Raspenava 2018 - FNC Raspenava

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 07. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velké Hamry JN 14,87 14,87 14,41
2.  Krásná Ves MB 15,09 15,02 15,09
3.  Chyjice JC 15,17 15,17 14,73
4.  Mělník Blata ME 15,34 15,34 15,23
5.  Frýdštejn JN 15,73 14,50 15,73
6.  Janův Důl LI 16,73 16,73 15,68
7.  Hradčany LI 17,15 17,15 16,63
8.  Bechov MB 17,42 17,42 15,58
9.  Karlinky LI 17,94 17,94 15,95
10.  Těpeře JN 18,75 18,75 18,18
11.  Příchovice JN 19,42 18,18 19,42
12.  Bílý Potok LI 20,74 20,34 20,74
13.  Ludvíkov pod Smrkem LI 21,54 20,96 21,54
14.  Lužec LN 21,72 21,72 19,81
15.  Jeřmanice LI 27,94 27,94 26,51
16.  Nové Město pod Smrkem LI 29,57 29,57 29,06
17.  Odolenovice JN 30,67 30,19 30,67
18.  Záskalí LI 70,08 70,08 69,45
19.  Doubravička MB NP NP NP
19.  Škodějov SM NP NP NP
19.  Bystřice JC NP NP NP
19.  Pěnčín JN NP NP 15,86
19.  Jílové u Držkova JN NP 15,45 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břehy MB 18,48 18,22 18,48
2.  Zlatá Olešnice JN 18,72 18,72 18,29
3.  Mělník Blata ME 19,03 19,03 18,82
4.  Raspenava LI 19,06 17,66 19,06
5.  Jeřmanice LI 19,33 19,33 19,04
6.  Karlinky LI 20,21 20,21 20,10
7.  Bílý Potok LI 40,30 39,37 40,30
8.  Dalešice JN NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 20,22 20,22 19,39
2.  Mělník Blata ME 21,08 21,08 20,22
3.  Jeřmanice LI 21,20 21,20 21,10
4.  Škodějov SM 21,25 21,25 20,18
5.  Janův Důl LI 21,41 21,41 20,38
6.  Hradčany LI 21,56 21,56 20,22
7.  Krásná Ves MB 21,63 21,63 19,05
8.  Bystřice JC 21,79 21,79 21,74
9.  Doubravička MB 23,61 23,49 23,61
10.  Těpeře JN 23,99 23,99 23,14
11.  Bechov MB 24,35 24,35 23,27
12.  Příchovice JN 24,63 24,63 23,12
13.  Záskalí LI 25,02 25,02 23,38
14.  Velké Hamry JN 27,49 27,49 26,07
15.  Odolenovice JN 44,23 42,86 44,23

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalešice JN 22,50 22,21 22,50
2. Raspenava LI 22,95 22,95 21,98
3. Smržovka JN 23,46 23,46 23,10
4. Ostroměř JC 24,05 24,03 24,05
5. Roztoky u Semil SM 24,67 24,67 24,39
6. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 25,71 24,63 25,71
7. Smržovka ŽENY JN 29,29 29,29 27,48
8. Heřmanice LI 29,98 29,98 28,56
9. Desná I JN 31,00 31,00 26,84
10. Lučany nad Nisou JN 53,51 53,51 46,54

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře