Dubenec 2017 - 9. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 15. 07. 2017 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2017 23:59
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-8217.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPALeoš Kříž
22Stéblová DPAPatrik Kučera
33Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Choustníkovo Hradiště TUMartínek z Dubence
1111Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Tuř JCMichal
2021Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2122Třebihošť TUMartin
2223Jeníkovice HKMatěj Potůček
2350Trnov RKHonza Pajer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nepomuky UOKateřina Krudencová
77Hrobice PAjan pleskot
88Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
99Rokytno PAMichaela Knížková
1010Holice PAVeronika Janusová
1111Trnov RKdavid rohlena
1212Dubenec TUMartínek z Dubence
1313Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže