Bílovice (PV) 2021 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH.Bilovice/
Kdy: 17. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Stanislav Režný
Telefon:  603 254 439
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janovice BR 14,69 14,42 14,69
2.  Bílovice PV 14,93 14,66 14,93
3.  Tošodry fire team NJ 15,23 14,83 15,23
4.  Ludéřov OL 15,39 15,39 14,86
5.  Měrotín OL 15,55 15,55 15,25
6.  Olšany u Prostějova PV 15,57 15,57 15,22
7.  Čelechovice na Hané PV 15,62 15,48 15,62
8.  Dolní Libina SU 16,08 15,28 16,08
9.  Bílovice C PV 16,28 16,28 16,23
10.  Bezděčí u Trnávky SY 16,28 15,66 16,28
11.  Chválkovice OL 16,35 16,35 16,02
12.  Čechy pod Kosířem PV 16,53 16,53 16,09
13.  Dětkovice PV 16,83 15,73 16,83
14.  Přáslavice OL 16,85 16,21 16,85
15.  Otinoves PV 17,04 17,04 16,64
16.  Velká Bystřice OL 17,20 17,20 17,14
17.  Myslejovice PV 17,25 16,63 17,25
18.  Pustiměř VY 18,00 18,00 17,29
19.  Určice PV 18,79 18,79 18,08
20.  Nový Malín SU 19,00 19,00 15,56
21.  Grygov OL 20,93 20,93 18,62
22.  Vojnice OL 21,16 21,16 20,38
23.  Blatec OL 21,58 20,22 21,58
24.  Pavlov-výběr SU 22,16 15,69 22,16
25.  Kobeřice PV 22,42 22,42 22,19
26.  Kokory PR 22,49 22,49 21,78
27.  Radíkov OL 23,08 23,08 22,87
28.  Třeština SU 23,75 23,60 23,75
29.  Vřesovice PV 28,13 28,13 26,29
30.  Dolany OL NP NP NP
30.  Sobotín SU NP NP 16,77
30.  Měrotín B OL NP 17,07 16,66
30.  Břidličná BR NP NP NP
30.  Ratiboř VS NP NP NP
30.  Mladeč OL NP NP NP
30.  Náměšť na Hané OL NP 15,94 16,24
30.  Domamyslice PV NP NP 15,07
30.  Krasice - Prostějov PV NP 19,38 20,18
30.  Olešnice X OL NP NP 14,95
30.  Těšetice Ratašice OL NP NP 15,94
30.  Kožušany OL NP NP NP
30.  Starý Jičín NJ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 17,33 17,33 17,09
2.  Krasice - Prostějov PV 17,76 17,76 17,53
3.  Soběsuky A PV 17,78 17,78 17,74
4.  Dolní Libina SU 18,16 18,16 17,23
5.  Pěnčín A PV 18,28 17,79 18,28
6.  Přáslavice OL 18,76 18,61 18,76
7.  Dub nad Moravou OL 18,88 18,88 18,15
8.  Pavlov SU 19,07 19,07 18,67
9.  Pěnčín B PV 19,26 19,26 18,95
10.  Soběsuky B PV 19,34 18,75 19,34
11.  Bezděčí u Trnávky SY 20,35 19,60 20,35
12.  Soběsuky C PV 22,09 21,64 22,09
13.  Vojnice OL 22,85 22,21 22,85
14.  Bílovice PV 23,75 23,75 21,57
15.  Blatec OL 24,27 24,27 19,30
16.  Kobeřice PV 26,20 24,79 26,20
17.  Cholina OL 29,59 29,59 29,06
18.  Pustiměř VY 33,31 33,31 32,77
19.  Náměšť na Hané OL 47,02 45,40 47,02
20.  Hlubočky OL NP NP NP
20.  Ratiboř VS NP NP 18,96
20.  Dolany OL NP NP NP
20.  Šumvald OL NP 20,28 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8116,4316,812018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sychotín BK16,9216,6916,922019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL16,6316,9216,922018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Janovice BR17,0217,0117,022021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Cholina OL16,9617,0417,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,1016,9617,102019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice OL17,1116,8517,112017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2317,3517,352014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice PV17,3517,1917,352021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Domamyslice PV17,3717,1617,372015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,2917,3817,382019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lipová PV17,5117,3317,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL17,5816,5517,582018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bořitov BK17,6217,5217,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Loučany OL17,1217,6317,632014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bořitov BK17,6517,4517,652018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3217,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plinkout OL17,6217,6817,682016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Domamyslice BPV17,7717,5417,772018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludéřov OL17,3217,7817,782018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dětkovice PV17,8617,6217,862016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stražisko PV17,8917,7017,892014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PV17,5217,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dětkovice PV17,4117,9517,952018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL17,9617,2217,962016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bílovice PV17,9817,3917,982016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice PV18,0017,8118,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jabloňany BK18,0117,9718,012016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Loučany OL18,0317,3018,032015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lipová PV18,0417,9718,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2011/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2012/07/14 Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín
-
2012/07/14 Bílovice,
VCPV
2013/07/13 Bílovice, O pohár starosty obce
VCPV
2014/07/12 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/11 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/16 Bílovice, O pohár obce
VCPV
2017/07/15 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2018/07/14 Bílovice, Pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2021/07/17 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře