Dubenec 2021 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 03. 07. 2021 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 28. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 02. 07. 2021 20:00
Začátek tipování:  28. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičský areál


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-11645.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Pšánky HKDan Všetečka
33Nevcehle JIMiroslav Jelínek
44Dneboh MBOndřej Jirčák
55Brada - Rybníček JCBrada - Rybníček
66Jirkov aJNMAD Matthew
77Dubenec TUBlanka Kuntošová
88Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
99Desná III JNTomáš Palme
1010Sychrov MBLukáš Marek
1111Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1212Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
1313Karlinky LIJaroslav Vobecký
1414Košťálov SMLenka Poloprutská
1515Břehy MBPetr Zavrtálek
1616Jirkov BJNVitek
1717Jílové u Držkova JNTomáš Palme
1818Bechov MBFilip Hájek
1919Olešnice SMLukáš Marek
2020Žehrov MBMatěj Hajlich
2122Tatobity SMVáclav Matura
2223Frýdštejn JNVáclav Matura
2324Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
2440Bystřice JCMichal Odzgan
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
22Košťálov SMLenka Poloprutská
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Myštěves HKEliška Rosůlková
55Bechov MBMíša Kopáčová
66Výrava HKŠárka
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Sychrov MBAnna
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1010Krásná Ves MBJan Macoun
1111Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1212Olešnice SMEliška Marková
1313Ploukonice SMEliška Bakešová
1414Břehy MBTereza Kočová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břehy MB17,2717,3817,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ploukonice SM18,6118,7218,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK18,9618,2718,962021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dlouhá Ves RK19,1618,5519,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Katusice MB19,0619,4419,442020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Břehy MB19,4619,3819,462020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kosmonosy MB19,7417,1119,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pěnčín JN17,3819,8219,822020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Veselá SM19,9718,0719,972020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ploukonice SM19,4720,1620,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB20,2919,7920,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN18,6620,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jeřmanice LI20,7420,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jeřice JC21,0621,0221,062020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čeperka PA20,7521,2821,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Výrava HK21,6721,5721,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bechov MB21,6818,8321,682020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bechov MB20,8321,7321,732021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice CUO21,8021,2221,802020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO21,1522,3222,322020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vysokov NA22,4420,4222,442021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jeřice JC22,5220,1922,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Vysokov NA18,0922,6622,662020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krásná Ves MB18,6522,9222,922021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK18,2623,5023,502020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sychrov OLEMB24,2623,8124,262020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bratříkov JN25,4221,3125,422021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Čeperka PA27,3327,1227,332020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sychrov MB27,7727,5427,772021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dlouhá Ves RK30,1029,8930,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kosmonosy MB31,9330,3531,932020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Košťálov SM32,3329,1732,332021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Mříčná SM42,5141,8942,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice SM20,95NPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Zlatá Olešnice JN22,15NPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Jeřice JCNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Katusice MBNP17,94NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Myštěves HKNP37,27NP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/08/28 Hřiště u hasičské zbrojnice, Noční soutěž Dubenec
-
Kdy Kde Liga


Soutěže