Dubenec 2021 - VČHL Dubenec

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 03. 07. 2021 09:30
Kontakt:   Dominik Mikeš
Telefon:  704798262

Začátek rezervace: 19. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 02. 07. 2021 20:00
Začátek tipování:  03. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2021 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-11766.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pšánky HKDan Všetečka
22Frýdštejn JNDaniel Matura
33Renmotor Jinolice JCTomáš Valda
44Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
55Jirkov AJNMAD Matthew
66Dubenec TUMartínek z Dubence
77Bašnice JCJosef Vašina
88Havlovice TUMatěj Kaizr
99Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Jirkov BJNMAD Matthew
1212Záchlumí UOJan Divíšek
1313Trnov RKdavid rohlena
1414Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1515Letohrad - Jeleni UOOndra Pokorný
1616Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1717Řešetova Lhota INDIVINDI NALukáš Timura
1818Olešnice SMLukáš Marek
1919Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2020Břehy MBPetr Zavrtálek
2121Žehrov MBMatěj Hajlich
2222Oldřiš Pink_DebilsSYJakub Střítežský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Běloves NAKlára Petříková
22Nepomuky UOKateřina Krudencová
33Myštěves HKEliška Rosůlková
44Kosmonosy MBAneta Klimová
55Výrava HKŠárka
66Pšánky HKEliška Trnková
77Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1010Čeperka PAMartin Dušek
1111Bohuslavice Grizzlymotor NAKlára Petříková
1212Ploukonice SMEliška Bakešová
1313Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břehy MB17,2717,3817,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ploukonice SM18,6118,7218,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK18,9618,2718,962021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dlouhá Ves RK19,1618,5519,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Katusice MB19,0619,4419,442020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Břehy MB19,4619,3819,462020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kosmonosy MB19,7417,1119,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pěnčín JN17,3819,8219,822020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Veselá SM19,9718,0719,972020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ploukonice SM19,4720,1620,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB20,2919,7920,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN18,6620,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jeřmanice LI20,7420,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jeřice JC21,0621,0221,062020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čeperka PA20,7521,2821,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Výrava HK21,6721,5721,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bechov MB21,6818,8321,682020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bechov MB20,8321,7321,732021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice CUO21,8021,2221,802020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO21,1522,3222,322020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vysokov NA22,4420,4222,442021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jeřice JC22,5220,1922,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Vysokov NA18,0922,6622,662020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krásná Ves MB18,6522,9222,922021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK18,2623,5023,502020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sychrov OLEMB24,2623,8124,262020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bratříkov JN25,4221,3125,422021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Čeperka PA27,3327,1227,332020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sychrov MB27,7727,5427,772021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dlouhá Ves RK30,1029,8930,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kosmonosy MB31,9330,3531,932020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Košťálov SM32,3329,1732,332021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Mříčná SM42,5141,8942,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zlatá Olešnice JN22,15NPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Jeřice JCNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Katusice MBNP17,94NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Myštěves HKNP37,27NP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Olešnice SM20,95NPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/07 Areál u ZD, Trnov, VČHL Trnov
VČHL
2021/09/04 Areál Pšánky, VČHL, EX Pšánky
VČHL
Kdy Kde Liga