24
30.  Tučapy B TA 28,46 28,46 26,85
31.  Božejovice TA 29,54 29,54 28,41
32.  Slapy B TA 29,68 26,90 29,68
33.  Jižná JH 34,40 34,40 33,55
34.  Lomec KT 35,16 21,88 35,16
35.  Chotčiny TA 42,30 42,30 27,93
36.  Choustník B TA 45,27 26,34 45,27
37.  Košice TA NP NP NP
37.  Krátošice TA NP NP NP
37.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
37.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
37.  Choustník A TA NP NP NP
37.  Ústrašice B TA NP NP NP
37.  Bezděčín TA NP NP NP
37.  Dvorce A TA NP NP NP
37.  Želeč A TA NP NP NP
37.  Žďár B JH NP NP NP
37.  Bukovany BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 18,02 18,02 17,69
2.  Dvorce A TA 18,56 18,56 17,07
3.  Ústrašice TA 18,78 18,31 18,78
4.  Nová Včelnice JH 19,22 18,34 19,22
5.  Bezděčín TA 19,29 18,73 19,29
6.  Mydlovary CB 19,64 19,60 19,64
7.  Zhoř u Tábora TA 20,33 20,05 20,33
8.  Slapy TA 20,76 20,76 18,99
9.  Češnovice Jaronice CB 21,09 21,09 19,60
10.  Chlum CK 21,83 20,77 21,83
11.  Zdešov JH 21,90 20,80 21,90
12.  Chabrovice TA 23,78 23,78 21,52
13.  Kamenice nad Lipou A PE 25,65 25,65 24,80
14.  Chotčiny TA 27,91 26,42 27,91
15.  Dvorce B TA 29,70 29,70 21,69
16.  Krátošice TA NP NP NP
16.  Chmelná CK NP NP NP
16.  Tučapy TA NP NP NP
16.  Chrbonín TA NP NP NP
16.  Srubec CB NP NP NP
16.  Hrdějovice A CB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN16,4716,7716,772019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Šipoun PT16,7816,6716,782018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,7816,3116,782019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov SportTA16,9217,0317,032017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jankov BN16,6217,0617,062015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN16,8317,3117,312015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,3217,1617,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH17,3217,1317,322017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chářovice ŠponaBN17,3616,6117,362018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE17,3717,2017,372017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dobronice u Chýnova TA17,3717,2017,372019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,3917,2417,392019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice BN17,3817,4317,432013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stoklasná Lhota TA17,4417,2317,442018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Český Rudolec JH17,4416,9817,442017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Skrýchov u Malšic TA17,5017,2817,502019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA17,5416,8517,542018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milenovice PI17,0017,5717,572018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stoklasná Lhota TA17,1817,5817,582019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA17,6017,1917,602018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jankov BN17,6417,1517,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH17,7417,6417,742018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Šipoun PT17,7516,8617,752019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jaronice CB17,7617,7417,762014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH17,7617,5317,762018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jankov BN17,7917,6817,792016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žďár JH17,8017,2917,802014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy ATA17,8017,6717,802015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slapy BTA17,6317,8217,822017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drunče JH17,8117,8217,822016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

18,72https://youtu.be/33R0ik0gxtQ Patrik Baláž

Slapy - Muži

20,24https://youtu.be/BMAWjv4e7dw Tomáš Švec

Božejovice - Muži

29,54https://youtu.be/-EltZaWrt_Y Jiří Mácha

Slapy - Muži

29,68https://youtu.be/s1uHk5u3YGM Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/06/27 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/06/26 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/03 Tučapy, TA,
THL
2011/07/02 Tučapy, TA, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2012/06/30 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2013/06/29 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2014/06/28 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2015/06/27 Tučapy(noční), O putovní pohár obce Tučapy
THL
2016/07/02 Tučapy, O pohár
THL
2016/07/02 Fotbalové hřiště Tučapy, Memoriál J. Kuttelwaschera, noční soutěž, Ž2B, M3B
-
2017/07/01 Tučapy, O pohár
THL
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře