Fotbalové hřiště Zahořany 2019 - O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Oprechtice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 06. 2019 10:30
Kontakt:   Václav Pejsar - SDH Oprechtice
Telefon:  +420 730 731 634

Začátek rezervace: 04. 04. 2019 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Václav Pejsar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://haimacup.cz

Poznámka pořadatele

Upozorňujeme soutěž se koná na fotbalovém hřišti v Zahořanech !!!

Soutěž se koná v kategorii muži sport, ženy sport a PS12

Rezervace soutěže na firesport.eu nebo na email : sdhoprechtice@seznam.cz

Datum konání 22.6.2019

Prezence družstev do 10:00 hod.

Start soutěže v 10:30 hod.

Terče sklopky se světlem, elektronická časomíra

Povrch travnatý, koberce pod a okolo základny, pod rozdělovačem a doběhy proudařů

Družstvo svůj materiál musí mít na příprané základně před útokem

Dle pravidel PS 2018

Ulitý start se opakuje

Příprava na základně 4 min. od doby kdy se předchozímu družstvu odpojí béčko od stroje „ odpojení a přesun stroje zajišťuje pořadatel“

Nástřiková čára je nedoknutelná

Zapůjčení max. dvou závodníků, u žen muži nesmí běžet na proudech a rozdělovači

Kategorie PS12 - muži a ženy dohromady/ není rozděleno na kategorie

Mezery na papír mezi zuby ( nesmí se zuby překrývat )

Stroj bude nastartován na povel rozhodčího

Ústroj jednotná dle pravidel PS

Hadice povoleny úzké

V případě přihlášení více než 30-ti družstev bude soutěž probíhat, jen jedním kolem.

Pořadatel dle posloupnosti pořadí automatické rezervace rozdělí týmy do kategorie ženy, muži,ps12. Soutěž bude probíhat v pořadí ženy, muži, ps12.

Oceněno bude prvních 10 týmů v každé kategorii „ info v cenách“na webu haimacup.cz, ostatním bude předán certifikát za přispění na dětskou onkologii

Startovné - 350 kč ( v případě účasti v denní  i noční soutěži na místo 700 kč za obě soutěže zaplatíte jen 500 kč )

Startovné musí být doručeno na účet do 16.6.2019 ( 4003439033/0800, do poznámky pro příjemce nutno uvést název týmu )

Soutěž není pojištěna !

Těšíme se na Vaši účast.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oprechtice-10015.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo muži sportPBStanda Strnad
33Vidice Muži, sportDOTereza Voráčová
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Hrabice PTTlumič
66Ledenice CBMatouš Janovský
77Chrást PSKristina Klenovská
88Bolkov PJVladimír Štýs
99Nová Ves ( Domažlice) muži sportDOVáclav Pejsar
1010Horní Metelsko DOPetr Zverka
1111Kostelec mužiTCjosef simek
1212Štrbice mužiTPVáclav Pejsar
1313Kostelec Kostelec BTCjosef simek
1414Zichov mužiDOVáclav Pejsar
1515Horšovský Týn muži sportDONikola Malíková
1616Touchovice LNKarel
1717Křištín KTJiří Freiberk
1818Nahý Újezdec TCVladimír
1920Pasečnice MužiDOPetr Příbek
2021Srbice DOJan Vávra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ženy sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo ženy sportPBStanda Strnad
33Vidice Ženy, sportDOTereza Voráčová
44Horšovský Týn ženy sportDONikola Malíková
55Honezovice Ženy PJVendula Oberajtrová
66Kostelec ženyTCVáclav Pejsar
77Zichov ženyDOVáclav Pejsar
88Březí Ženy DOTereza Bauerová
99Srbice DOJan Vávra
1010Domažlice DOMartin Gombár
1121Poděvousy DOAnděla Mašková
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ps 12DOVáclav Pejsar
22Chrást ps 12PSVáclav Pejsar
33Hluboká "A" PS12DOMartin Gombár
44Hluboká "B" PS12DOMartin Gombár
55Kdyně MUŽI PS12DOVáclav Pejsar
66Zdenice PS 12PTOndřej Holub
77Hříchovice ps 12DOVáclav Pejsar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasečnice DO--15,332019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PekloPB--15,642019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vranovice PekloPB--16,082019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Oprechtice DO--16,102019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostelec ATC--16,212019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolkov PJ--16,312019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Metelsko DO--16,312019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Touchovice LN--16,572019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ledenice CB--17,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Oprechtice DO--17,602019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Metelsko DO--17,692019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zichov DO--18,652019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabice PT--18,792019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Ves DO--20,362019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křištín KT--21,592019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Díly DO--22,182019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO--22,572019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vidice DO--23,622019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horšovský Týn DO--31,692019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mochtín KT--31,952019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kostelec BTC--33,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horšovský Týn DO--48,502019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrabice PT--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ledenice CB--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Touchovice LN--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Srbice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Srbice DO--20,082019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Březí DO--20,662019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Oprechtice DO--21,062019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kostelec TC--21,902019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horšovský Týn DO--23,102019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Poděvousy DO--25,962019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DO--30,032019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Díly DO--32,282019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horšovský Týn DO--39,502019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vidice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Domažlice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oprechtice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
CHNHL
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima
-
2020/06/20 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/21 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga