Jeřmanice 2016 - Jeřmanická álej

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 07. 2016 15:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Podkozákovská liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 14,50 14,18 14,50
2.  Tatobity SM 14,68 14,68 14,36
3.  Chyjice JC 14,97 14,86 14,97
4.  Jílové u Držkova JN 15,12 15,12 15,05
5.  Obrubce MB 15,32 15,01 15,32
6.  Veselá SM 15,52 15,34 15,52
7.  Velké Hamry JN 15,55 15,55 15,07
8.  Kopidlno JC 15,71 15,71 15,02
9.  Košťálov SM 15,99 15,99 15,99
10.  Hradčany LI 16,05 15,32 16,05
11.  Frýdštejn JN 16,43 15,96 16,43
12.  Březová LI 16,55 16,25 16,55
13.  Cetenov LI 16,92 15,49 16,92
14.  Břehy MB 17,07 16,03 17,07
15.  Ploukonice SM 17,21 17,21 17,01
16.  Jeřmanice LI 17,22 16,39 17,22
17.  Loukov MB 17,24 17,21 17,24
18.  Příšovice LI 17,26 17,26 16,54
19.  Ploužnice SM 18,28 17,83 18,28
20.  Valdice JC 19,03 14,95 19,03
21.  Pěnčín JN 21,75 21,16 21,75
22.  Malá Skála JN 22,07 21,03 22,07
23.  Jirkov JN NP NP NP
23.  Maršovice JN NP NP NP
23.  Krásná Ves MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov B SM 16,92 16,92 16,22
2.  Košťálov SM 17,66 16,83 17,66
3.  Jeřmanice LI 18,75 18,71 18,75
4.  Obrubce MB 18,96 17,01 18,96
5.  Malá Skála Áčko JN 19,32 19,07 19,32
6.  Březová LI 20,39 19,26 20,39
7.  Malá Skála Béčko JN 20,84 18,20 20,84
8.  Loukov MB 21,15 21,15 21,07
9.  Podmoklice SM 23,24 22,60 23,24
10.  Borovice MB 33,67 29,30 33,67
11.  Těpeře JN NP 17,29 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála A JN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Záskalí Bezáskovice LI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jeřmanice Dorostenky LI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malá Skála B JN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sloup Dorostenky PZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

15,32http://youtu.be/zvLDsLZHclM Pepa Adam

Košťálov - Muži

15,99http://youtu.be/QVinjjh69yA Lenka Poloprutská

Obrubce - Ženy

18,96http://youtu.be/qPygIcdZtKo Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře