pod Hněvošickým pahorkem 2013 - Moravskoslezský pohár

Liga: -
Místo: Hněvošice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 20. 07. 2013 14:00
Kontakt:   Vitásek Petr
Telefon:  608 855 598

Začátek rezervace: 09. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 20. 07. 2013 14:00
Začátek tipování:  09. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 09. 07. 2013 00:00
Zadal: Petr Vitásek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasici-hnevosice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hnevosice-2013-07-20-4099.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pustkovec AOVTomáš Kadula
23Chlebičov OPTom
34Oldřišov OPVít Ciminga
45Služovice OPPetr Vitásek
56Vávrovice OPJan Sedláček
67Pustkovec BOVTomáš Kadula
78Skrochovice OPHonza
89Bolatice OPPetr Vitásek
910Sádek OPPetr Fojtík
1011Hněvošice OPPetr Vitásek
1112Plesná AOVterka bajgerova
1213Velké Hoštice AOPMartas Velké Hoštice Nevřela
1314Kravaře BOPMichael Suffner
1415Jeseník JEPavel Lučan
1516Velké Hoštice BOPMartas Velké Hoštice Nevřela
1617Plesná BOVterka bajgerova
1718Ostrava HS Ostrava JihOVJosef Kůrka
1820Neplachovice OPPetr Vitásek
1921Milostovice OPTomáš
2022Janovice petr boxanBRpetr boxan
2124Velké Kunětice JERoman Varga
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hněvošice OPPetr Vitásek
22Svoboda OPLucie Balarinová
33Vávrovice OPMichaela Trojanová
44Strahovice OPLenka
55Plesná OVterka bajgerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svoboda OP17,6517,6117,652016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP17,5417,7617,762016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sádek OP17,3817,8517,852016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP18,7418,8318,832016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chlebičov OP18,8718,8618,872016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Milostovice OP18,4719,2919,292016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bolatice OP19,8817,7919,882016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jamnice OP18,6119,9319,932016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hněvošice OP17,3820,1020,102016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oldřišov OP20,9719,0020,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Komárov OP20,8321,3021,302016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vávrovice OP18,8821,8621,862016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Neplachovice OP19,0032,5632,562016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Michálkovice OVNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Skrochovice OPNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kravaře OPNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2004/07/18 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2005/07/17 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice- pahorek
MSP
2006/07/16 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2007/07/15 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice- pahorek
MSP
2008/07/20 Hněvošice, OP, -, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2009/07/19 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice
MSP
2013/07/20 pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2013/09/28 Hněvošice, Hněvošický pahorek 2013
-
2014/07/26 Hněvošice, Pod pahorkem, 6. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2015/07/25 Hněvošice, 6.kolo MSP Hněvošice - 3B muži, 2B ženy
-
2015/09/12 Hněvošice, Hněvošický Pahorek, 2B
-
2016/07/30 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár (MSP), 3B muži, 2B ženy
-
2016/07/30 Hněvošice, 7. kolo MSP
MSP
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga