Český Rudolec 2017 - XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/
Kdy: 02. 12. 2017 09:00
Kontakt:   Huml Ondřej
Telefon:  607184413
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Ondřej Huml

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Český Rudolec JH 14,64 - -
2.  Krasonice JI 14,79 - -
3.  Heřmaneč JH 15,08 - -
4.  Kamenice nad Lipou PE 15,19 - -
5.  Litovany TR 15,35 - -
6.  Markvarec JH 15,58 - -
7.  Slapy A TA 15,68 - -
8.  Drunče JH 15,87 - -
9.  Lanšperk UO 16,15 - -
10.  Mysletice JI 16,34 - -
11.  Benešova Hora PT 16,41 - -
12.  Střížov A JI 16,57 - -
13.  Čechtín TR 16,76 - -
14.  Rybova Lhota TA 16,82 - -
15.  Mladoňovice TR 16,88 - -
16.  Želeč A TA 16,93 - -
17.  Kojatice TR 17,12 - -
18.  Zliv A CB 17,24 - -
19.  Strmilov JH 17,28 - -
20.  Černín ZN 17,42 - -
21.  Mysletice B JI 17,43 - -
22.  Lesná ZN 17,48 - -
23.  Věž HB 17,54 - -
24.  Libkova Voda PE 17,66 - -
25.  Hodov TR 17,69 - -
26.  Zhoř u Tábora TA 17,93 - -
27.  Dolní Dobrouč UO 18,00 - -
28.  Tučapy TA 18,09 - -
29.  Radonín -ženy TR 18,18 - -
30.  - Police TR - 18,69 - -
31.  Horní Meziříčko A JH 18,93 - -
32.  Krotějov TA 19,07 - -
33.  Holašovice CB 19,16 - -
34.  Nová Ves JI 19,18 - -
35.  Slapy C TA 19,41 - -
36.  Zdešov -ženy JH 19,72 - -
37.  Štítary -ženy DO 19,83 - -
38.  Ústrašice -ženy TA 19,96 - -
39.  Chotýčany CB 20,51 - -
40.  Kostníky TR 21,07 - -
41.  Polště JH 21,12 - -
42.  Chotěmice -ženy TA 21,52 - -
43.  Panské Dubenky JI 21,92 - -
44.  Lásenice -ženy JH 22,16 - -
45.  Lesná B ZN 22,20 - -
46.  Kozmice TA 22,93 - -
47.  Lodhéřov JH 25,61 - -
48.  Telč JI 26,93 - -
49.  Rácovice TR 27,13 - -
50.  Plešovice CK 27,41 - -
51.  Dolní Žďár -ženy JH 28,24 - -
52.  Višňová JH 31,62 - -
53.  Nová Včelnice -ženy JH 31,84 - -
54.  Střížov -ženy JI 34,08 - -
55.  Milíčov JI 34,38 - -
56.  Hrdějovice -ženy CB 38,20 - -
57.  Rohovka PE 40,77 - -
58.  - Božejovice TA - NP - -
59.  Zajíčkov -ženy PE NP - -
60.  Želetava TR NP - -
61.  Štítary DO NP - -
62.  Chválkov -ženy PE NP - -
63.  Bechov MB NP - -
64.  Dešná JH NP - -
65.  Kostníky -ženy TR NP - -
66.  Horní Němčice JH NP - -
67.  Ústrašice B TA NP - -
68.  Stříbřec B JH NP - -
69.  Česká Bělá HB NP - -
70.  Jakubov u Moravských Budějovic -ženy TR NP - -
71.  Horní Meziříčko B JH NP - -
72.  Žirovnice PE NP - -
73.  Horní Němčice -ženy JH NP - -
74.  Chotěmice TA NP - -
75.  Střížov B JI NP - -
76.  Roseč JH NP - -
77.  Strachoňovice -ženy JI NP - -
78.  Lom TA NP - -
79.  Strachoňovice JI NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kamenice nad Lipou A PE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Strachoňovice A JI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kamenice nad Lipou B PE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Strachoňovice B JI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. * Dvorce -17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Komentáře