U hasičské zbrojnice 2016 - Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42

Liga: -
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 27. 08. 2016 22:00
Kontakt:   Hasiči Dubenec
Telefon:  739419878

Začátek rezervace: 28. 07. 2016 06:00
Konec rezervace: 27. 08. 2016 17:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Martínek z Dubence

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1824644681090527/?ti=cl

Poznámka pořadatele

Prezentace 18:00 - 21:30

Nástup 21:45

První start 22:00

Soutěž v 19:00 zahájí punk rocková kapela Green Day revival ze Dvora Králové nad Labem

Dle pravidel SHS  ( bez pretlakoveho ventilu ) 

Časomíra elektronická, terče sklopné 

Startovné 200,- kč 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-8040.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnov RK17,8516,9217,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK17,9517,4217,952019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Malá Skála JN17,4417,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velké Hamry JN18,0817,6818,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,2318,1218,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jirkov JN17,8318,2518,252019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice DUO18,2617,8318,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Zderaz ACR18,0318,2718,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Frýdštejn JN18,4017,4718,402019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čeperka NPA18,4717,2618,472019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dobšín MB18,5217,2518,522019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Jeleni UO17,0518,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zderaz ACR18,5417,0818,542019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešnice SM18,5517,8818,552019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Záchlumí UO18,5917,1618,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Záchlumí UO17,4218,8018,802018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bystřec AUO17,5418,8218,822018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky HK18,9118,7018,912019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dobšín KameniceMB18,9018,9718,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čeperka NPA19,0017,8119,002019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Košťálov SM19,0019,0819,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Břehy MB19,2718,8419,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Letohrad - Jeleni UO20,1618,6320,162019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Olešnice SM20,1718,2420,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Krásná Ves MB19,0221,0521,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  - Turbine Rotacker-21,2521,0221,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bystřec AUO17,3622,2522,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Stéblová DPA20,2422,6222,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  - Rübeland/Harz-24,1823,3224,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Moravany PA24,3424,5924,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dubenec Rübeland/HarzTU24,7922,4924,792019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pšánky HK28,3216,7128,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dubenec TU17,4529,6829,682019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Třebihošť TU34,5834,4834,582017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chyjice JCNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Choustníkovo Hradiště TUNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice DUONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Tatobity SM17,01NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Jílové u Držkova JNNP20,92NP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bašnice JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Letohrad - Orlice BUONPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřec AUO18,14NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tuř JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Roudnice HKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad - Orlice BUONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bohuslavice NANP19,44NP2018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Myštěves HKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Kunčice DUONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga