Tučapy 2022 - Memoriál

Liga: EXČR
Místo: Tučapy
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 06. 2022 09:30
Kontakt:   Jiří Kubeš
Telefon:  774 810 707

Začátek rezervace: 29. 05. 2022 20:00
Konec rezervace: 12. 06. 2022 09:30
Začátek tipování:  29. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 12. 06. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tucapy-12119.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jaronice CBPatrik Baláž
22Šipoun PTPatrik Baláž
33Vésky BUHHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Babice VSHonza Adamec
89Trnava TRHonza Adamec
910Krotějov SportTAHonza Adamec
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Drahňovice BNHonza Adamec
1213Lavičky ZRHonza Adamec
1314Sedlčany PBHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Čechtín TRHonza Adamec
1617Budeč JHJiří Čech
1718Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1819Stará Říše JIHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2122Olešnice OLHonza Adamec
2223Bašnice JCHonza Adamec
2324Čikov TRHonza Adamec
2425Mysločovice ZLHonza Adamec
2526Sychotín BKHonza Adamec
2627Tatobity SMHonza Adamec
2728Starý Jičín NJHonza Adamec
2829Frýdštejn JNHonza Adamec
2930Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3031Tučapy TAPatrik Baláž
3132Chotěmice TAPatrik Baláž
3233Markvarec JHMartin Pecha
3334Řepeč TAOndřej Mrzena
3435Bohdalín PEPatrik Baláž
3536Božejovice TAJakub Vávrovský
3637Malovice BNKarel Trefil
3738Oltyně TAPetra Novotná
3839Skrýchov u Malšic TADenisa Chládková
3940Dobronice u Chýnova TApavel
4041Rybova Lhota TALukáš Kouba
4142Svaté Pole PBPatrik Baláž
4244Makov TAKarel Trefil
4345Slapy TAAleš Tůma
4446Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
4547Březová LIJaroslav Vobecký
4648Žernovice PTOndřej Steinhäusl
4749Zdislavice BNTomáš Švec
4850Žďár JHpavel
4951Obora TAMartin
5052Žernovice PTOndřej Steinhäusl
5153Český Rudolec JHOndřej Huml
5254Choustník TADavid Dvořák
5355Karolín KMMarek Plaček
5456Křenovice CBDavid Mádl
5558Strmilov JHMartin Tuček
5659Daměnice BNLukáš Vítek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Bojkovice UHLucie Bartošová
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Chrbonín TALenka Chladová
1313Bezděčín TADenisa Chládková
1414Malovice BNKarel Trefil
1515Oltyně TAPetra Novotná
1616Šebířov TALucka
1717Zhoř u Tábora TALucie Nováková
1818Daměnice BNLukáš Vítek
1919Nová Včelnice JHPetra Novotná
2020Zdislavice BNVeronika
2121Zdešov JHAneta Slipková
2222Choustník TADavid Dvořák
2323Tomice MartomiceBNHana Jarolímková
2424Slapy TAJarmila Kleinerová
2525Ratměřice BNFilip Košata
2626Smrkov TAKateřina Macková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM16,2916,6116,612022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pšánky HK16,6116,3916,612022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce ATA16,6516,5216,652018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB16,0116,6716,672022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budíkovice TR15,9316,9016,902022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benetice TR17,1417,1317,142022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dvorce ATA17,4817,0917,482014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Včelnice JH17,7917,7217,792012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI17,7916,3817,792022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE17,8617,7117,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chotěmice TA17,8716,9317,872018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Všechlapy BN17,7517,9117,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrdějovice CB17,6017,9517,952019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malovice BN17,8717,9917,992022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotěmice TA18,0217,6918,022016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ústrašice TA17,8818,0318,032017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO17,8718,0618,062022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bezděčín TA17,8818,0618,062018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ústrašice TA18,0717,5618,072018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chrbonín TA18,0717,5418,072019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Slapy TA17,7918,0818,082018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lom TA18,1018,0718,102019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bezděčín TA17,5418,1218,122017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ratměřice BN18,1418,1418,142022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bojkovice UH18,1417,5418,142022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slapy TA17,9718,2718,272021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mydlovary CB17,6918,3018,302013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ústrašice TA18,1118,3418,342015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Daměnice BN18,3018,3418,342012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Včelnice JH18,0018,3518,352018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tomice MartomiceBN18,3518,3518,352022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tomice BN16,3118,3518,352022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdešov JH18,4718,4518,472019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chrbonín TA18,4318,5018,502018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dvorce ATA18,5317,1718,532013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dvorce ATA18,5617,0718,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chotěmice TA18,5618,2218,562015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotěmice TA18,6317,8518,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Zhoř u Tábora TA18,7318,7318,732022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ústrašice TA18,3118,7818,782016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Slapy TA17,6818,8318,832022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrbonín TA18,8918,8918,892022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Slapy TA18,9518,7218,952019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hrdějovice CB18,4718,9518,952017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dvorce ATA18,9817,2418,982019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Daměnice BBN18,8119,1019,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Včelnice JH19,1118,7319,112021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zhoř u Tábora TA18,7519,1419,142021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Mydlovary CB19,1019,2019,202015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Šebířov TA19,2119,2119,212022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JH18,3419,2219,222016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Daměnice BN18,5719,2419,242015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zdislavice BN19,2519,2519,252022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Makov TA19,2919,1519,292015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bezděčín TA18,7319,2919,292016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Včelnice JH19,3017,7119,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA18,5219,3219,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lom TA17,6119,3719,372018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Daměnice BBN18,8619,4119,412013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Ústrašice TA19,3519,5519,552013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA19,4119,5619,562019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kamenice nad Lipou APE29,5618,5819,562015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hrdějovice CB19,5819,5819,582018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mydlovary CB19,6019,6419,642016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nová Včelnice JH18,4119,7719,772013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Mydlovary CB19,2019,7919,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chrbonín TA19,8019,6319,802014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bezděčín TA19,8417,8319,842021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dvorce BTA19,8719,1119,872012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zdešov JH19,2319,9419,942022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Smrkov TA19,7519,9719,972022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zdešov JH18,9720,0220,022018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chrbonín TA18,8620,0920,092012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nová Včelnice JH19,5320,1020,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zhoř u Tábora TA20,0520,3320,332016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Zhoř u Tábora TA20,0820,5620,562015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Slapy TA20,7618,9920,762016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  - Dvorce B-19,9720,7720,772015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dvorce BTA19,9720,7720,772015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Daměnice ABN20,8220,5920,822013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chotěmice TA19,0520,9420,942021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Choustník TA20,9620,0520,962021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Malšice TA20,9620,4320,962021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Zdešov JH21,3220,9720,972014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nová Včelnice JH20,3121,0021,002015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Slapy TA19,6521,0421,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Češnovice JaroniceCB21,0919,6021,092016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dvorce TA20,3121,0921,092012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Smrkov TA21,1318,5721,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Zdešov JH21,3919,0921,392021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Křenovice CB21,6421,2121,642013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Malšice TA21,6921,0621,692015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Bezděčín TA21,7021,7021,702022/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Šebířov TA18,3821,7721,772021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chlum CK20,7721,8321,832016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Kamenice nad Lipou PE19,8821,8621,862012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Zdešov JH20,8021,9021,902016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Tučapy TA21,1821,9521,952012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Choustník TA22,0120,9522,012018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Želeč TA22,0922,0022,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/06/27 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/06/26 Tučapy, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/03 Tučapy, TA,
THL
2011/07/02 Tučapy, TA, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2012/06/30 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2013/06/29 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2014/06/28 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2015/06/27 Tučapy(noční), O putovní pohár obce Tučapy
THL
2016/07/02 Tučapy, O pohár
THL
2016/07/02 Fotbalové hřiště Tučapy, Memoriál J. Kuttelwaschera, noční soutěž, Ž2B, M3B
-
2017/07/01 Tučapy, O pohár
THL
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2021/06/26 Tučapy, Memoriál
THL
2022/06/12 Tučapy, Memoriál
EXČR
2022/06/12 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy
THL
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga