Český Rudolec 2017 - XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 12. 2017 09:00
Kontakt:   Huml Ondřej
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 15. 10. 2017 18:00
Konec rezervace: 19. 11. 2017 18:00
Začátek tipování:  02. 12. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 12. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 2. prosince 2017

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

 


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 19. 11. 2017 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 19. 11. 2017 na účet 276723461/0300. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 19. 11. 2017 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 19. 11. 2017
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-9121.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Božejovice TAJiří Mácha
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Markvarec mužiJHOndřej Huml
55Radonín ženyTROndřej Huml
66Horní Meziříčko AJHOndřej Huml
77Hrdějovice ženyCBOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Roseč JHJan Šachl
1010Černín mužiZNOndřej Huml
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Benešova Hora PTOndřej Carvan
1313Rohovka PEJan Štětka
1414Heřmaneč JHOndřej Huml
1515Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1616Drunče mužiJHOndřej Huml
1717Žirovnice PEjakub
1818Police mužiTROndřej Huml
1919Horní Meziříčko BJHOndřej Huml
2020Strmilov JHOndřej Huml
2121Krotějov mužiTAOndřej Huml
2222Horní Pole JHVladimír Heide
2323Lodhéřov JHPetr Hronza
2424Ústrašice TAFrantišek Ježek
2525Dešná JHRadim Macků
2626Kostníky ženyTRAleš Coufal
2727Hodov TRSDH Hodov
2828Holašovice mužiCBDaniel Šmejkal
2929Nová Včelnice ženyJHOndřej Huml
3030Želetava mužiTROndřej Huml
3131Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3232Milíčov JIFilip Pech
3333Zajíčkov ženyPEMichaela Hejdová
3434Kostníky TRDankaKa
3535Polště JHJirka Písař
3636Cizkrajov JHbohuslav brůžek
3737Plešovice CKAntonín Haniš
3838Kozmice TAJan Kopecký
3939Krasonice JILukáš Pivonka
4040Litovany mužiTROndřej Huml
4141Chotýčany CBOndřej Huml
4242Lanšperk UOpetr
4343Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Kojatice TRAleš Šotkovský
4646Čechtín TRMarek Vaněk
4747Tučapy TAOndřej Huml
4848Višňová MužiJHOndřej Huml
4949Dolní Žďár ženyJHMichaela Nováková
5050Horní Němčice mužiJHMichaela Nováková
5151Rácovice TRMartin Puchnar
5252Lásenice ženyJHMichaela Nováková
5353Česká Bělá HBJan Semerád
5454Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
5555Stříbřec B mužiJHLáďa Frantík
5656Horní Němčice ženyJHMichaela Nováková
5757Zdešov ženyJHNikola Vašková
5858Lesná ZNLuboš Svoboda
5959Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
6060Bechov MBOndřej Huml
6161Štítary mužiDOMiroslav Žáček
6262Slapy ATADavid Suchý
6363Želeč ATARadek
6464Zhoř u Tábora TAMartin
6565Zliv ACBJan Dvořák
6666Střížov AJIPetr Kabátek
6767Libkova Voda PEVena Drahný
6868Mysletice SuperSportJIFrantišek Vejmělek
6969Štítary ženyDOPetr Lešek
7070Lesná BZNOndřej Huml
7171Telč JIZdeněk Kubát
7272Střížov BJIPetr Kabátek
7373Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7474Mysletice B týmJIFrantišek Vejmělek
7575Věž HBZdeněk Klement
7676Nová Ves JIEliška Nikodýmová
7777Střížov  ženyJIPetr Kabátek
7878Strachoňovice JIJiří Líčka
7979Lom TAHonza Dafčík
8080Slapy CTAOndřej Huml
8181Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
8282Prosetín mužiZROndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--13,512018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Čikov TR--13,782018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Bohdalín PE--14,452018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Želetava TR--14,552018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Chotěmice TA--14,982018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Dešná JH--15,082018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kamenice nad Lipou PE--15,152018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Slavošovice CB--15,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Lesná TR--15,682018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lesná ZN--15,752018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Dolní Němčice JH--15,942018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Drunče JH--15,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Čechtín TR--15,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Černín ZN--15,982018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Libkova Voda PE--16,182018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Ledenice CB--16,502018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Zliv CB--16,772018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Český Rudolec JH--16,782018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zhoř u Tábora TA--16,852018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Rybova Lhota TA--17,112018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Budeč JH--17,312018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Lanšperk UO--17,422018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Hodov TR--17,902018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Tučapy TA--18,102018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Benešova Hora PT--18,152018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Nová Ves JI--18,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Kostníky TR--18,342018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Zdislavice BN--18,472018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Chotýčany CB--18,702018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Želeč TA--19,032018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Kaliště JI--19,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Přídolí CK--19,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Horní Meziříčko BJH--19,902018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Strmilov JH--20,032018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Menhartice TR--20,132018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Horní Pole JH--20,512018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Dolní Dobrouč UO--21,072018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Bechov MB--22,212018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Horní Meziříčko JH--22,502018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Litovany TR--23,312018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Malšice TA--26,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Studená JH--32,962018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice BCB--1,962018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Štítary DO--18,092018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,452018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Nová Včelnice JH--18,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Panské Dubenky JI--18,872018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Bačice TR--18,972018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Budišov TR--19,012018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Kostníky TR--21,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Chválkov PE--22,622018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Zdešov JH--22,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Dolní Žďár JH--25,072018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Bechov MB--26,792018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Zajíčkov PE--27,472018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Horní Pole JH--42,022018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga