Dubenec 2019 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-10540.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Čeperka NPALeoš Kříž
25Černčice NAVeronika Borůvková
36Dubenec TUVeronika Borůvková
47Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
58Roudnice HKVeronika Borůvková
69Bystřec AUOVeronika Borůvková
710Trnov RKVeronika Borůvková
811Pšánky HKVeronika Borůvková
912Myštěves HKVeronika Borůvková
1013Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1114Zderaz ACRVeronika Borůvková
1215Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1316Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1417Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1518Bašnice JCVeronika Borůvková
1619Záchlumí UOVeronika Borůvková
1720Obrubce MBFilip Hájek
1821Dubenec Deutschland TUMartínek z Dubence
1922Olešnice SMLukáš Marek
2024Krásná Ves MBJan Macoun
2125Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2226Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2340Košťálov SMLenka Poloprutská
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Košťálov SMLenka Poloprutská
88Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
99Sychrov AMBMichaela Kuntošová
1011Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1112Sychrov BMBMichaela Kuntošová
1213Katusice MBDenisa Boháčková
1320Kosmonosy MBAneta Klimová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,7116,5916,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,6617,1017,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,0017,3117,312020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,7817,3417,342020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,4416,9617,442020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sloup PZ17,5517,3517,552020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK17,6617,3217,662020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dneboh MB17,7416,7717,742020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK17,8516,9217,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Myštěves HK17,9517,4217,952019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Malá Skála JN17,4417,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice DUO17,1618,0018,002020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bašnice JC17,0018,0018,002020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pšánky HK18,0417,6418,042020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velké Hamry JN18,0817,6818,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tatobity SM17,2318,1218,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jirkov JN17,8318,2518,252019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice DUO18,2617,8318,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pšánky HK17,5718,2618,262020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zderaz ACR18,0318,2718,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Frýdštejn JN18,3917,8518,392020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Frýdštejn JN18,4017,4718,402019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Čeperka NPA18,4717,2618,472019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kamenice Dobšín MB18,5217,2518,522019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Jeleni UO17,0518,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zderaz ACR18,5417,0818,542019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice SM18,5517,8818,552019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Záchlumí UO18,5917,1618,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Čeperka PA18,3118,5918,592020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tatobity SM18,6117,2018,612020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Letohrad - Kunčice DUO17,1618,6418,642020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Olešnice SM18,6417,6918,642020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Záchlumí UO17,4218,8018,802018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec AUO17,5418,8218,822018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Pšánky HK18,9118,7018,912019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kamenice Dobšín MB18,9018,9718,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešnice SM18,9918,3218,992020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Čeperka NPA19,0017,8119,002019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tatobity SM19,0618,9819,062020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Košťálov SM19,0019,0819,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Břehy MB19,2718,8419,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Čeperka PA19,4019,0919,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Košťálov SM19,5219,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Sloup PZ19,6716,9819,672020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Záchlumí UO19,0319,7919,792020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Obrubce MB18,0020,1020,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Letohrad - Jeleni UO20,1618,6320,162019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olešnice SM20,1718,2420,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kamenice Dobšín MB20,4517,1620,452020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Jeleni UO18,7720,9420,942020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Krásná Ves MB19,0221,0521,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  - Turbine Rotacker-21,2521,0221,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bystřec AUO17,3622,2522,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žehrov MB22,2622,1922,262020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Stéblová DPA20,2422,6222,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Třebihošť TU22,5422,7022,702020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Žehrov MB22,8521,5722,852020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pátek NB21,8922,9022,902020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  - Rübeland/Harz-24,1823,3224,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Moravany PA24,3424,5924,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dubenec Rübeland/HarzTU24,7922,4924,792019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Krásná Ves MB25,2026,4826,482020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pšánky HK28,3216,7128,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dubenec TU17,4529,6829,682019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Košťálov SM17,4431,0131,012020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Třebihošť TU34,5834,4834,582017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže