Bílovice 2024 - Pohárová soutěž

Liga: VCPV
Místo: Bílovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2024 15:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2024 12:00
Začátek tipování:  23. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2024 00:00
Zadal: Martin Ošťádal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bilovice-14139.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVMartin Ošťádal
22Babice OLLibor Kubala
33Seloutky PVIvo Doležel
44Vrchoslavice PVLuděk Minařík
55Hlubočky OLDaniel Dvořák
66Nenakonice OLLukáš Kovařík
77Drahany PVTomáš Růžička
88Tršice OLMichael Tichý
99Bílovice C - odpadPVMartin Ošťádal
1010Kobeřice PVMartin Ošťádal
1111Vrchoslavice Muži BPVJaroslav Jedlička
1212Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1313Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
1414Těšetice OLTomáš Navrátil
1515Haňovice OLLukáš Hampl
1616Lipová PVVojtěch Langer
1717Bezděčí u Trnávky SYStepan Machata
1818Janovice BRTomáš Růžička
1919Otinoves PVMarek Šustr
2023Soběsuky PVKlára Piňosová
2125Starý Jičín NJJakub Adámek
2226Lipová PVVojtěch Langer
2328z_Dětkovice číslo 2 PVMarie Hynková
2430Olešnice XOLLukáš Trefil
2531Měrotín OLPatrik Horák
2645Lipová PVVojtěch Langer
2759Prchalov BNJJakub Šenk
2860Velká (Hranice III) PRPřerov
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVMartin Ošťádal
23Žernovník BKPetr Dokoupil
34Dolní Libina SUMonika Hrubá
45Soběsuky PVMichaela Vystavělová
56Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
67Bousín PVAneta Ambrožová
78Kobeřice PVMartin Ošťádal
89Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
910Náměšť na Hané OLEma De Roecková
1012Soběsuky PVDarina Dvorská
1114Seloutky PVMichal Janeček
1215Pěnčín PVMagdaléna Sedláková
1316z_Dětkovice číslo 2 PVDavid Zatloukal
1417Bezděčí u Trnávky SYMartina Dvořáková
1519Vojnice OLAdriana Šulcová
1630Blatec OLKateřina Skládalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice XOL13,7213,7513,752024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice APV14,0014,2214,222024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR14,4214,6914,692021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV14,4614,7514,752022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV14,6614,9314,932021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice C OdpadPV14,9714,8114,972023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čelechovice na Hané PV15,0014,6815,002023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Otinoves PV14,7615,0315,032023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Odry NJ14,3615,0415,042024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Prchalov NJ15,0414,7215,042024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Plinkout OL15,1115,0915,112023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Odry NJ14,8615,2215,222023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tošodry fire team NJ14,8315,2315,232021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velká (Hranice III) PR15,1515,2315,232022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Plinkout OL15,2315,2115,232022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ludéřov OL15,3214,9315,322022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY15,3115,3515,352023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tošodry fire team NJ14,6115,3715,372022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ludéřov HORNETSOL15,2615,3815,382023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,3914,8615,392021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Plinkout OL15,1515,4015,402024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olšany u Prostějova PV15,4115,2115,412022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL15,4315,1115,432023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU15,1115,4915,492024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Měrotín OL15,4615,4915,492023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY15,5114,8415,512022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Měrotín OL15,5515,2515,552021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Otinoves PV15,5615,0815,562024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olšany u Prostějova PV15,5715,2215,572021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV15,4815,6215,622021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chořelice OL15,1815,6315,632024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Těšetice TYFOČÁCIOL15,6514,9215,652024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Měrotín OL14,6115,6815,682022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mladeč OL15,4015,6915,692024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olšany u Prostějova PV15,3315,8315,832023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mladeč OL15,2015,8815,882022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Náměšť na Hané OL15,8815,6915,882022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlubočky OL16,0615,9416,062023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sobotín SU15,2316,0716,072024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU15,2816,0816,082021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nenakonice OL15,3516,1016,102024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL16,1015,8216,102022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Otinoves PV16,1115,6116,112022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Třeština SU15,4016,2416,242024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Domamyslice PV16,1516,2716,272023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílovice CPV16,2816,2316,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bezděčí u Trnávky SY15,6616,2816,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mladeč OL16,0016,2916,292023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Přáslavice OL15,9716,3516,352023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chválkovice OL16,3516,0216,352021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Těšetice TyfočáciOL14,4916,4916,492022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov-výběr SU16,1916,5016,502022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV16,5316,0916,532021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Střelice OL14,6816,5416,542023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Dědina OL16,0916,5616,562022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nenakonice