Bechov 2024 - Pohár Formanka

Liga: BP
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 26. 05. 2024 09:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329

Začátek rezervace: 20. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 24. 05. 2024 20:00
Začátek tipování:  26. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2024 00:00
Zadal: Martina Cermanová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-14124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petkovy MBMonča Zemanová
22Chudíř MBPetr Melčák
33Bechov MBKarel Bartoň
44Žehrov MBPetr Vild
55Kosmonosy MBZbyněk Habelt
66Chudíř MBPetr Melčák
77Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
88Židněves MBZdeňka Knížková
99Chotětov MBMartin Urban
1010Písková Lhota MBPavel Kučera
1111Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
1212Březno MBVáclav Horák
1313Kosořice MBMarcela Sabolová
1414Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
1515Dolní Stakory MBAnežka Spěšná
1616Doubravička MBPetr Šifta
1717Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
1818Předměřice nad Jizerou MBMiloslav Tauchman
1919Písková Lhota BMBPavel Kučera
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Všelisy MBMichaela Veselá
22Písková Lhota MBPavel Kučera
33Židněves MBZdeňka Knížková
44Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
55Bechov MBKarel Bartoň
66Žehrov MBPetr Vild
77Chotětov AMBMartin Urban
88Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
99Chotětov BMBMartin Urban
1010Chudíř MBPetr Melčák
1111Chotětov CMBMartin Urban
1212Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
1313Dolní Stakory AMBAnežka Spěšná
1414Doubravička MBPetr Šifta
1515Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
1616Březno MBVáclav Horák
1717Předměřice nad Jizerou MBMiloslav Tauchman
1818Dolní Stakory BMBAnežka Spěšná
1919Březno BMBVáclav Horák
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Všelisy MBMichaela Veselá
22Židněves MBZdeňka Knížková
33Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
44Chotětov MBMartin Urban
55Kosmonosy MBZbyněk Habelt
66Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
77Březno MBVáclav Horák
88Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
22Bechov MBKarel Bartoň
33Písková Lhota MBPavel Kučera
44Žehrov MBPetr Vild
55Židněves MBZdeňka Knížková
66Horní Bousov MBFrantišek Steklý
77Chotětov AMBMartin Urban
88Kosmonosy MBZbyněk Habelt
99Chotětov BMBMartin Urban
1010Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
1111Hrdlořezy MBLucie Dlouhá


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdlořezy MB17,6918,6436,342022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Obrubce MB18,3718,0736,442023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bechov MB17,2619,2436,502021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB18,5119,7538,262023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bechov kidiMB19,6118,8038,402022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bakov nad Jizerou MB20,0719,3439,412021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chudíř MB21,1519,7040,852019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Ves u Bakova MB20,8620,0540,912019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dlouhá Lhota MB20,4520,7941,242021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bechov MB21,2420,0041,412020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Ves u Bakova MB19,8621,6741,532020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,3022,2841,582020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bechov BMB21,6319,9641,592023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Ves u Bakova MB21,5520,2141,762021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Doubrava MB18,6623,1941,852021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Ves u Bakova AMB21,8620,9042,762022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrdlořezy MB18,0225,3043,322021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bechov AMB22,1621,3943,552023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bakov nad Jizerou MB25,5618,8944,452020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bakov nad Jizerou MB20,8123,7544,562019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dobšín Kamenice MB22,4723,1045,572022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dobšín Kamenice MB21,7623,9845,742023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bakov nad Jizerou MB20,3027,1947,502022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Obrubce MB15,5331,9747,502019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bítouchov MB25,3423,6448,982019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Ves u Bakova MB26,0623,7949,852023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dlouhá Lhota MB27,8522,7350,582020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Solec -MalobratřiceMB25,5924,9950,582019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bechov mastersMB29,4621,6951,152022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bítouchov MB25,0026,5551,552022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dobšín Kamenice MB30,8721,0851,952021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dobšín Kamenice MB23,3928,7252,112019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chotětov MB27,5524,5752,122020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bítouchov MB26,9825,3652,342020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hrdlořezy MB29,8722,5352,402023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dlouhá Lhota MB30,2522,2352,482019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Doubravička MB28,7224,8353,552020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kosmonosy MB23,6431,5755,212022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kosmonosy MB32,2423,4355,672021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Solec MalobratřiceMB22,7933,0455,842023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bakov nad Jizerou MB20,5235,3555,872023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bystřice JC30,2426,1756,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sovenice MB24,3733,5057,872023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Doubrava MB21,7836,4658,242022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plazy MB33,7624,9958,752019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Solec MalobratřiceMB36,9623,1560,112022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Veselá MB31,8029,2061,002019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB42,2419,4161,652021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chotětov MB23,5140,0463,552021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Doubrava MB42,0421,6763,712020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Bousov MB34,9329,5964,522019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dobšín Kamenice MB32,0435,8867,922020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pilínkov, Liberec XXIV LI33,9335,5169,442019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Doubravička MB42,2433,1975,432021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Smilovice MB31,5044,7976,292019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bechov MB44,9332,4877,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krásná Ves MB46,9431,6478,582023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Ves u Bakova BMB28,5150,7579,262022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Doubrava MB56,9423,0579,982023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bakov nad Jizerou dorostMB22,1360,7582,882022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Sovenice MB70,8860,75131,632022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM16,2016,3916,392023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ploukonice SM16,5315,7916,532022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,5616,2516,562022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ploukonice SM16,6116,4016,612021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice SM16,5816,8116,812024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7317,0517,052023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ploukonice SM17,0616,8217,062024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Břehy MB16,1817,1017,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bohuslavice GrizzlymotorNA16,9817,3617,362023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jeřmanice LI17,3717,3117,372021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radimovice LI17,5616,9617,562024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohuslavice GrizzlymotorNA16,9817,5617,562024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB17,5717,5817,582022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov MB17,6017,2717,602023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myštěves HK17,6317,3717,632024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kosmonosy MB17,4917,7817,782023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Slatiny JC17,8817,6417,882024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN17,3817,9817,982021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice SM18,0017,4818,002022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice SM18,1017,6318,102023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM18,0718,1018,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Katusice MB18,0118,1118,112023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bechov MB17,3918,1118,112024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jeřmanice LI18,1217,4618,122022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bechov MB17,4318,1818,182022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kosmonosy MB18,2617,9718,262022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bechov MB18,2718,2718,272023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sychrov MB17,4918,4318,432024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Katusice MB18,5418,2818,542021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Břehy MB18,5718,0518,572023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB18,7518,0518,752024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pěnčín JN18,7818,1418,782022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kosmonosy MB18,9418,2118,942021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bechov MB17,7418,9518,952021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Katusice MB18,3018,9718,972022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krásná Ves MB19,1018,4819,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malá Skála BéčkoJN19,2218,8719,222024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bukovno MB19,0119,3019,302024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Huť JN19,6118,3719,612024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN19,7919,5019,792022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krásná Ves MB18,6819,8019,802022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Malá Skála JN20,2518,8620,252021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pěnčín JN17,4620,2920,292021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malá Skála BéčkoJN20,3518,3420,352023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice SM19,9920,6120,612021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB21,3718,6921,372024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kosmonosy MB20,9221,7521,752024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB22,0221,7822,022023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jeřice JC22,3122,0422,312023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Břehy MB22,3620,8422,362022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Pěnčín JN22,9123,1723,172023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Břehy MB27,5626,2727,562024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radimovice LI29,9926,6129,992022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radimovice LI29,1834,8634,862023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratříkov JN34,8635,0135,012022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dlouhá Lhota MB22,2821,0643,342020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dlouhá Lhota MB22,4921,4943,982019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dlouhá Lhota MB23,1525,2548,402021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Solec MalobratřiceMB26,7821,8048,582023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chotětov AMB26,5624,3050,862021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bechov MB26,2124,8951,102022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB25,9025,4551,352021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bechov MB25,5628,1653,722020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chotětov BMB26,6727,1453,812020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Žehrov MB25,7128,9554,662020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB26,5428,7255,262023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Veselá MB31,4424,3655,802019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Žehrov MB27,8530,0757,942021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nová Ves u Bakova MB30,5058,2758,272021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chudíř MB30,1428,1958,332019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chotětov AMB27,9133,5161,422020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bechov MB37,0126,7563,762019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Ves u Bakova MB37,0027,8264,822020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chotětov BMB27,9036,9964,892021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bechov MB20,0745,1665,232023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nová Ves u Bakova MB27,3738,8466,212019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bechov MB46,0521,3567,402021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Veselá MB36,7832,4769,262023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bakov nad Jizerou MB36,6433,7670,402022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Semčice MB30,9740,4571,422019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bakov nad Jizerou MB36,0545,7881,832021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bakov nad Jizerou MB43,7339,1782,902020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Žehrov MB26,3459,2185,552023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bukovno MB36,7849,2185,992023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kosmonosy dorkyMB65,5521,7287,272022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Veselá MB55,5545,10100,652022/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bukovno MB18,18NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Jeřice JCNPNPNP2024/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Slatiny JC24,13NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sychrov MBNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Bechov, Pohár Formanka
BP
2023/08/05 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Bechov, Pohár Formanka
BP
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/17 Sukorady, Sukoradský pohár
BP
2024/08/24 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
BP
2024/09/07 Březno, Židněves, Pohár Klenice
BP
2024/09/14 Kosořice, Pohár Doubravka
BP
2024/09/21 Chotětov, Soptíkův dračí pohár
BP
2024/11/16 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024
BP
Kdy Kde Liga