Pšánky 2015 - O pohár Pšánky

Liga: EXČR
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 20. 06. 2015 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 20. 06. 2015 11:00
Začátek tipování:  06. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-6113.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pšánky HKVáclav Zubr
22Prchalov NJHonza Adamec
33Choltice PADavid čermák
44Jaronice CBFrantišek Pecka
55Myštěves HKJaromír Rosůlek
66Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
77Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
88Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Roudnice HKZdeňka Klapková
3030Pšánky HKVáclav Zubr
3131Čeperka NPALeoš Kříž
3232Trnov RKLukáš Žid
3333Únětice PJLuboš Balvín
3434Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3535Petrovice TRPetr Večeřa
3637Oponešice TRJosef Navrátil
3738Bříšťany JCRadovan Bludský
3839Hrobice PAjan pleskot
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Myštěves HKOlíf Pánková
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
99Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1010Jaronice CBFrantišek Pecka
1111Letohrad - Kunčice UOJoska Mládek
1212Roudnice HKZdeňka Klapková
1313Libňatov TULeoš Kříž
1414Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1515Nepomuky UOMartin Valda
1616Rokytno PAMichaela Knížková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Myštěves HK--16,762017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV--16,792015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myštěves HK--16,822015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Libuň JC16,9216,8216,922014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad JeleniUO--16,932017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC--17,002015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kopidlno JC19,2218,0817,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Podůlší BéčkoJC19,1919,3417,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC--17,022017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky AHK17,0416,9517,042013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice RenmotorJC17,0516,3417,052013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC16,7317,0617,062013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1116,1917,112014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO17,0717,1717,172013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice CUO--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lavičky ZR--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žernovník BK--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--17,252015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC--17,262017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Starý Lískovec Sport BM--17,282015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,0017,2917,292014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka NPA17,2917,3017,302014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky AHK--17,312015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Orlice UO17,3417,2817,342014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohdalín PE--17,352015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bašnice JC17,3916,5917,392013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velký Třebešov NA--17,402017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice BUO17,1117,4017,402014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC--17,462015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myštěves HK--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Trnov RK--17,482017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Kunčice BUO17,4917,0317,492013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Rohovládova Bělá PA--17,492017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tatobity SM--17,502017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice BUO--17,512015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Trnov RK17,1417,5217,522013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bystřec AUO--17,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice CUO16,6217,5717,572014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Třebešov NA--17,622015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrobice PA--17,652017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pasohlávky BV--17,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Myštěves HK17,6917,6717,692014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Přím HK17,7017,6017,702013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bystřec BUO17,6217,7117,712014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bříšťany JC16,5417,7217,722014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky BHK17,7716,7917,772014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pšánky BHK17,2217,8317,832013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice CUO--17,832015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Benešov u Semil SM--17,842015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Trnov RK17,8617,6917,862014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Obrubce MB--17,872015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Podůlší BéčkoJC17,8817,8317,882013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velichovky NA17,9617,8417,962013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jablonec nad Jizerou SM17,2418,0018,002013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Červený Kostelec NA18,0517,6118,052014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čeperka PA--18,062017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tatobity SM--18,082015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Červený Kostelec NA--18,082015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Roudnice HK18,0917,9618,092013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,4418,1018,102013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chrášťany LT18,1617,0118,162014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kosmonosy MB--18,172015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lestkov SM17,6718,1818,182013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Havlovice TU18,2818,2418,282014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bystřec BUO18,2917,5318,292013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rokytno PA18,3018,2918,302014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bříšťany JC--18,332015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Střezetice HK18,3418,0518,342013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rokytno PA18,2018,3518,352013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO18,3717,7618,372014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Podůlší BéčkoJC--18,382017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Rohovládova Bělá PA--18,382015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velký Třebešov NA18,3418,3818,382013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Horní Radechová BNA18,4217,4718,422013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Košťálov SM--18,452017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Srch PA--18,472015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Košťálov SM18,1218,4918,492013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jaronice CB--18,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bošín UO17,7518,5818,582013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tatobity SM18,0018,5918,592013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Benešov u Semil SM--18,602015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bystřec AUO--18,632015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hrobice PA--18,632015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Tuř JC18,6417,7518,642014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Karlinky LI18,6517,9118,652014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Moravany PA--18,692017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velký Třebešov NA--18,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Semechnice RK18,6917,8518,692014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Benešov u Semil SM18,3418,7018,702013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Čeperka NPA17,0018,7418,742013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jinolice RenmotorJC--18,812015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Semechnice ARK18,8417,9918,842013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga