Dubenec 2019 - 5. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 16,45 16,10 16,45
2.  Renmotor Jinolice JC 16,75 16,63 16,75
3.  Letohrad - Kunčice B UO 17,07 16,38 17,07
4.  Černčice NA 17,27 17,27 17,20
5.  Pšánky HK 17,61 17,34 17,61
6.  Obrubce MB 17,62 16,83 17,62
7.  Trnov RK 17,85 17,85 16,92
8.  Myštěves HK 17,95 17,95 17,42
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Tatobity SM 18,12 17,23 18,12
10.  Zderaz A CR 18,27 18,03 18,27
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Kamenice Dobšín MB 18,52 18,52 17,25
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Olešnice SM 18,55 18,55 17,88
13.  Záchlumí UO 18,59 18,59 17,16
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Čeperka N PA 19,00 19,00 17,81
15.  Letohrad - Jeleni UO 20,16 20,16 18,63
16. Výsledek se nepočítá do ligy  - Rübeland/Harz - 24,18 24,18 23,32
17.  Dubenec TU 29,68 17,45 29,68
18.  Bystřec A UO NP 18,14 NP
18.  Roudnice HK NP NP NP
18.  Letohrad - Kunčice D UO NP NP NP
18.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,17 16,17 16,12
2.  Dlouhá Ves RK 17,15 16,50 17,15
3.  Myštěves HK 17,25 16,75 17,25
4.  Letohrad - Orlice UO 17,73 17,73 17,55
5.  Hrobice Explosia PA 17,91 17,91 17,27
6.  Trnov RK 19,43 19,43 19,12
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Sychrov B MB 19,50 18,93 19,50
8.  Letohrad - Červená UO 19,85 17,41 19,85
9.  Katusice MB 20,53 20,20 20,53
10.  Kosmonosy MB 22,98 21,59 22,98
11.  Sychrov A MB 34,27 33,97 34,27
12.  Nepomuky UO NP NP NP
12.  Košťálov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrobice Explosia PA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hrobice Explosia PA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16,55 15 28.06.2019 12:51
 Radek Staněk  16,69 1 26.06.2019 12:13
 Michal Matějíček  16,75 0 28.06.2019 22:57
 Jan Marek  16,81 0 26.06.2019 07:15


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16,95 0 28.06.2019 12:51
 Radek Staněk  17,02 0 26.06.2019 12:13
 Jan Marek  17,35 0 26.06.2019 07:15
 Michal Matějíček  17,38 0 28.06.2019 23:02

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dlouhá Ves - Ženy

17,15https://youtu.be/hsL0v89k75k Pepa Malý

Obrubce - Muži

17,62https://youtu.be/B93zsw_GeP0 Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře