Kundratice 2018 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Kundratice
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 08. 05. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 09:00
Konec rezervace: 08. 05. 2018 23:00
Začátek tipování:  08. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2018 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kundratice-9647.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semily I. ASMMarek Vrtilka
22Bozkov SMkarel Čermák
33Semily BítouchovSMPavla Stehlikova
44Kundratice SMPavla Stehlikova
55Semily BěláSMPavla Stehlikova
66Semily svojekSMEva Havlová
77Vysoké nad Jizerou SMZbyněk Lukeš
88Mříčná SMMichal Holec
99Semily I. BSMMarek Vrtilka
1010Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
1111Jilemnice Studenec "A"SMPavla Stehlikova
1212Nedaříž SMAdéla Patková
1313Jilemnice Studenec "B"SMPavla Stehlikova
1414Chuchelna ASMDavid Hošek
1515Jilemnice Vítkovice v KrkonošíchSMMartina Vanclová
1616Roprachtice SMLada Lukešová
1717Chuchelna BSMDavid Hošek
1818Víchová nad Jizerou SMPavla Stehlikova
1919Košov Rváčov-KošovSMKuba
2020Jablonec nad Jizerou "A"SMPavla Stehlikova
2121Podmoklice SMPavla Stehlikova
2222Jablonec nad Jizerou "B"SMPavla Stehlikova
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semily Bítouchov "A"SMPavla Stehlikova
22Bozkov SMkarel Čermák
33Semily I.SMMarek Vrtilka
44Semily Bítouchov "B"SMPavla Stehlikova
55Vysoké nad Jizerou SMZbyněk Lukeš
66Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
77Semily Bělá "A"SMPavla Stehlikova
88Mříčná Mříčná ASMMichal Holec
99Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1010Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
1111Nedaříž SMAdéla Patková
1212Mříčná Mříčná BSMMichal Holec
1313Chuchelna ASMDavid Hošek
1414Jilemnice Vítkovice v KrkonošíchSMMartina Vanclová
1515Chuchelna BSMDavid Hošek
1616Kundratice SMPavla Stehlikova
1717Semily svojekSMEva Havlová
1818Roprachtice SMLada Lukešová
1919Bělá "B"SMJana Foltýnová
2020Víchová nad Jizerou SMPavla Stehlikova
2121Košov Rváčov-KošovSMKuba
2222Podmoklice "A"SMPavla Stehlikova
2323Jablonec nad Jizerou "A"SMPavla Stehlikova
2424Podmoklice "B"SMPavla Stehlikova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/08 Kundratice, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga