Areál Flídr s.r.o Široký Důl 2018 - Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/278229889437634/
Kdy: 27. 10. 2018 08:30
Kontakt:   SDH Široký Důl
Telefon:  737785812
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Paulíček

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 14,00 14,00 13,74
2.  Lavičky ZR 14,03 14,03 13,87
3.  Babice VS 14,08 13,99 14,08
4.  Radostín nad Oslavou ZR 14,14 13,66 14,14
5.  Bílý Potok JE 14,24 14,24 14,19
6.  Novosedly ST 14,25 14,22 14,25
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB 14,28 13,89 14,28
8.  Únětice PJ 14,32 14,07 14,32
9.  Trnava TR 14,35 14,35 14,04
10.  Smidary HK 14,43 14,43 14,19
11.  Tatobity SM 14,46 13,98 14,46
12.  Bratislava - Jarovce BA 14,47 14,47 14,14
13.  Trnov RK 14,48 14,42 14,48
13.  Ráječek SU 14,48 14,48 14,26
15.  Malá Bytča BY 14,59 14,54 14,59
16.  Bašnice JC 14,61 14,26 14,61
17.  Žebnice PS 14,65 14,45 14,65
18.  Pavlice TT 14,66 14,26 14,66
19.  Letohrad - Kunčice B UO 14,70 14,70 14,33
20.  Oprechtice FM 14,71 14,71 14,58
21.  Ďurďové PB 14,73 14,42 14,73
21.  Zbožnov CR 14,73 14,66 14,73
23.  Oldřiš SY 14,78 14,62 14,78
24.  Dubenec TU 14,87 14,30 14,87
25.  Hodějice VY 14,89 14,89 14,59
26.  Český Rudolec JH 14,90 14,71 14,90
26.  Sychotín BK 14,90 14,90 14,84
28.  Ludéřov OL 14,95 14,95 14,80
29.  Svinov OV 14,96 14,44 14,96
30.  Chotěmice TA 14,97 14,52 14,97
31.  Pšánky HK 14,98 14,15 14,98
32.  Hlubyně PB 15,02 14,38 15,02
33.  Velké Hoštice OP 15,03 15,03 14,93
33.  Vrbice KA 15,03 14,47 15,03
35.  - Polny Kesov - 15,15 15,03 15,15
36.  Záchlumí UO 15,16 15,16 15,00
37.  Francova Lhota VS 15,19 15,08 15,19
38.  Choltice PA 15,21 14,55 15,21
39.  Široký Důl SY 15,22 15,09 15,22
40.  Brumov B ZL 15,23 13,97 15,23
41.  Perálec CR 15,24 15,24 14,85
42.  Vysoká Štola KV 15,27 14,64 15,27
42.  Vranovice PB 15,27 15,27 14,71
44.  Letohrad - Orlice B UO 15,28 14,51 15,28
45.  Lukov ZL 15,31 14,95 15,31
46.  Jaronice CB 15,32 14,59 15,32
47.  Kuřim B BO 15,34 15,02 15,34
48.  Hartmanice SY 15,38 14,64 15,38
48.  Kyselica DS 15,38 15,05 15,38
50.  Chrastavec SY 15,41 15,41 14,63
51.  Lanšperk UO 15,47 15,47 15,37
52.  Pavlov SU 15,50 15,50 14,48
53.  Bystrá BR 15,51 15,22 15,51
54.  Zderaz C CR 15,55 15,55 15,50
55.  Malá Skála JN 15,63 15,16 15,63
56.  Zderaz CR 15,66 15,66 15,62
57.  Letohrad - Kunčice D UO 15,76 13,99 15,76
57.  Křížkový Újezdec PH 15,76 15,76 14,18
59.  Netín Cirkus ZR 15,78 14,06 15,78
60.  Srubec CB 15,80 15,80 14,29
61.  Spišská Stará Ves Eko spoil KK 15,88 15,88 15,16
62.  Měrotín OL 15,90 14,71 15,90
63.  Kotenčice PB 15,91 15,91 15,45
64.  Chrást PB 15,93 15,47 15,93
65.  Žakovce KK 15,94 15,24 15,94
66.  Chvalovice ZN 15,97 15,35 15,97
67.  Hrabůvka PR 15,99 15,99 13,15
68.  Jasenové KL Auto ZA 16,06 16,06 15,86
69.  Desná SY 16,12 16,12 15,56
70.  Jílové u Držkova JN 16,13 16,13 15,51
71.  Moravany PA 16,17 15,98 16,17
72.  Horní Třešňovec UO 16,23 15,47 16,23
73.  Sádek SY 16,35 16,35 15,40
74.  Slapy TA 16,41 15,52 16,41
74.  Nevšová ZL 16,41 15,52 16,41
76.  Oplot PJ 16,47 16,47 16,00
77.  Skrýchov u Malšic TA 16,51 15,90 16,51
78.  Valdice JC 16,54 15,29 16,54
79.  Bohuslavice NA 16,60 16,60 15,00
80.  Košťálov SM 16,62 16,27 16,62
80.  Proskovice B OV 16,62 16,62 16,02
82.  Letohrad - Kunčice Jeleni UO 16,71 15,77 16,71
83.  Čeperka N PA 16,78 15,52 16,78
84.  Poruba PR 16,79 16,79 17,33
85.  Chyjice JC 16,82 14,42 16,82
86.  Telecí SY 16,95 14,94 16,95
87.  Vrbno pod Pradědem BR 17,03 14,64 17,03
88.  Rokytov BJ 17,09 17,09 15,27
89.  Zderaz B CR 17,10 17,03 17,10
90.  - Dolní Lhota - 17,37 17,37 17,27
91.  - Relov - 17,53 15,62 17,53
92.  Radimovice LI 17,56 15,29 17,56
93.  Morkovice KM 18,04 15,67 18,04
94.  Malovice BN 18,43 18,13 18,43
95.  Pátek NB 18,77 18,54 18,77
96.  Králíky UO 18,86 17,45 18,86
97.  Ruskovce BN 19,00 18,80 19,00
98.  Zhoř u Tábora TA 19,51 19,51 19,42
99.  Dehtín KT 20,09 15,54 20,09
100.  Jirkov JN 20,40 15,54 20,40
101.  Benešov u Semil SM 28,76 27,31 28,76
102.  Dobřínsko ZN NP NP NP
102.  Náměšť na Hané OL NP 16,69 NP
102.  Olešná HB NP NP NP
102.  Kamenná Poruba ZA NP NP NP
102.  Vrchoslavice PV NP NP NP
102.  - Stradouň - NP NP NP
102.  Ratiboř VS NP NP NP
102.  Nevcehle JI NP NP NP
102.  Krotějov TA NP NP NP
102.  Krásná Ves MB NP NP NP
102.  Vrbice B KA NP NP 15,55
102.  Zbora PU NP 13,50 NP
102.  Domamyslice PV NP NP NP
102.  Plumlov PV NP NP 13,85
102.  Vysoké Pole ZL NP NP NP
102.  Květná SY NP NP NP
102.  Jabloňany BK NP NP 15,36
102.  Žirovnice PE NP 14,63 NP
102.  Hostětín UH NP NP NP
102.  Zahorčice ST NP NP NP
102.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
102.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
102.  Velká nad Veličkou HO NP NP NP
102.  Oprechtice DO NP 14,65 NP
102.  Tvrdonice BV NP NP NP
102.  Oponešice TR NP NP NP
102.  Mysločovice ZL NP NP NP
102.  Louky ZL NP NP NP
102.  Velké Hamry JN NP NP NP
102.  Sedlčany PB NP 14,77 NP
102.  Míchov BK NP NP NP
102.  Stupné PB NP NP NP
102.  Špičky PR NP NP NP
102.  Třebín Lipí CB NP NP NP
102.  Libkova Voda PE NP NP NP
102.  Štítary DO NP NP NP
102.  Karolín KM NP NP NP
102.  Nižné Ružbachy SL NP NP NP
102.  Jezeřany-Maršovice Jezeřany ZN NP NP NP
102.  Úněšov PS NP NP NP
102.  Nedašova Lhota ZL NP 15,93 NP
102.  Čikov TR NP NP NP
102.  Ihrište PU NP NP NP
102.  Olešnice X OL NP NP 14,24

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrobice Explosia PA 16,04 16,04 16,04
2.  Ihrište PU 17,15 17,15 16,77
3.  Chotěmice TA 17,17 17,13 17,17
4.  Skrochovice OP 17,20 16,45 17,20
5.  Radíkov PR 17,27 17,27 17,00
5.  Černovice BK 17,27 17,27 16,96
7.  Sychotín BK 17,63 17,63 16,94
8.  Katusice MB 17,75 17,23 17,75
9.  Radslavice VY 17,90 17,90 17,76
10.  Desná SY 17,97 17,97 17,59
11.  Myštěves HK 18,23 17,94 18,23
12.  Nedvězí SY 18,26 18,26 17,02
13.  Svinov OV 18,27 18,02 18,27
14.  Špičky PR 18,28 17,32 18,28
15.  Pravčice B KM 18,37 17,53 18,37
16.  Vlachovice ZL 18,48 17,29 18,48
17.  Dolní Libina SU 18,85 17,72 18,85
18.  Košťálov SM 19,23 16,66 19,23
19.  Bílovice PV 19,25 18,50 19,25
20.  Dulov IL 19,32 18,36 19,32
21.  Křížkový Újezdec PH 19,39 19,39 18,01
22.  Malovice BN 19,40 19,40 19,15
23.  Hrdějovice B CB 19,53 18,68 19,53
24.  Dežerice BN 19,78 19,78 18,84
25.  Chrášťany LT 20,33 20,33 17,07
26.  Sádek SY 20,40 20,40 19,93
27.  Maršíkov SU 20,42 20,42 18,58
28.  Dvorníky nad Váhom HC 21,11 21,11 20,09
29.  Krasice PV 21,82 21,82 21,65
30.  Spišská Sobota PP 21,89 21,89 19,44
31.  Kamenec u Poličky SY 22,15 22,15 21,82
32.  Dražovice VY 22,22 22,22 17,33
33.  Libuň JC 22,85 17,19 22,85
34.  Malé Šenkvice PK 23,04 21,74 23,04
35.  Spišský Štvrtok LE 23,21 23,21 22,08
36.  Dětkovice VY 23,38 23,38 22,88
37.  Malá Skála B JN 29,77 29,77 29,50
38.  - Janik Fire Team - 29,90 29,90 29,38
39.  Slapy TA NP NP NP
39.  Nová Dědina OL NP NP NP
39.  Nosice PU NP NP NP
39.  Olešnice OL NP NP NP
39.  Kamenec u Poličky B SY NP NP NP
39.  Dvorce TA NP NP NP
39.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
39.  Stará Říše JI NP NP NP
39.  Vrbno pod Pradědem BR NP NP NP
39.  Hostašovice NJ NP NP NP
39.  Bratislava - Jarovce BA NP NP NP
39.  Hodějice VY NP NP NP
39.  Cholina OL NP NP NP
39.  Hlubyně PB NP NP NP
39.  Chotíkov PS NP NP NP
39.  Morkovice KM NP NP NP
39.  Polomka BR NP NP NP
39.  Sloup PZ NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice PJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrobice Explosia PA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bartovice A OV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sychotín B BK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. TAG Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Malá Skála B JN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Ráječek - Muži

14,48http://youtu.be/yGzvAJ2JcvA Honza Adamec

Hlubyně - Muži

15,02http://youtu.be/d4EQi_XyC3I Josef Drnek

Čikov - Muži

NPhttp://youtu.be/Uh1zVmd1D60 Honza Adamec

Oprechtice - Muži

NPhttp://youtu.be/R4j5EcWpJsI Honza Adamec

Hlubyně - Ženy

NPhttp://youtu.be/6-KSzEGF_DA Josef Drnek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
Kdy Kde Liga


Komentáře