OL16,5616,2616,562023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zborovice KM16,5016,6516,652023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Ludéřov FARMAOL16,6016,6616,662024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Třeština SU16,7016,4916,702022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dětkovice PV15,7316,8316,832021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nová Dědina OL16,6116,8316,832024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Přáslavice OL16,2116,8516,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Přáslavice OL16,9616,4716,962024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chořelice OL17,0116,6617,012023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Krasice - Prostějov PV16,3117,0317,032022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Otinoves PV17,0416,6417,042021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Přáslavice OL17,0017,1017,102022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Velká Bystřice OL17,2017,1417,202021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myslejovice PV16,6317,2517,252021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Vrchoslavice PV15,5717,2517,252023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sobotín SU15,1417,3217,322023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Břidličná BR17,1417,3817,382022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chválkovice OL16,6917,3917,392022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chválkovice OL17,4117,0317,412023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rohov OP15,2417,4917,492023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vrchoslavice BPV16,7917,5017,502024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Třeština SU15,8717,5817,582023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kobeřice PV17,0717,6117,612024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Grygov OL17,8117,4217,812023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Pustiměř VY18,0017,2918,002021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Měrotín OL15,5518,0318,032024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Drahany PV16,5518,3618,362024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Seloutky PV18,3918,6618,662022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chořelice OL17,8018,6718,672022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Určice PV18,7918,0818,792021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dub nad Moravou OL18,8918,1218,892022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nový Malín SU19,0015,5619,002021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Soběsuky PV19,0418,3519,042023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bezděčí u Trnávky SY18,9619,2219,222024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Mostkovice PV17,9419,2519,252022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Olešnice REZERVAOL19,4316,5419,432023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mostkovice PV19,2919,5119,512023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kobeřice PV17,8219,5719,572023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pustiměř AVY20,0819,1520,082022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Doloplazy OL20,1718,3120,172023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dolany OL20,2015,3520,202024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Hlubočky OL20,5315,9220,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pustiměř BVY20,2920,7920,792022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Grygov OL20,9318,6220,932021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vojnice OL21,1620,3821,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Soběsuky PV16,6416,9616,962024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Libina SU16,9816,9716,982024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0516,8317,052023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Odry NJ16,6917,1517,152023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL17,3317,0917,332021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice APV17,1317,4017,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky APV17,4316,8617,432023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrabišín SU17,4517,2317,452023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU16,8317,4817,482023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV17,3917,4817,482024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Libina SU17,1017,6217,622024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky PV17,3317,7217,722023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice PV17,7417,6617,742023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bousín PV17,3117,7517,752023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krasice - Prostějov PV17,7617,5317,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Soběsuky APV17,7817,7417,782021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Soběsuky APV17,7817,7317,782024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OL17,6917,8517,852024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pěnčín PV17,5617,8717,872019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratiboř VS17,9617,5017,962021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL17,7618,0018,002022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loučany OL18,0517,3318,052021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pěnčín PV18,0817,6118,082017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasice - Prostějov PV18,1017,8318,102024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky APV18,1218,0618,122019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Libina SU18,1617,2318,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky APV18,1717,6918,172022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL18,0318,1918,192019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dětkovice PV18,2018,1618,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrabišín SU17,0318,2018,202024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krasice - Prostějov PV17,9518,2818,282024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pěnčín APV17,7918,2818,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nová Dědina OL18,2718,3118,312023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL18,0318,3118,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL18,3117,7018,312024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV16,9218,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vojnice