Olšovec 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Olšovec
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 07. 2017 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  25. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 07. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsovec-8168.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olšovec PRFilip Staněk
22Sedlatice JIHonza Nosek
33Mladcová ZLMartin Ondra
44Malhotice PRLuboš Lehnert
55Sobíšky PRJiří Kočař
66Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BOHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad - Jeleni JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Oponešice  TRHonza Adamec
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Zahnašovice  KMHonza Adamec
2626Špičky PRVeronika Květoňová
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice 1911  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Neplachovice OPJiří Čech
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov  TRHonza Adamec
3838Dětkovice VYMichal Hrabánek
3939Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
4040Karolín KMMartin Ondra
4141Zderaz CRJan Tměj
4242Hrabůvka PRHonza
4343Luboměř NJAdam Melichar
4444Jasenice VSLuboš Kopřiva
4545Líchovy PBJakub Čermák
4646Hranice PRmartin humplik
4747Hranice PRVítězslav Stratil
4848Křenovice PRSDH Křenovice
4949Opatovice PRlibor roman
5050Radkova Lhota PRJan Klimecký
5151Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
5252Hlinsko PRPetr Šromota
5353Pšánky HKDan Všetečka
5454Jamnice OPDominik
5555Vrchoslavice PVRadim Janečka
5656Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMartin Ondra
22Chrášťany LTMartin Ondra
33Stará Říše JIMartin Ondra
44Libuň JCMartin Ondra
55Dvorce TAMartin Ondra
66Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
77Radíkov PRMartin Ondra
88Skrochovice OPMartin Ondra
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil SMMartin Ondra
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Dětkovice VYMichal Hrabánek
1313Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Špičky PRLukáš
1616Pravčice BKMMishi
1717Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1818Opatovice PRlibor roman
1919Kunovice VSMarkéta Gábová
2020Hlinsko PRPetr Šromota
2121Paršovice PRMichaela Mlčáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK--15,762015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BBK15,8515,8615,862016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT15,9815,9915,992013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,0416,1216,122012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT--16,212015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR16,2415,7516,242016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR16,2415,7516,242016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,3816,0016,382019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rokytno PA16,3016,5616,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rokytno PA16,3016,5616,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nevcehle JI--16,572015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT16,6115,7416,612017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrášťany LT16,6115,7416,612017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stará Říše JI16,5516,6516,652019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR16,6916,1016,692017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov PR16,6916,1016,692017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychotín BK16,7016,5516,702014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice KM16,3316,8116,812013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Skrochovice OP16,2716,8316,832017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skrochovice OP16,2716,8316,832017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chrášťany LT16,8816,8816,882016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zahnašovice KM16,5216,8916,892019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI15,9416,9116,912016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC15,6816,9216,922013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR16,7116,9316,932012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov PR16,7116,9316,932012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevcehle JI16,9416,7316,942012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sloup PZ16,8516,9516,952019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Výčapy TR16,8116,9616,962012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zahnašovice KM--16,972015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Milotice nad Bečvou PR16,8016,9816,982013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stará Říše JI16,2917,0017,002018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nevcehle JI17,0117,0017,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radíkov OL17,0516,9417,052014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radíkov PR17,0516,9417,052014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Radíkov PR17,1316,4917,132013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chrášťany LT17,1316,2617,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radíkov PR17,1516,6417,152018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vitiněves JC--17,152015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Skrochovice OP17,2016,5917,202018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pravčice KM16,9417,2217,222018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC16,6717,3517,352016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malé Hoštice OP17,3517,2517,352018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Louňovice pod Blaníkem BN17,4816,8217,482016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hlinsko PR--17,522015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hlinsko PR17,0417,5217,522015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Loučany OL17,4417,5317,532018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dětkovice VY16,9017,5317,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Orlice UO17,0517,5317,532016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sychotín BK17,4817,5917,592012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC17,6217,4117,622018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HK17,6517,5317,652016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Petrůvky TR17,6517,2317,652013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kunovice VS16,7717,6617,662013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hlinsko PR17,5017,6617,662017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychotín BK17,6616,1617,662013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hlinsko PR17,5017,6617,662017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nevcehle JI17,6417,6817,682019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rychlov KM17,6917,4417,692014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Rychlov KM17,6917,4417,692014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Malé Hoštice OP17,7017,2817,702017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Malé Hoštice OP17,7017,2817,702017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bolatice OP17,2217,7317,732016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Milotice nad Bečvou PR17,7916,8217,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Milotice nad Bečvou PR17,7916,8217,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešná HB17,2317,7917,792019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Radíkov PR17,7217,8017,802019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Ždírec nad Doubravou HB17,8217,1817,822012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Stará Říše JI17,2017,8317,832017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zahnašovice KM17,8617,3417,862018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Rychlov KM--17,882015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Rychlov KM17,6917,8817,882015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Malé Hoštice OP16,8517,9417,942019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pravčice AKM17,6417,9917,992018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Špičky PR18,0117,3118,012016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kunovice VS18,0117,6218,012015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kunovice VS--18,012015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Špičky PR18,0117,3118,012016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Milotice nad Bečvou PR17,1118,0318,032016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Milotice nad Bečvou PR17,1118,0318,032016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kunovice BVS--18,032008/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zahnašovice KM18,0717,0018,072018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Zahnašovice KM18,1217,7318,122017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Zahnašovice KM18,1217,7318,122017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Libuň JC--18,142015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Louňovice pod Blaníkem BN18,1018,1518,152017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Střítež nad Ludinou PR17,8118,1918,192014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Střítež nad Ludinou PR17,8118,1918,192014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Střítež nad Ludinou PR--18,212015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Střítež nad Ludinou PR18,2118,0218,212015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Milotice nad Bečvou PR18,2617,5018,262017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Milotice nad Bečvou PR18,2617,5018,262017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Rychlov KM17,9418,2718,272012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Paršovice PR--18,302015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Paršovice PR18,3017,0818,302015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Opatovice PR17,9318,3018,302017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Opatovice PR17,9318,3018,302017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pravčice BKM18,3217,1118,322017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Pravčice BKM18,3217,1118,322017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Radkova Lhota PR18,1618,3518,352010/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2018/07/07 Olšovec, Hasičská soutěž
VCPR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Olšovec, hasičská soutěž
VCPR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga