Dubenec 2020 - JL Dubenec

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2020 09:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 16,71 16,71 16,59
2.  Renmotor Jinolice JC 17,34 16,78 17,34
3.  Obrubce MB 17,44 17,44 16,96
4.  Dneboh MB 17,74 17,74 16,77
5.  Pšánky HK 18,04 18,04 17,64
6.  Čeperka PA 18,59 18,31 18,59
7.  Tatobity SM 18,61 18,61 17,20
8.  Letohrad - Kunčice D UO 18,64 17,16 18,64
8.  Olešnice SM 18,64 18,64 17,69
10.  Sloup PZ 19,67 19,67 16,98
11.  Kamenice Dobšín MB 20,45 20,45 17,16
12.  Žehrov MB 22,85 22,85 21,57
13.  Pátek NB 22,90 21,89 22,90
14.  Krásná Ves MB 26,48 25,20 26,48
15.  Košťálov SM 31,01 17,44 31,01
16.  Dubenec Rübeland/Harz TU 43,23 43,23 42,09
17.  Karlinky LI NP NP NP
17.  Dubenec TU NP NP NP
17.  Frýdštejn JN NP NP 16,56
17.  Sychrov MB NP NP NP
17.  Myštěves HK NP NP NP
17.  Havlovice TU NP NP NP
17.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
17.  Brada Rybníček JC NP NP NP
17.  Dolní Miletín CB NP NP NP
17.  Břehy MB NP NP NP
17.  Bašnice JC NP NP 17,32

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,72 16,72 16,45
2.  Letohrad - Orlice UO 17,07 17,07 16,75
3.  Sloup PZ 17,57 17,57 16,65
4.  Veselá SM 18,00 18,00 17,10
5.  Jeřmanice LI 18,20 18,20 17,65
6.  Košťálov SM 18,29 18,05 18,29
7.  Bratříkov JN 18,37 18,37 18,23
8.  Hrobice Explosia PA 18,43 18,43 17,61
9.  Sychrov MB 18,56 17,96 18,56
10.  Ploukonice SM 19,00 19,00 18,92
11.  Dlouhá Ves RK 19,16 19,16 18,55
12.  Katusice MB 19,44 19,06 19,44
13.  Břehy MB 19,46 19,46 19,38
14.  Pěnčín JN 19,82 17,38 19,82
15.  Krásná Ves MB 20,29 20,29 19,79
16.  Malá Skála Béčko JN 20,71 18,66 20,71
17.  Čeperka PA 21,28 20,75 21,28
18.  Bechov MB 21,68 21,68 18,83
19.  Myštěves HK 23,50 18,26 23,50
20.  Sychrov OLE MB 24,26 24,26 23,81
21.  Kosmonosy MB 31,93 31,93 30,35
22.  Mříčná SM 42,51 42,51 41,89
23.  Jeřice JC NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16 ** 4 08.07.2020 19:31
 Radek Havelka  16 ** 0 09.07.2020 10:20


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16 ** 7 08.07.2020 19:31

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,44https://youtu.be/K7Lp4lm8QmQ Pepa Adam

Tatobity - Muži

18,61https://youtu.be/_KOhueIjt0k Jaroslav Kudrnáč

Olešnice - Muži

18,64https://youtu.be/pfkdxEhy8PQ Tomáš Hajlich
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/08/28 Hřiště u hasičské zbrojnice, Noční soutěž Dubenec
-
Kdy Kde Liga


Komentáře