OL18,4018,4118,412024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Soběsuky BPV18,4317,7418,432024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bousín PV18,4817,7018,482024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice PV17,2318,4818,482023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dub nad Moravou OL17,1418,5018,502023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dětkovice PV18,5018,5218,522024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bílovice APV17,6318,5218,522018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Soběsuky BPV17,9618,5418,542024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bezděčí u Trnávky SY18,5617,8018,562023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bezděčí u Trnávky SY18,6017,6018,602023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Soběsuky BPV18,6118,5018,612024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bezděčí u Trnávky SY18,6117,9818,612024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krasice - Prostějov PV18,6317,0518,632024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bílovice APV18,7118,5918,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Soběsuky BPV18,7218,3518,722018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Soběsuky APV18,4518,7518,752017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Přáslavice OL18,6118,7618,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Soběsuky BPV18,7917,6118,792023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malá Lhota BK18,7918,1718,792014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Žernovník BK18,3818,7918,792016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pěnčín PV18,8417,5818,842023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Pěnčín PV17,9018,8518,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bohuňov SY18,8318,8518,852024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pěnčín PV18,1318,8618,862015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dub nad Moravou OL18,8818,1518,882021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dětkovice VY16,3218,9018,902021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hlubočky OL18,9618,3818,962023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Soběsuky BPV18,9818,7518,982021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Soběsuky BPV18,6019,0319,032017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Libina SU17,9519,0319,032022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bílovice BPV19,0417,9819,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Vojnice OL18,9319,0619,062024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velký Týnec OL19,0618,9619,062022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Pavlov SU19,0718,6719,072021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dětkovice PV19,0718,8919,072024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bílovice PV18,0519,1019,102024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nové Dvory OL18,6519,1019,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bílovice APV17,0619,1519,152019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pěnčín PV18,9319,1719,172016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešnice OL19,1718,8619,172017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Pěnčín BPV19,2618,9519,262021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vojnice OL19,3019,2519,302022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Soběsuky BPV18,7519,3419,342021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Třeština SU19,0919,3519,352024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Soběsuky APV18,7919,3519,352015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bílovice BPV19,3518,1319,352017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Soběsuky BPV19,0319,4019,402015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dětkovice PV19,4519,1719,452023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Soběsuky BPV19,4618,6519,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bílovice BPV18,8119,4619,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dětkovice PV19,0919,4919,492021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dětkovice PV18,6619,5019,502017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Libina SU19,5417,6019,542023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Olešnice OL19,5419,2219,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bílovice PV19,5718,6419,572014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Náměšť na Hané OL19,5818,6719,582023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Soběsuky APV18,6419,6419,642016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pěnčín PV17,9119,6519,652018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Haňovice OL19,6917,7519,692022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bílovice PV19,7019,0219,702024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Cholina OL19,7419,0119,742017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Náměšť na Hané OL18,9919,8019,802023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Soběsuky APV19,3519,8319,832021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dětkovice PV18,5419,9419,942018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2011/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2012/07/14 Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín
-
2012/07/14 Bílovice,
VCPV
2013/07/13 Bílovice, O pohár starosty obce
VCPV
2014/07/12 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/11 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/16 Bílovice, O pohár obce
VCPV
2017/07/15 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2018/07/14 Bílovice, Pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2021/07/17 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2023/07/08 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2023/07/08 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2024/06/29 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2024/06/29 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2024/07/13 Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Niva, Pohárová soutěž
VCPV
2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž
VCPV
2024/08/24 Pěnčín, Pohárová soutěž
VCPV
2024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž
VCPV
Kdy Kde Liga