Raspenava 2016 - 6. kolo Raspenava

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 07. 2016 21:30
Kontakt:   Jaroslav Hanzl
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: vit koukal

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Karlinky LI 16,06 15,22 16,06
2.  Hradčany LI 16,62 15,87 16,62
3.  Frýdštejn JN 16,65 16,65 15,58
4.  Smidary HK 16,73 16,73 15,38
5.  Velké Hamry JN 16,93 16,71 16,93
6.  Nová Ves LI 17,08 16,74 17,08
7.  Pěnčín JN 17,13 17,13 16,73
8.  Benešov u Semil SM 17,22 16,47 17,22
9.  Janův Důl LI 17,47 17,47 16,57
10.  Jílové u Držkova JN 17,52 17,52 17,23
11.  Krásná Ves MB 17,84 17,84 16,79
12.  Jeřmanice LI 17,86 17,86 16,33
13.  Škodějov SM 18,00 16,89 18,00
14.  Bukovina, Turnov SM 18,12 16,68 18,12
15.  Příchovice JN 18,56 17,58 18,56
16.  Ludvíkov pod Smrkem LI 20,41 19,01 20,41
17.  Košťálov SM 20,43 20,18 20,43
18.  Záskalí LI 21,44 21,44 20,53
19.  Raspenava LI 22,35 21,82 22,35
20.  Odolenovice JN 62,69 62,51 62,69
21.  Lužec LN NP 19,31 19,79
22.  Maršovice JN NP NP NP
23.  Chrastava LI NP 42,70 49,56
24.  Nové Město pod Smrkem LI NP 34,32 20,18

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,75 16,75 16,53
2.  Benešov u Semil SM 17,72 17,72 17,26
3.  Jeřmanice LI 18,63 18,54 18,63
4.  Těpeře JN 19,40 19,40 18,96
5.  Kosořice MB 21,94 21,94 21,65
6.  Karlinky LI 22,06 22,06 21,89
7.  Dolní Hanychov, Liberec VIII LI 22,80 21,89 22,80
8.  Bozkov SM 22,93 21,13 22,93
9.  Raspenava B LI 24,00 22,55 24,00
10.  Raspenava A LI 26,86 26,86 26,57
11.  Chrastava LI 38,92 38,92 37,05
12.  Smidary HK 47,72 46,37 47,72
13.  Bulovka LI 53,30 51,37 53,30

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Smidary HK 20,21 19,92 20,21
2.  Hradčany LI 20,54 20,54 20,04
3.  Janův Důl LI 21,09 21,09 20,69
4.  Jeřmanice LI 21,24 21,24 20,91
5.  Karlinky LI 22,70 19,65 22,70
6.  Velké Hamry JN 23,44 23,13 23,44
7.  Pěnčín JN 23,87 22,17 23,87
8.  Nová Ves LI 24,83 24,06 24,83
9.  Ludvíkov pod Smrkem LI 25,87 25,59 25,87
10.  Příchovice JN 32,43 31,78 32,43
11.  Chrastava muži LI 38,80 38,80 37,51
12.  Odolenovice JN NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalešice JN 21,36 20,97 21,36
2. Příšovice LI 21,53 20,73 21,53
3. Roztoky u Semil SM 21,54 21,54 21,43
4. Jeřmanice B LI 22,34 21,91 22,34
5. Janov nad Nisou JN 22,75 21,81 22,75
6. Škodějov B SM 22,78 22,78 22,04
7. Sukorady JC 23,60 23,60 22,98
8. Záskalí Bezáskovice LI 24,22 22,34 24,22
9. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 27,14 27,14 25,60
10. Chrastava ženy LI 30,81 30,81 30,52
11. Kosořice MB 34,48 34,48 31,61

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála A JN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Dorostenky LI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Raspenava B LI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Raspenava A LI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála B JN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 David Beránek  15 ** 8 30.06.2016 09:47
 Radek Troch  15 ** 0 07.07.2016 21:35


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Troch  17 ** 0 07.07.2016 21:35
 David Beránek  18 ** 0 30.06.2016 09:48

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře