Raspenava 2018 - FNC Raspenava

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 07. 07. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 00:01
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-9525.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílý Potok LILukáš Pokorný
22Krásná Ves MBJan Macoun
33Chyjice JCFNC
44Lužec LNFNC
55Jeřmanice LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Bechov MBMiloslav Tauchman
88Škodějov SMRoman Dolenský
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Mělník BlataMEJosef Gipfl
1111Doubravička MBPetr Šifta
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Byšice MEJosef Gipfl
1515Hradčany LITomáš Najman
1616Těpeře JNMAD Matthew
1717Borek MEJosef Gipfl
1818Bystřice JCJan Košťák
1919Záskalí LIhasici Bezaskovice
2020Ludvíkov pod Smrkem LILuboš Roušal
2121Pěnčín JNMarek Mrkvička
2222Odolenovice JNDominik Plhal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LIJaroslav Vobecký
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
39Raspenava LILuboš Roušal
413Dalešice JNDavid Beránek
514Zlatá Olešnice JNJan Kupka
615Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMMartin Špidlen
22Doubravička MBPetr Šifta
33Raspenava LIFNC
44Příchovice JNJan Kupka
55Dalešice JNDavid Beránek
66Chyjice JCFNC
77Krásná Ves MBJan Macoun
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Jeřmanice LIFNC
1010Smržovka JNJan Sajewicz
1111Bechov MBMiloslav Tauchman
1212Těpeře JNMAD Matthew
1313Hradčany LITomáš Najman
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Smržovka ženyJNJan Sajewicz
1616Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Mělník BlataMEJosef Gipfl
1919Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
2020Alšovice JNJan Kupka
2121Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2223Záskalí LIhasici Bezaskovice
2324Odolenovice JNDominik Plhal
2425Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2526Desná I JNFrantišek Pavlišta


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Záskalí LI21,4420,5321,442016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Ves LI22,2722,3322,332014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Raspenava LI21,8222,3522,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI22,4022,9422,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Ves u Bakova MB22,9723,4723,472014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Raspenava LI27,2018,0127,202014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM27,7326,7427,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI30,0627,7530,062014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Záskalí LI31,5232,2832,282014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Postoloprty LN39,2259,4559,452014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Odolenovice JN62,5162,6962,692016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Karlinky DorostLI64,4264,4964,492014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chrastava LI42,7049,56NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nové Město pod Smrkem LI34,3220,18NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Maršovice JNNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lužec LN19,3119,79NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála AJN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice DorostenkyLI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Raspenava BLI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Raspenava ALI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BJN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Smidary HK46,3747,7247,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bulovka LI51,3753,3053,302016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Borovice MB--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga