Jeřmanice 2018 - FNC Jeřmanice

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Jeřmanice
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčany LI 15,60 15,60 15,54
2.  Karlinky LI 16,14 16,14 16,06
3.  Mělník Blata ME 16,83 16,58 16,83
4.  Pěnčín JN 16,97 16,97 15,79
5.  Škodějov SM 17,31 17,31 16,80
6.  Příchovice JN 17,79 16,75 17,79
7.  Janův Důl LI 18,72 18,72 17,03
8.  Bystřice JC 19,03 19,03 18,11
9.  Břehy MB 19,14 19,52 19,14
10.  Chyjice JC 21,77 21,77 20,91
11.  Odolenovice JN 21,89 21,07 21,89
12.  Velké Hamry JN 22,17 22,17 21,71
13.  Jeřmanice LI 27,96 26,90 27,96
14.  Bílý Potok LI 42,75 42,75 21,75
15.  Frýdštejn JN NP NP NP
15.  Bechov MB NP NP NP
15.  Záskalí LI NP NP NP
15.  Dolní Sytová SM NP NP NP
15.  Krásná Ves MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jeřmanice LI 19,12 17,62 19,12
2.  Břehy MB 19,77 19,77 19,10
3.  Štrbice TP 20,27 20,26 20,27
4.  Karlinky LI 20,42 20,12 20,42
5.  Raspenava LI 20,89 20,89 20,78
6.  Mělník Blata ME 20,94 20,94 20,01
7.  Ploukonice SM 31,04 31,04 28,76
8.  Zlatá Olešnice JN 39,99 39,28 39,99
9.  Dlouhý Most LI NP 34,25 36,14

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 20,99 20,99 20,86
2.  Škodějov SM 21,03 21,03 20,05
3.  Bystřice JC 22,09 22,09 21,86
4.  Velké Hamry JN 22,42 22,42 22,14
5.  Janův Důl LI 22,80 22,80 21,72
5.  Jeřmanice LI 22,80 22,80 22,35
7.  Příchovice JN 22,83 22,77 22,83
8.  Mělník Blata ME 23,53 22,80 23,53
9.  Záskalí LI 24,02 23,33 24,02
10.  Hradčany LI 25,10 24,71 25,10
11.  Odolenovice JN 25,72 25,72 23,97
12.  Dolní Sytová SM 25,83 25,71 25,83
13.  Bechov MB NP NP NP

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Roztoky u Semil SM 21,45 21,45 20,98
2. Dalešice JN 21,48 21,48 21,35
3. Ostroměř JC 22,77 22,77 22,34
4. Raspenava LI 23,09 23,09 23,08
5. Lučany nad Nisou JN 24,05 22,26 24,05
6. Smržovka JN 25,91 25,91 25,29
7. Pilínkov, Liberec XXIV R LI 31,36 29,51 31,36
8. Dlouhý Most LI 32,74 32,74 31,40
9. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 36,10 36,10 29,28
10. Smržovka ŽENY JN NP 47,69 48,49

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála A JN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Záskalí Bezáskovice LI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jeřmanice Dorostenky LI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malá Skála B JN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sloup Dorostenky PZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře