Otinoves 2024 - Pohárová soutěž

Liga: VCPV
Místo: Otinoves
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 07. 2024 15:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 27. 07. 2024 12:00
Začátek tipování:  21. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2024 00:00
Zadal: Martin Ošťádal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-otinoves-14142.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Otinoves PVMartin Ošťádal
22Vrchoslavice PVJaroslav Jedlička
33Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
45Soběsuky PVMichaela Vystavělová
57Bílovice PVPavel Dokoupil
68Vrchoslavice PVJaroslav Jedlička
79Mostkovice PVŠtěpán Povýšil
810Kobeřice PVMartin Ošťádal
911Seloutky PVIvo Doležel
1012Bílovice CPVLukáš Říčař
1113Mostkovice PVTomáš Petrasek
1214Bílovice CPVMarek Šustr
1315Nenakonice OLJiří Tomecek
1418Bezděčí u Trnávky SYJiří Kadlec
1548Bezděčí u Trnávky SYJiří Kadlec
1649Drahany PVJan Švéda
1750Těšetice OLTomáš Navrátil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUVeronika Koulová
22Bludov SUMonika Hrubá
33Bílovice PVMartin Ošťádal
44Soběsuky PVKlára Piňosová
55Bousín PVAneta Ambrožová
66Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
77Dub nad Moravou OLMartina Kropáčová
88Kobeřice PVMartin Ošťádal
99Pěnčín PVNikola Bendová
1015Soběsuky PVDarina Dvorská
1118Náměšť na Hané OLEma De Roecková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK16,4416,7716,772019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešnice OL17,0317,0517,052022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sychotín BK16,7617,2517,252021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ludéřov OL17,2617,2417,262019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velká Bystřice OL17,2517,3717,372021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velká Bystřice OL17,6717,6017,672023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,7817,7017,782021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV17,7917,3817,792021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice PV17,8517,7817,852021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vrchoslavice PV17,6317,8817,882023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kožušany OL17,9617,4017,962023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,7817,9917,992019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bílovice OdpadPV18,0418,0318,042021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Janovice BR17,4618,1118,112022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bílovice C - OdpadPV17,5518,1818,182023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Janovice BR18,2017,2718,202023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Měrotín OL18,2717,5318,272022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolany OL18,3318,2718,332021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice PV18,1618,3518,352022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hoštice KM18,0918,3918,392023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čelechovice na Hané PV17,5818,5318,532019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Otinoves PV18,5417,5618,542022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bílovice OdpadPV18,7918,5818,792022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dub nad Moravou OL18,6018,8918,892019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Těšetice OL18,9317,8218,932023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL18,9718,3018,972022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílovice PV19,0117,4919,012022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Otinoves PV18,5119,0319,032019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Niva PV19,0318,8419,032019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hoštice KM19,0418,2519,042022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bezděčí u Trnávky SY19,0718,3819,072022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vrchoslavice PV18,9119,1019,102022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čelechovice na Hané PV19,1118,7519,112023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Otinoves PV19,1918,8319,192021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radíkov OL19,3219,1919,322021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Měrotín OL19,3418,5619,342023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Čechy pod Kosířem PV19,3918,5519,392023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kotvrdovice BK19,6219,0119,622021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Čechy pod Kosířem PV19,6218,1219,622022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chválkovice OL18,5719,8419,842021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vážany BK18,9019,9619,962019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dětkovice BPV19,3320,0820,082019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Měrotín OL20,2919,6420,292021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Těšetice OL19,0820,3420,342022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lipová PV20,3718,3020,372019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Myslejovice PV19,2620,5020,502021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Otinoves PV20,5318,0620,532023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Seloutky PV20,6220,3920,622023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Ludéřov OL20,8420,8920,892021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Soběsuky PV21,0120,6221,012021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mostkovice PV20,2521,0321,032022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Soběsuky APV21,2921,4221,422019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radíkov OL19,9921,7621,762023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Senetářov BK21,5622,2822,282019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dub nad Moravou OL20,5723,6523,652022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Želeč PV27,2425,4827,242022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Vojnice OL28,8329,1029,102021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bílovice PV29,4828,8929,482023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dub nad Moravou OL31,3018,9931,302023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Soběsuky BPV31,8719,6831,872019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Soběsuky PV32,0229,9832,022023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Želeč PV33,1235,7735,772023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Krasice - Prostějov PV42,1319,0642,132022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Soběsuky PV42,1741,4642,172022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bílovice PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Seloutky PVNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nenakonice OLNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Měrotín BOLNPNPNP2022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Janovice BRNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hodějice VYNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Ostrov u Macochy BKNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velká Bystřice OLNPNPNP2022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,0216,9617,022022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pěnčín PV17,4617,5917,592022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín B - štikyPV18,3217,9618,322022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dolní Libina SU18,0618,5318,532022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dub nad Moravou OL17,2919,0019,002022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vojnice OL19,2818,9719,282022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Soběsuky BPV19,6519,1619,652022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Haňovice OL19,7219,6919,722022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Krasice - Prostějov PV20,0319,9520,032022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Cholina OL20,7018,4120,702022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Soběsuky PV21,9322,4322,432022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL30,7729,1130,772022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bousín PV33,1219,2733,122022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílovice PVNPNPNP2022/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2021/07/31 Otínoves, O pohár starosty
VCPV
2022/08/06 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2023/09/09 Otinoves, Pohárová soutěž
VCPV
2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž
VCPV
2024/08/24 Pěnčín, Pohárová soutěž
VCPV
2024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž
VCPV
Kdy Kde Liga