Letohrad - Kunčice 2019 - Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Kunčice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  +420 774 183 351

Začátek rezervace: 13. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 27. 07. 2019 10:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---kuncice-9994.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRHonza Adamec
22Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Čikov TRPořadatelé Pořadatelé
55Loučany OLHonza Adamec
66Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Hrabůvka PRPořadatelé Pořadatelé
1313Trnov RKPořadatelé Pořadatelé
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice UOPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Pšánky HKPořadatelé Pořadatelé
2323Novosedly STHonza Adamec
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Bystřec UOŠtěpán Hrdina
3030Krásná Ves MBJan Macoun
3131Hrabišín SURoman Jírů
3232Jílové u Držkova JNTomáš Palme
3333Míchov BKTomáš Minařík
3434Touchovice LNMiloš Zeman
3535Kynice HBTomáš Francl
3636Morašice CRJiří Škodný
3737Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3838Čeperka PARadovan Bludský
3939Myštěves HKJaromír Rosůlek
4040Moravany PAHonza Louža
4141Olešnice OLLukáš Hampl
4242Choltice PALeoš Kříž
4343Sychotín BKDavid Sedlák
4444Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4547Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
4648Košťálov SMTomáš Tulach
4749Záchlumí UOJan Divíšek
4850Dlouhoňovice UOMartin Hynek
4951Frýdštejn JNMartin Bušek
5052Černčice NAPepa Malý
5153Seč CRFilip Kružík
5255Rohovládova Bělá PAVáclav Kmoníček
5356Horní Čermná UOPavel Suldovský
5457Starý Jičín NJFilip Simper
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
23Dlouhá Ves RKHonza Adamec
34Sloup PZHonza Adamec
45Košťálov SMHonza Adamec
56Olešná HBHonza Adamec
67Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
78Dětkovice VYBarbora
89Nepomuky UOKateřina Krudencová
910Nevcehle JIJakub Jeřábek
1011Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
1112Hrobice EXPLOSIAPABarbora Pilná
1213Myštěves HKVeronika Borůvková
1314Kosmonosy MBDominika Pecháčková
1415Chotíkov PSMonča
1516Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1617Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1718Katusice MBDenisa Boháčková
1819Trnov RKdavid rohlena
1920Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2021Malá Skála BJNAndrea Vavřichová
2130Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,2615,9616,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY16,3816,0816,382019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice VY16,3816,0816,382019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ16,5516,5616,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,5516,5616,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychotín BK16,7316,6516,732012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,7516,4116,752008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stará Říše JI16,9216,7416,922019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice ExplosiaPA17,0916,5517,092018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevcehle JI16,3817,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Výčapy TR--17,102003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK17,1316,8717,132018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radíkov PR15,5217,1517,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,2017,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK17,1617,2717,272011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Výčapy TR--17,292005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dlouhá Ves RK17,2517,3217,322019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RK17,2517,3217,322019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychotín BBK16,8517,3617,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sychotín BBK17,3616,8517,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Stará Říše JI17,3817,1917,382017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radíkov PR17,0117,4117,412012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Myštěves HK17,3517,4817,482015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Letohrad - Orlice UO17,5317,0817,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chrášťany LT17,0617,5317,532010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Orlice UO17,0817,5317,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stará Ves FM--17,542003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nevcehle JI17,1517,5917,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Malé Hoštice OP17,6417,2117,642018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Výčapy TR17,6916,8517,692011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Olešná HB17,7017,0517,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olešná HB17,7017,0517,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chrášťany LT17,7117,1217,712013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nepomuky UO17,5717,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nepomuky UO17,5717,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0817,7217,722016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chrášťany LT17,7316,1717,732011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rychlov KM--17,742001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kunovice VS--17,752005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stará Ves FM--17,772004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Myštěves HK17,7117,7817,782014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Katusice MB17,8017,6217,802019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Katusice MB17,8017,6217,802019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Výčapy TR17,8116,6617,812012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Stará Ves FM--17,822002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Myštěves HK17,8415,8317,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Myštěves HK17,8415,8317,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vitiněves JC16,1117,8917,892011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Radíkov PR--17,942002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chrášťany LT17,9417,8517,942008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kunovice VS17,4317,9617,962007/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Česká Bělá HB17,9616,8217,962019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Skrochovice OP17,9716,5617,972017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Úherce PS--17,972004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kunovice VS--17,972001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nevcehle JI17,9916,5717,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Výčapy TR17,9917,6717,992010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Malá Skála BJN17,1718,0318,032019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Ždírec nad Doubravou HB17,0318,0418,042012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Výčapy TR--18,062004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Lhotky CZR18,0917,6918,092008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Louňovice pod Blaníkem BN18,1016,9818,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Radíkov PR18,1116,9618,112013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Letohrad - Orlice UO17,4418,1118,112012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chválenice PJ--18,142001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chotíkov PS18,0318,1518,152019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/08/16 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2000/08/20 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2001/08/18 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2002/08/17 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2003/08/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2004/08/28 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2005/06/05 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2006/06/04 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2007/06/03 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2008/05/30 Letohrad - Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2008/05/31 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2010/08/07 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2011/06/04 Letohrad-Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2012/06/02 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad- Kunčice, 4. kolo VČHL
VČHL
2014/06/21 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/07/05 Letohrad- Kunčice, 5. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2016/07/10 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL+ Extraliga ČR
VČHL
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže