Bechov 2024 - Memoriál Karla Sprostého

Liga: BP
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 19. 05. 2024 09:00
Kontakt:   Josef Rys
Telefon:  607824012

Začátek rezervace: 13. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2024 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2024 00:00
Zadal: Martina Cermanová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-14122.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBZbyněk Habelt
22Chudíř MBPetr Melčák
33Bechov MBKarel Bartoň
44Petkovy MBMonča Zemanová
55Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
66Židněves MBZdeňka Knížková
77Dolní Stakory MBAnežka Spěšná
88Písková Lhota AMBPavel Kučera
99Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
1010Doubravička MBPetr Šifta
1111Chudíř MBPetr Melčák
1212Písková Lhota BMBPavel Kučera
1313Kosořice MBMarcela Sabolová
1414Stará Boleslav Brandýs nad LabemPHPetr Šifta
1515Žehrov MBPetr Vild
1616Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
1717Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
1818Chotětov MBMartin Urban
1919Březno MBVáclav Horák
2020Předměřice nad Jizerou MBZdeněk Chalupa
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
22Chudíř MBPetr Melčák
33Židněves MBZdeňka Knížková
44Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
55Bechov MBKarel Bartoň
66Písková Lhota MBPavel Kučera
77Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
88Doubravička MBPetr Šifta
99Stará Boleslav Brandýs nad LabemPHPetr Šifta
1010Velké Všelisy MBMichaela Veselá
1111Žehrov MBPetr Vild
1212Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
1313Dolní Stakory MBAnežka Spěšná
1414Chotětov AMBMartin Urban
1515Chotětov BMBMartin Urban
1616Chotětov CMBMartin Urban
1717Březno MBVáclav Horák
1818Předměřice nad Jizerou MBZdeněk Chalupa
1919Březno BMBVáclav Horák
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Březno MBVáclav Horák
22Židněves MBZdeňka Knížková
33Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
44Nová Ves u Bakova AMBMichal Rejzek
55Velké Všelisy MBMichaela Veselá
66Chotětov MBMartin Urban
77Nová Ves u Bakova BMBMichal Rejzek
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBZbyněk Habelt
22Písková Lhota MBPavel Kučera
33Židněves MBZdeňka Knížková
44Horní Bousov MBFrantišek Steklý
55Žehrov MBPetr Vild
66Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
77Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
88Chotětov AMBMartin Urban
99Chotětov BMBMartin Urban


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO15,7516,4016,402024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ploukonice SM16,5516,3416,552023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,5616,5416,562021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,0716,6917,072016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín JN17,1216,9317,122023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,0817,1817,182014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ploukonice SM16,3417,2417,242021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,2917,3917,392020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá SM17,4617,2217,462020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ploukonice SM17,2217,4617,462020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychrov MB16,7317,5217,522020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM17,5316,3817,532019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Borovice MB17,6017,4317,602016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kosmonosy MB16,6317,6517,652024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kosmonosy MB16,8017,6617,662021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SM16,8517,6817,682018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešnice SM16,7517,7317,732024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Katusice MB17,7417,5917,742020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bohuslavice GrizzlymotorNA17,7616,6517,762024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB17,2917,8117,812021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kosmonosy MB16,7317,8417,842023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BéčkoJN16,9717,8717,872020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN17,9217,8717,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Katusice MB17,9217,1117,922018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myštěves HK17,4117,9317,932023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov MB17,7717,9417,942023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov AMB17,5317,9417,942018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sychrov MB17,9617,7017,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN18,0317,5918,032020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC17,4618,0918,092017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK16,6218,0918,092014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI18,1517,1918,152020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krásná Ves MB18,1118,1618,162023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Košťálov SM18,2017,9618,202016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libuň JC17,6318,2118,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC--18,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bechov MB18,2117,1218,212021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jablonec nad Jizerou SM18,0018,2318,232017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN18,2517,4318,252023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Jablonec nad Jizerou SM18,3018,1918,302016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešnice SM18,1618,3018,302021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Katusice MB18,2618,3118,312024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Obrubce MB18,1018,3318,332016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Břehy MB18,3718,4018,402016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Katusice MB18,4318,1018,432023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Břehy MB--18,472013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malá Skála BéčkoJN18,4918,1818,492019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Benešov u Semil SM--18,502013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bratříkov JN18,5817,0318,582021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,3618,652014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Malá Skála BéčkoJN18,6218,6718,672024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bechov MB18,2018,7718,772023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Krásná Ves MB18,7818,3518,782017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,6318,8018,802024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jeřmanice LI18,8718,4818,872018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bratříkov JN--18,882013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jeřice JC18,8918,8018,892023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bratříkov JN19,0818,9919,082014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krásná Ves MB19,2118,4419,212024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Benešov u Semil SM18,4519,2619,262021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břehy MB19,2919,1419,292022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Břehy MB18,5119,3619,362020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sychrov AMB19,3718,1419,372019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Huť JN19,1719,3819,382017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Břehy MB17,3319,4119,412021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Katusice MB18,9419,4319,432022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bratříkov JN18,0419,4519,452017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Katusice MB19,4617,0819,462021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Olešnice SM19,5617,9919,562022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libuň JC18,1319,5619,562014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Huť JN19,6718,9519,672024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Jeřmanice LI19,5219,6919,692016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sychrov MB19,7417,5319,742024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Břehy MB19,2419,7519,752024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Benešov u Semil SM19,3219,8419,842020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sychrov OLEMB18,7219,8619,862020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BéčkoJN18,3119,9219,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Jeřmanice LI19,2420,0220,022021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Malá Skála BéčkoJN20,0319,4220,032022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Benešov u Semil SM20,0918,1920,092018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sychrov MB--20,192013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radimovice LI20,1120,2720,272022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kosmonosy BMB20,1920,3620,362024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Pěnčín JN18,1320,4220,422022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pěnčín JN20,5220,5520,552021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Břehy MB19,1820,6820,682023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bohuslavice GrizzlymotorNA18,3420,8020,802023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Břehy MB20,9418,9720,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Huť JN21,0620,2321,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bukovno MB21,2319,7621,232022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jeřmanice LI21,3117,9321,312019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Bratříkov JN19,2321,3821,382018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Jeřice JC21,5617,2421,562024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bechov MB21,1721,5821,582020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Břehy MB20,8721,6621,662014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB21,7321,5221,732014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Kosmonosy BMB19,7521,9321,932023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Krásná Ves MB21,9620,5321,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Košťálov SM22,0117,5822,012017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Jeřmanice LI22,0419,1522,042022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/22 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/14 Kosmonosy, Memoriál Karla Sprostého
BP
2024/05/18 Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Bechov, Memoriál Karla Sprostého
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/17 Sukorady, Sukoradský pohár
BP
2024/08/24 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
BP
2024/09/07 Březno, Židněves, Pohár Klenice
BP
2024/09/14 Kosořice, Pohár Doubravka
BP
2024/09/21 Chotětov, Soptíkův dračí pohár
BP
2024/11/16 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024
BP
Kdy Kde Liga