Jeřmanice 2016 - Jeřmanická álej

Liga: PKL
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 30. 07. 2016 15:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 25. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 30. 07. 2016 00:00
Začátek tipování:  30. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2016 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-7200.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Valdice JCTomáš Mikšík
22Jeřmanice LIJan Kühnel
33Příšovice LIRomana Danišová
44Kopidlno JCTomáš Dubský
55Košťálov SMTomáš Tulach
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Hradčany LITomáš Najman
88Obrubce MBPepa Adam
99Chyjice JCTomáš Mikolášek
1010Tatobity SMMarek Bárta
1111Myštěves HKJaromír Rosůlek
1212Jirkov AJNMíra Berka
1313Těpeře ženyJNIveta
1414Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
1515Obrubce ženyMBPepa Adam
1616Březová LIJirka Havlík
1717Veselá SMJaroslav Novotný
1818Březová LIJirka Havlík
1919Košťálov SMTomáš Tulach
2020Maršovice JNhasici150 Hynek
2121Frýdštejn JNVáclav Matura
2222Březová LIMartina Šámalová
2323Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2424Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
2525Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
2626Košťálov Zeny BSMTomáš Tulach
2727Malá Skála JNNikol Vavřichová
2828Velké Hamry JNMAD Matthew
2929Pěnčín JNRoman Paldus
3030Borovice MBRadek Kuntoš
3131Cetenov LIPetr Kováč
3232Ploužnice SMHonza Novotný
3333Podmoklice ženySMŠárka Buriánková
3434Ploukonice SMMiroslav Roubíček
3535Krásná Ves mužiMBJan Macoun


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže