Jeřmanice 2018 - Jeřmanická álej

Liga: PKL
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 02. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2018 00:00
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž pod záštitou Liberreckého kraje

-děkujeme


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-9181.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pěnčín JNVít Macháček
22Břehy ŽenyMBHana Prokurátová
33Jeřmanice LIJan Kühnel
44Cetenov LIJan Kühnel
55Jeřmanice ŽenyLIJan Kühnel
68Březová LIJirka Havlík
79Katusice MBDenisa Boháčková
810Jeřmanice LIJan Kühnel
912Jirkov BJNLuboš Barvínek
1013Břehy MBPetr Zavrtálek
1114Hradčany LITomáš Najman
1215Tatobity SMMarek Bárta
1316Valdice JCTomáš Mikšík
1417Malá Skála JNRadek Havelka
1518Jílové u Držkova JNLukáš
1619Veselá SMJaroslav Novotný
1720Chyjice JCDavid Hrdý
1821Malá Skála Béčko, ženyJNNikola Hanyšová
1922Velké Hamry JNMAD Matthew
2023Březová ženyLIMartina Šámalová
2124Frýdštejn JNMartin Bušek
2225Košťálov Ženy SMTomáš Tulach
2326Veselá ženySMJaroslav Novotný
2427Tanvald šumburkJNLukáš
2528Zlatá Olešnice ŽenyJNPetra Černá
2629Ploukonice ženySMEliška Bakešová
2748Košťálov SMTomáš Tulach
2849Alšovice JNRadek Havelka
2950Smidary HKJaromír Rosůlek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice 2019 druhé kolo
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/04 Smidary, PKL Smidary
PKL
2019/05/18 Cetenov, PKL Cetenov
PKL
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice 2019 druhé kolo
PKL
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice
PKL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár
PKL
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019
PKL
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019
PKL
2019/08/24 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga