Tučapy 2018 - O putovní pohár Obce Tučapy

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 06. 2018 17:00
Kontakt:   Jiří Kubeš
Telefon:  774 810 707
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Šipoun PT 16,78 16,78 16,67
2.  Chářovice Špona BN 17,36 17,36 16,61
3.  Stoklasná Lhota TA 17,44 17,44 17,23
4.  Chotěmice TA 17,54 17,54 16,85
5.  Milenovice PI 17,57 17,00 17,57
6.  Slapy TA 17,60 17,60 17,19
7.  Český Rudolec JH 17,74 17,74 17,64
8.  Strmilov JH 17,76 17,76 17,53
9.  Dolní Němčice JH 17,97 17,27 17,97
9.  Zdislavice BN 17,97 17,85 17,97
11.  Drunče JH 18,17 17,77 18,17
12.  Krotějov Sport TA 18,18 18,18 16,33
12.  Žirovnice PE 18,18 18,18 17,94
14.  Ústrašice B TA 18,19 18,19 17,85
15.  Holašovice CB 18,28 17,75 18,28
16.  Kamenice nad Lipou PE 18,45 18,45 18,41
17.  Žďár JH 18,55 18,55 17,87
18.  Dobronice u Chýnova TA 18,70 17,28 18,70
19.  Makov TA 18,74 18,64 18,74
20.  Řepeč TA 19,09 19,09 18,09
21.  Drahňovice BN 19,22 19,22 18,76
22.  Skrýchov u Malšic TA 19,34 19,34 17,60
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Tomice BN 19,55 19,55 18,56
24.  Tučapy B TA 20,36 20,36 20,12
25.  Želeč TA 20,92 20,92 20,86
26.  Rybova Lhota TA 20,94 20,94 18,84
27.  Nová Ves TA 21,49 20,33 21,49
28.  Tučapy A TA 21,56 21,56 19,48
29.  Nišovice ST 21,64 19,97 21,64
30.  Božejovice TA 21,67 19,86 21,67
31.  Svaté Pole PB 21,70 21,70 21,62
32.  Choustník TA 22,44 22,44 21,11
33.  Malovice BN 23,04 23,04 22,93
34.  Lom TA 26,30 24,11 26,30
35.  Chotčiny TA 27,00 27,00 26,92
36.  Jeníčkova Lhota TA 30,94 28,99 30,94
37. Výsledek se nepočítá do ligy  Borkovice TA 31,71 23,14 31,71
38.  Chabrovice TA 41,00 22,41 41,00
39.  Louňovice pod Blaníkem BN NP NP NP
39.  Lišov CB NP NP NP
39.  Chlum B CK NP NP NP
39.  Bohdalín PE NP NP NP
39.  Jaronice CB NP NP NP
39.  Markvarec JH NP NP NP
39.  Rynárec PE NP NP NP
39.  Kamenná Lhota TA NP NP NP
47.  Chýnov TA DSQ DSQ DSQ
47.  Zhoř u Tábora TA DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 16,65 16,65 16,52
2.  Chotěmice TA 17,87 17,87 16,93
3.  Bezděčín TA 18,06 17,88 18,06
4.  Ústrašice TA 18,07 18,07 17,56
5.  Slapy TA 18,08 17,79 18,08
6.  Nová Včelnice JH 18,35 18,00 18,35
7.  Chrbonín TA 18,50 18,43 18,50
8.  Lom TA 19,37 17,61 19,37
9.  Hrdějovice CB 19,58 19,58 19,58
10.  Zdešov JH 20,02 18,97 20,02
11.  Choustník TA 22,01 22,01 20,95
12.  Dvorce B TA 22,32 20,24 22,32
13.  Želeč TA 23,85 23,85 22,21
14.  Malovice BN 24,44 24,44 20,17
15.  Zhoř u Tábora TA 25,08 24,73 25,08
16.  Chválkov PE 26,35 26,35 22,70
17.  Kamenice nad Lipou PE 29,32 29,20 29,32

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 17,14 17,08 17,14
2.  Slapy D TA 18,72 17,96 18,72
3.  Lom TA 18,90 18,73 18,90
4.  Tučapy TA 21,25 21,25 16,58
5.  Slapy C TA 22,13 21,46 22,13
6.  Svaté Pole PB 22,99 22,24 22,99
7.  Maršov TA 24,76 21,51 24,76
8.  Želeč TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,6516,5216,652018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dvorce A TA17,4817,0917,482014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Včelnice JH17,7917,7217,792012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Kamenice nad Lipou PE17,8617,7117,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chotěmice TA17,8716,9317,872018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Všechlapy BN17,7517,9117,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chotěmice TA18,0217,6918,022016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ústrašice TA17,8818,0318,032017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA17,8818,0618,062018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ústrašice TA18,0717,5618,072018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Slapy TA17,7918,0818,082018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bezděčín TA17,5418,1218,122017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Mydlovary CB17,6918,3018,302013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Daměnice BN18,3018,3418,342012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Ústrašice TA18,1118,3418,342015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Včelnice JH18,0018,3518,352018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chrbonín TA18,4318,5018,502018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dvorce A TA18,5317,1718,532013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chotěmice TA18,5618,2218,562015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dvorce A TA18,5617,0718,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Ústrašice TA18,3118,7818,782016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hrdějovice CB18,4718,9518,952017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Daměnice B BN18,8119,1019,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Mydlovary CB19,1019,2019,202015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nová Včelnice JH18,3419,2219,222016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Daměnice BN18,5719,2419,242015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Makov TA19,2919,1519,292015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bezděčín TA18,7319,2919,292016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nová Včelnice JH19,3017,7119,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zhoř u Tábora TA18,5219,3219,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/06/27 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/06/26 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/03 Tučapy, TA,
THL
2011/07/02 Tučapy, TA, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2012/06/30 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2013/06/29 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2014/06/28 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2015/06/27 Tučapy(noční), O putovní pohár obce Tučapy
THL
2016/07/02 Tučapy, O pohár
THL
2016/07/02 Fotbalové hřiště Tučapy, Memoriál J. Kuttelwaschera, noční soutěž, Ž2B, M3B
-
2017/07/01 Tučapy, O pohár
THL
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře