Jeřmanice 2018 - FNC Jeřmanice

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 02. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Jeřmanice
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2018 00:01
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž pod záštitou Libereckého kraje


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-9520.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Hradčany LITomáš Najman
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Frýdštejn JNMartin Bušek
55Jeřmanice LIFNC
66Chyjice JCJirka Havlík
77Velké Hamry JNMAD Matthew
88Karlinky LILukáš Pokorný
99Jeřmanice LIFNC
1010Nová Ves LILukáš Pokorný
1111Doubravička MBPetr Šifta
1212Bechov MBMiloslav Tauchman
1313Pěnčín JNJosef Císler
1414Příchovice JNJan Kupka
1515Valdice JCTomáš Mikšík
1616Odolenovice JNDominik Plhal
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Škodějov SMMartin Špidlen
2021Mělník blataMEMilan Corna
2122Děčín XXXII-Boletice nad Labem MužiDCJosef Gipfl
2223Janův Důl LIHonza Mašek
2324Bílý Potok LIVeronika Bobrovská
2426Břehy MBRoman Kolomazník
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
24Ploukonice SMEliška Bakešová
38Raspenava LILuboš Roušal
49Mělník blataMEMilan Corna
510Břehy MBHana Prokurátová
615Zlatá Olešnice JNPetra Černá
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Chyjice JCDavid Hrdý
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Doubravička MBPetr Šifta
55Jeřmanice LIFNC
66Dalešice JNDavid Beránek
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Lučany nad Nisou JNKlára Dušková
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Odolenovice JNDominik Plhal
1313Bystřice JCJan Košťák
1414Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1515Smržovka ženyJNPetra Engelová
1616Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1717Smržovka JNPetra Engelová
1818Příchovice JNJan Kupka
1919Mělník blataMEMilan Corna
2020Škodějov SMMartin Špidlen
2121Záskalí LIhasici Bezaskovice
2222Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
2323Valdice JCTomáš Mikšík
2424Jeřmanice LIFNC
2525Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2626Janův Důl LIHonza Mašek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,85NP14,852014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Jílové u Držkova JNNP15,0615,062014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Roudný JN15,12NP15,122014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Podůlší JC17,3915,2815,282014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Veselá SM15,37NP15,372014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Maršovice JN17,0815,3915,392014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Sloup PZ15,9515,4515,452014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Jablonec nad Jizerou SM15,48NP15,482014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Obrubce MB15,5023,3315,502014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Karlinky ALINP15,6315,632014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  Lestkov SM15,6418,1715,642014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Hradčany LI18,9815,7415,742014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13.  Malá Skála JN20,6215,8215,822014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14.  Tuř JC17,1315,8615,862014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15.  Jeřmanice LI16,7315,8915,892014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
16.  Březová LI17,0516,1916,192014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
17.  Bukovina, Turnov SM16,28NP16,282014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
18.  Košťálov SM16,5716,4216,422014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
19.  Kosmonosy MB16,65NP16,652014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
20.  Vlastiboř JN16,81NP16,812014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
21.  Bozkov BSM16,8418,2116,842014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
22.  Janův Důl LI26,6916,9816,982014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
23.  Bozkov ASM18,1440,1818,142014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
24.  Velké Hamry JN20,4818,5418,542014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
25.  Příšovice LI21,3122,0121,312014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM17,2821,2517,282014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Jablonec nad Jizerou SM18,4618,0618,062014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Krásná Ves MB18,1518,8518,152014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Malá Skála BJN18,2119,2618,212014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Malá Skála AJN18,5218,3018,302014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Bozkov ASM18,4120,8518,412014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Sloup BPZ24,1018,6318,632014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Košťálov SM18,7828,3118,782014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Podmoklice SMNP19,5619,562014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Březová LI20,3241,4520,322014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  Sloup PZ25,0720,7220,722014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Jeřmanice BLI23,7348,2723,732014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13.  Jeřmanice ALINP30,0430,042014/06/07 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice 2019 druhé kolo
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga