Vladislav cvičiště 2018 - Pohár SDH Vladislav

Liga: -
Místo: Vladislav
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 05. 05. 2018 09:00
Kontakt:   Jan Havlena
Telefon:  724188704

Začátek rezervace: 18. 04. 2018 08:00
Konec rezervace: 04. 05. 2018 18:00
Začátek tipování:  18. 04. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00
Zadal: Jan Havlena

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Vladislav

Pořádá

 

v sobotu 5.května

 

Soutěž mladých

hasičů

v požárním útoku

 

příjezd do 9:00 hod.

začátek 9:00hod.

startovné 150,-kč

místo konání-cvičiště Vladislav(za mostem směr Číměř vlevo)

 

soutěž je zařazena do okresní ligy mladých hasičů okresu Třebíč v požárním útoku ,soutěží se dle pravidel hry PLAMEN a statusu okresní ligy MH okresu Třebíč

 

rezervace na:www.firesport.cz

 

případné dotazy na tel.724 188 704


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vladislav-9623.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vladislav mladšíTRJan Havlena
22Číměř mladšíTRJan Havlena
33Lipník mladší ATRJan Havlena
44Markvartice mladšíTRJan Havlena
55Výčapy mladší ATRJan Havlena
66Vaneč Pyšel mladší TRJan Havlena
77Lipník mladší BTRJan Havlena
88Výčapy mladší BTRJan Havlena
99Markvartice staršíTRJan Havlena
1010Číměř starší TRJan Havlena
1111Výčapy starší ATRJan Havlena
1212Vaneč Pyšel staršíTRJan Havlena
1313Častohostice MladšíTRVladěna Nesibová
1414Výčapy starší BTRJan Havlena
1515Stařeč staršíTRJiří Bartík
1616Častohostice StaršíTRVladěna Nesibová
1717Štěměchy Mladší ATRMichal Šilhavý
1818Čechtín mladšíTRJan Havlena
1919Budíkovice mladší BTRJan Havlena
2020Štěměchy Mladší BTRMichal Šilhavý
2121Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2222Budíkovice mladší ATRJan Havlena
2323Štěměchy StaršíTRMichal Šilhavý
2424Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2525Budíkovice staršíTRJan Havlena
2626Kožichovice mladší ATRJan Havlena
2727Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRJan Havlena
2828Šebkovice starší ATRJan Havlena
2929Kožichovice mladší BTRJan Havlena
3030Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJan Havlena
3131Šebkovice starší BTRJan Havlena


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI16,8616,5216,862014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice ATR17,5017,0317,032013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Výčapy TR17,6617,5617,662014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kněžice TR17,3617,6717,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Příštpo TR17,8317,9017,902014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,9617,962013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR18,0117,4318,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sedlatice MJI17,4118,0718,072014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR18,0817,7018,082013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Myslibořice TR18,1718,2718,272013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9318,3218,322014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Petrovice BTR18,2318,3818,382014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Myslibořice TR18,2918,4118,412014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Litovany TR18,4417,8118,442014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radonín TR18,4618,0718,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlum TR18,3818,5718,572014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sokolí TR17,7218,6118,612013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bačice TR18,2118,7218,722014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Moravské Budějovice TR18,7818,0818,782014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lipník TR18,9418,9318,942013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Výčapy ATR19,0218,2719,022013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Petrovice TR19,0318,2819,032013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nárameč TR18,0919,1119,112013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vladislav TR19,1619,1319,162013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kněžice TR19,4019,2019,402013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stařeč TR19,5018,4919,502014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vladislav TR19,6319,4719,632014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hodov TR20,2720,0820,272013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mladoňovice TR20,5117,3220,512014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Litovany TR20,7520,8420,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenná TR20,9120,6320,912013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jasenice TR18,23210,5621,052013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Příložany TR22,4121,8422,412013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sokolí TR24,0222,1824,022014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bačice TR37,1534,3337,152013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stařeč TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kostníky TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kamenná TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Smrčné JINPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Trnava TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lipník TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žižkovo Pole HBNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nárameč TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Kojatín,
-
2013/05/01 Vladislav, cvičiště Kojatín, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2013/09/14 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2014/05/08 Vladislav, cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku
-
2014/08/17 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2015/05/08 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2015/08/16 Vladislav, Pohár SDH Vladislav
TRL
2016/05/15 Vladislav - cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga