Pšánky 2018 - 13. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 09. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 16,19 16,19 15,78
2.  Myštěves HK 16,30 16,18 16,30
3.  Zahorčice ST 16,31 16,31 15,81
4.  Letohrad - Jeleni UO 16,38 16,18 16,38
5.  Renmotor Jinolice JC 16,58 16,58 16,08
6.  Obrubce MB 16,64 16,31 16,64
7.  Trnov RK 16,66 16,59 16,66
8.  Bašnice JC 16,69 16,69 16,08
9.  Bystřec A UO 16,82 16,82 16,81
10.  Pšánky HK 16,85 16,85 16,45
11.  Zderaz A CR 16,86 16,59 16,86
12.  Tatobity SM 17,02 17,02 16,76
13.  Letohrad - Orlice B UO 17,12 16,47 17,12
14.  Letohrad - Kunčice D UO 17,19 17,19 17,10
15.  Rohovládova Bělá PA 17,27 17,27 15,98
16.  Košťálov SM 17,61 17,61 17,00
17.  Moravany PA 17,64 17,08 17,64
17.  - Moravany - 17,64 17,08 17,64
18.  Čeperka Hro-perka PA 17,84 17,84 17,13
19.  Dubenec TU 17,95 17,95 16,51
20.  Záchlumí UO 18,90 17,68 18,90
21.  Bohuslavice NA 20,58 20,58 19,92
22.  Králíky UO 24,92 24,02 24,92
23.  Smidary HK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 15,83 15,83 15,83
2.  Košťálov SM 15,92 15,91 15,92
3.  Nepomuky UO 16,71 16,61 16,71
4.  Libuň JC 16,87 16,62 16,87
5.  Letohrad - Orlice UO 17,03 17,03 16,86
6.  Katusice MB 17,20 17,20 17,06
7.  Dlouhá Ves RK 18,40 17,57 18,40
8.  Letohrad - Červená UO 18,55 18,20 18,55
9.  Hrobice PA 19,22 19,22 18,80

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,5815,6315,632019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7815,8815,882016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO16,1915,7816,192018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,1816,3016,302018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,3116,2416,312016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahorčice ST16,3115,8116,312018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pasohlávky BO15,8816,3216,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ16,0816,3316,332016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahorčice ST16,3516,2816,352019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Jeleni UO16,1816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT16,2716,4216,422016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,5816,0816,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,2916,6216,622019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,3116,6416,642018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnov RK16,5916,6616,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bašnice JC16,6916,0816,692018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Jeřmanice LI19,0918,1019,092019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Dvorce TA16,6319,7119,712019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Hrobice PA25,9726,2126,212019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Košťálov SMNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Myštěves HKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Dlouhá Ves RKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře