Bechov 2024 - Pohár Formanka

Liga: Boleslavsky pohar
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 05. 2024 09:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Martina Cermanová

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žehrov MB 23,63 23,63 22,72
2.  Doubravička MB 26,49 26,49 22,39
3.  Dlouhá Lhota MB 26,94 26,94 26,19
4.  Kosmonosy MB 28,97 28,97 22,90
5.  Chudíř A MB 29,72 29,72 27,05
6.  Bechov MB 30,16 30,16 26,91
7.  Židněves MB 31,42 26,91 31,42
8.  Chotětov MB 35,05 35,05 28,98
9.  Kosořice MB 37,56 30,63 37,56
10.  Bakov nad Jizerou A MB 43,18 35,37 43,18
11.  Dolní Stakory MB 47,60 43,72 47,60
12.  Písková Lhota A MB 54,05 52,30 54,05
13.  Bakov nad Jizerou B MB 54,11 54,11 47,46
14.  Písková Lhota B MB 109,29 109,29 105,56
15.  Petkovy MB NP - -
15.  Březno MB NP - -
15.  Nová Ves u Bakova MB NP - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bakov nad Jizerou A MB 29,70 28,01 29,70
2.  Bechov MB 30,11 26,27 30,11
3.  Dolní Stakory MB 30,69 26,15 30,69
4.  Chotětov A MB 31,59 31,59 31,25
5.  Bakov nad Jizerou B MB 36,13 34,30 36,13
6.  Dlouhá Lhota MB 39,75 31,30 39,75
7.  Březno A MB 42,63 42,63 42,48
8.  Chudíř MB 46,56 46,56 44,97
9.  Chotětov C MB 47,84 47,84 33,45
10.  Žehrov MB 50,14 45,50 50,14
11.  Židněves MB 53,88 49,10 53,88
12.  Písková Lhota MB 82,86 82,86 78,65
13.  Doubravička MB NP - -
13.  Nová Ves u Bakova MB NP - -
13.  Předměřice nad Jizerou MB NP - -

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dlouhá Lhota MB 28,59 28,48 28,59
2.  Chotětov MB 29,43 28,16 29,43
3.  Židněves MB 29,83 29,22 29,83
4.  Nová Ves u Bakova A MB 37,66 37,66 36,55
5.  Velké Všelisy MB 40,84 37,53 40,84
6.  Březno MB 41,49 41,19 41,49
7.  Nová Ves u Bakova B MB 52,29 51,09 52,29

Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Bechov MB 24,34 22,36 24,34
2. Nová Ves u Bakova MB 24,59 24,59 24,26
3. Kosmonosy MB 29,63 29,63 28,26
4. Chotětov B MB 29,65 29,65 24,46
5. Horní Bousov MB 31,01 31,01 30,36
6. Hrdlořezy MB 31,27 31,27 23,66
7. Chotětov A MB 32,93 32,93 29,73
8. Židněves MB 33,32 29,65 33,32
9. Žehrov MB 33,46 33,46 29,36
10. Písková Lhota MB 34,91 34,68 34,91
11. Bakov nad Jizerou MB NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,0716,2016,202023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,0416,2316,232024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice SM16,2016,3216,322024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Frýdštejn JN16,4416,0416,442023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Obrubce MB16,6416,6316,642021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU16,5816,7616,762022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Březová LI16,4016,7616,762024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,2216,7816,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rašín JC16,7316,7916,792024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Březová LI16,5016,8016,802022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dobšín Kamenice MB16,8416,3016,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Březová LI16,8516,7616,852021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Březová LI16,6316,9316,932023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Obrubce MB16,1016,9516,952023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Drahňovice BN16,3716,9716,972024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC16,2016,9816,982022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dneboh MB17,0316,9017,032022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB16,6717,1217,122024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM16,4517,1417,142021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rašín JC17,1616,9517,162023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Frýdštejn JN17,1716,6717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Tatobity SM17,1716,6517,172024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice SM16,8217,1717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dubenec TU16,9017,2017,202021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sychrov MB17,2616,7417,262021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB17,3217,3117,322023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín Kamenice MB17,3416,7217,342021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov AJN17,3617,2217,362022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dneboh MB17,4816,7517,482024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karlinky LI17,5117,3417,512021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Bechov, Pohár Formanka
BP
2023/08/05 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Bechov, Pohár Formanka
BP
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
Kdy Kde Liga


Komentáře