Jablonec nad Jizerou 2024 - Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 1.KOLO

Liga: -
Místo: Jablonec nad Jizerou
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 04. 05. 2024 08:45
Kontakt:   Jitka Mládková
Telefon:  731 769 064

Začátek rezervace: 24. 04. 2024 20:00
Konec rezervace: 02. 05. 2024 20:00
Začátek tipování:  04. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2024 00:00
Zadal: Michal Holec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

1.KOLO - Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - disciplíny - POŽÁRNÍ ÚTOK (tráva), ŠTAFETA DVOJIC (asfalt)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonec-nad-jizerou-14089.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMkarel Čermák
22Poniklá SDH PONIKLASMRenáta Pušová
33Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
44Podmoklice ASMTomáš Strnad
55Kundratice SMSDH Kundratice
66Mříčná SMMichal Holec
77Svojek SMTereza Holovičová
88Podmoklice BSMTomáš Strnad
99Chuchelna ASMDaniela Dvořáková
1010Košťálov SMPavla Stehlikova
1111Slaná SMKateřina Schovánková
1212Podmoklice CSMTomáš Strnad
1313Semily SMKateřina Schovánková
1414Rváčov Rváčov-KošovSMSDH Rvacov
1515Bělá SMJana Foltýnová
1616Bítouchov SDH BítouchovSMMichaela Hnyková
1717Jablonec nad Jizerou ASMJitka Mládková
1818Chuchelna BSMDaniela Dvořáková
1919Jablonec nad Jizerou BSMJitka Mládková
2020Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
2121Roprachtice SMLada Lukešová
2222Ploukonice SMRadek Vytina
2323Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2424Vysoké nad Jizerou ASMDaniel Nosek
2525Semily SDH Semily ISMPetr Kousal
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chuchelna ASMDaniela Dvořáková
22Roprachtice SMLada Lukešová
33Bozkov ASMkarel Čermák
44Brada - Rybníček JCPavel
55Podmoklice ASMTomáš Strnad
66Kundratice SMSDH Kundratice
77Svojek SMTereza Holovičová
88Bělá ASMJana Foltýnová
99Podmoklice BSMTomáš Strnad
1010Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
1111Košťálov SMPavla Stehlikova
1212Kundratice BSMSDH Kundratice
1313Podmoklice CSMTomáš Strnad
1414Bělá BSMJana Foltýnová
1515Mříčná SMMichal Holec
1616Chuchelna BSMDaniela Dvořáková
1717Slaná SMKateřina Schovánková
1818Bozkov BSMkarel Čermák
1919Jablonec nad Jizerou ASMJitka Mládková
2020Víchová nad Jizerou SMMartin Jindřišek
2121Jablonec nad Jizerou BSMJitka Mládková
2222Ploukonice SMRadek Vytina
2323Vysoké nad Jizerou ASMDaniel Nosek
2424Semily SDH Semily I ASMPetr Kousal
2525Vysoké nad Jizerou BSMDaniel Nosek
2626Přepeře SMJan Polreich
2727Semily SDH Semily I BSMPetr Kousal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/03 Jablonec nad Jizerou,
PKL
2014/05/08 Jablonec nad Jizerou, Pohár dráčka Soptíka
-
2018/10/06 Jablonec nad Jizerou, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/10/05 Jablonec nad Jizerou, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2023/04/29 Jablonec nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 1.KOLO
-
2024/05/04 Jablonec nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 1.KOLO
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/02 Lhotky - hasičské hřiště, Regional cup mládeže
-
2024/06/07 Kněžice - areal SDH za kinem, Noční soutěž MH - Kněžice
-
2024/06/07 Leskovec, 10.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/07 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2024/06/08 Bozkov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 5.KOLO
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 Střelice, u hasičské zbrojnice, Soutěž žáků v požárním útoku, místní soutěž
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Milotice nad Opavou , hřiště, Memoriál Rudolfa Gony
-
2024/06/08 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula XXI. ročník
-
2024/06/08 Hřiště u in-line dráhy, 1. ročník memoriálu Jiřího Müllera
-
2024/06/08 Želechovice - hřiště, Netradiční pohárová soutěž
-
2024/06/08 Obec Vlčetínec, Soutěž v požárním útoku, 2B, PS12
-
2024/06/08 Střelice, u hasičské zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Střelice
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/09 Valašská Polanka, Požární útok, 2B.
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 2. kolo MSP (3B)
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga