Dubenec 2021 - VČHL Dubenec

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 03. 07. 2021 09:30
Kontakt:   Dominik Mikeš
Telefon:  704798262

Začátek rezervace: 19. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 02. 07. 2021 20:00
Začátek tipování:  03. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2021 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-11766.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pšánky HKDan Všetečka
22Frýdštejn JNDaniel Matura
33Renmotor Jinolice JCTomáš Valda
44Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
55Jirkov AJNMAD Matthew
66Dubenec TUMartínek z Dubence
77Bašnice JCJosef Vašina
88Havlovice TUMatěj Kaizr
99Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Jirkov BJNMAD Matthew
1212Záchlumí UOJan Divíšek
1313Trnov RKdavid rohlena
1414Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1515Letohrad - Jeleni UOOndra Pokorný
1616Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1717Řešetova Lhota INDIVINDI NALukáš Timura
1818Olešnice SMLukáš Marek
1919Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2020Břehy MBPetr Zavrtálek
2121Žehrov MBMatěj Hajlich
2222Oldřiš Pink_DebilsSYJakub Střítežský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Běloves NAKlára Petříková
22Nepomuky UOKateřina Krudencová
33Myštěves HKEliška Rosůlková
44Kosmonosy MBAneta Klimová
55Výrava HKŠárka
66Pšánky HKEliška Trnková
77Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1010Čeperka PAMartin Dušek
1111Bohuslavice Grizzlymotor NAKlára Petříková
1212Ploukonice SMEliška Bakešová
1313Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,7116,5916,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,6617,1017,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,0017,3117,312020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,7817,3417,342020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB17,4416,9617,442020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sloup PZ17,5517,3517,552020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK17,6617,3217,662020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dneboh MB17,7416,7717,742020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK17,8516,9217,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dubenec TU17,9417,5917,942021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Myštěves HK17,9517,4217,952019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Malá Skála JN17,4417,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Krásná Ves MB17,9617,9917,992021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC17,0018,0018,002020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice DUO17,1618,0018,002020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky HK18,0417,6418,042020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velké Hamry JN18,0817,6818,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nevcehle JI18,0817,0818,082021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM17,2318,1218,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dneboh MB17,7518,2218,222021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jirkov JN17,8318,2518,252019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pšánky HK17,5718,2618,262020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Letohrad - Kunčice DUO18,2617,8318,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zderaz ACR18,0318,2718,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Frýdštejn JN17,6318,3218,322021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Frýdštejn JN18,3917,8518,392020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Frýdštejn JN18,4017,4718,402019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bechov MB18,4418,3018,442021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Čeperka NPA18,4717,2618,472019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kamenice Dobšín MB18,5217,2518,522019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Letohrad - Jeleni UO17,0518,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Zderaz ACR18,5417,0818,542019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Olešnice SM18,5517,8818,552019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Záchlumí UO18,5917,1618,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Čeperka PA18,3118,5918,592020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tatobity SM18,6117,2018,612020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olešnice SM18,6417,6918,642020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice DUO17,1618,6418,642020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Záchlumí UO17,4218,8018,802018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,5418,8218,822018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešnice SM18,8618,1518,862021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pšánky HK18,9118,7018,912019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice Dobšín MB18,9018,9718,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Olešnice SM18,9918,3218,992020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Čeperka NPA19,0017,8119,002019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Tatobity SM19,0618,9819,062020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Košťálov SM19,0019,0819,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřice JC18,8819,2719,272021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Břehy MB19,2718,8419,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Čeperka PA19,4019,0919,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Břehy MB19,5019,3819,502021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Košťálov SM19,5219,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Sloup PZ19,6716,9819,672020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Horní Měcholupy AB18,6419,6719,672021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Záchlumí UO19,0319,7919,792020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sychrov MB18,6419,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Obrubce MB18,0020,1020,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Letohrad - Jeleni UO20,1618,6320,162019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Olešnice SM20,1718,2420,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Třebnouševes JC19,1120,1920,192021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kamenice Dobšín MB20,4517,1620,452020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Letohrad - Jeleni UO18,7720,9420,942020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Košťálov SM20,9518,4720,952021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Krásná Ves MB19,0221,0521,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  - Turbine Rotacker-21,2521,0221,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karlinky LI20,9821,4621,462021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/08/28 Hřiště u hasičské zbrojnice, Noční soutěž Dubenec
-
Kdy Kde Liga


Soutěže