Jeřmanice 2018 - Jeřmanická álej

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Podkozákovská liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Smidary HK 14,80 14,65 14,80
2.  Chyjice JC 15,10 14,66 15,10
3.  Košťálov SM 15,33 15,33 14,80
4.  Březová LI 15,34 14,42 15,34
5.  Jílové u Držkova JN 15,41 15,13 15,41
6.  Frýdštejn JN 15,57 14,78 15,57
7.  Tatobity SM 15,75 15,28 15,75
8.  Jeřmanice LI 16,06 16,06 15,84
9.  Malá Skála JN 16,14 16,14 16,13
10.  Jirkov B JN 16,30 16,30 16,04
11.  Hradčany LI 16,78 16,30 16,78
12.  Velké Hamry JN 16,91 16,88 16,91
13.  Tanvald šumburk JN 17,42 17,42 16,62
14.  Veselá SM 17,44 17,44 15,91
15.  Cetenov LI 17,78 16,11 17,78
16.  Břehy A MB 32,03 31,72 32,03
17.  Valdice JC NP NP NP
17.  Pěnčín JN NP NP NP
17.  Karlinky LI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 18,05 18,05 17,80
2.  Veselá SM 18,30 18,23 18,30
3.  Katusice MB 18,34 18,17 18,34
4.  Břehy MB 18,37 18,37 17,15
5.  Ploukonice SM 18,70 17,98 18,70
6.  Březová LI 18,72 18,72 18,06
7.  Jeřmanice LI 20,23 18,42 20,23
8.  Zlatá Olešnice JN 21,15 21,08 21,15
9.  Malá Skála B JN 36,25 21,69 36,25
10.  Mělník Blata ME NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála A JN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Záskalí Bezáskovice LI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jeřmanice Dorostenky LI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malá Skála B JN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sloup Dorostenky PZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Březová - Muži

15,34http://youtu.be/Bf41Dw8GWOI Jirka Havlík

Jirkov - Muži

16,30http://youtu.be/pQWJZ7rbfPc Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře