U hasičské zbrojnice 2016 - Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42

Liga: -
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 27. 08. 2016 22:00
Kontakt:   Hasiči Dubenec
Telefon:  739419878

Začátek rezervace: 28. 07. 2016 06:00
Konec rezervace: 27. 08. 2016 17:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Martínek z Dubence

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1824644681090527/?ti=cl

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Prezentace 18:00 - 21:30

Nástup 21:45

První start 22:00

Soutěž v 19:00 zahájí punk rocková kapela Green Day revival ze Dvora Králové nad Labem

Dle pravidel SHS  ( bez pretlakoveho ventilu ) 

Časomíra elektronická, terče sklopné 

Startovné 200,- kč 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-8040.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga