Hostěrádky-Rešov 2018 - Memoriál mjr. Jana Červinky

Liga: -
Místo: Hostěrádky-Rešov
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 26. 05. 2018 20:00
Kontakt:   Jakub Dolák
Telefon:  +420775500305

Začátek rezervace: 12. 05. 2018 19:27
Konec rezervace: 25. 05. 2018 12:00
Začátek tipování:  26. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2018 00:00
Zadal: Jakub Dolák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Host%C4%9Br%C3%A1dky-Re%C5%A1ov-730311063724343/

Poznámka pořadatele

Soutěž se koná na cvičišti u hasičské zbrojnice, požární útok na 2B, terče sklopné, úzké hadice povoleny (B65, C42)

KATEGORIE: MUŽI, ŽENY, VETERÁN<35
YUUUP!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hosteradky-resov-9702.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Hostěrádky-Rešov AVYJakub Dolák
22Moutnice ŽENYBOJakub Dolák
33Hodějice ŽENYVYJakub Dolák
44Kuřim BBOJakub Dolák
55Hostěrádky-Rešov BVYJakub Dolák
66Tvarožná BOJakub Dolák
77Ivanovice na Hané ŽENYVYJakub Dolák
88Moutnice MUŽIBOJakub Dolák
99Hodějice MUŽIVYJakub Dolák
1010Šaratice MUŽIVYJakub Dolák
1111Radslavice ŽENYVYJakub Dolák
1212Tišnov BOJakub Dolák
1313Kuřim ŽENYBOJakub Dolák
1414Radslavice MUŽIVYJakub Dolák
1515Dražovice ženyVYKristýna Kachlíková
1616Šaratice KUŘIMVYJakub Dolák
1717Milešovice mužiVYJan Florián
1818Letonice Letonice MužiVYRadek Knesl
1919Topolany VYJakub Dolák
2021Milešovice ženy VYJan Florián
2122Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2224Habrovany VYJan Meitner
2326Kučerov VYSDH Kučerov
2427Lesná ZNLuboš Svoboda
2528Újezd u Brna BOJakub Dolák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mokrá BO15,1514,7615,152019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY15,1915,4415,442019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hostěrádky-Rešov AVY14,6115,5015,502019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Šaratice VY15,1215,6615,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané VY16,0516,0516,052019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tvarožná BO15,7716,5216,522019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Topolany AVY16,5516,5216,552019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY16,2517,6717,672019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kučerov VY17,7617,8017,802019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice VY18,1518,4118,412019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Topolany BVY21,1620,7821,162019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočany VY21,2819,8121,282019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pustiměř VY18,5225,5325,532019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žatčany BO33,8931,1433,892019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tučapy VY17,5641,85NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hostěrádky-Rešov BVY40,4339,50NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hodějice VY15,1847,59NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,1116,4917,112019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY16,8117,1217,122018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dražovice VY18,7418,9618,962019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY19,6619,3619,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milešovice dorostVY20,2220,0720,222018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ivanovice na Hané VY19,5520,6220,622018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ivanovice na Hané VY21,6321,1121,632019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice BVY21,7321,3621,732019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radslavice VY18,3121,9021,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustiměř VY22,9823,5623,562019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Želeč PV27,2725,7827,272019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Křenovice VY40,7838,7940,782018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Křenovice AVY46,6945,3346,692019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radslavice VY24,6722,04NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/17 Hostěrádky Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2015/05/30 Hostěrádky - Rešov, 11. ročník NOČNÍ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2016/05/28 Hostěrádky - Rešov, 4. ročník MEMORIÁLu MAJORA JANA ČERVINKY
-
2016/08/13 Hostěrádky - Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/08/12 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov
VCOV
2019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga