Batelov 2024 - 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční)

Liga: PLPU
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 06. 07. 2024 21:30
Kontakt:   TACLÍK Drahomír
Telefon:  733547475

Začátek rezervace: 23. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 06. 07. 2024 21:30
Začátek tipování:  23. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2024 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-14043.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou Muži PEMarketa Chalupova
22Telč BJIMatěj Plunder
33Dolní Němčice JHJan Doležal
44Žirovnice Ženy PEEliška Švadlenová
55Strmilov JHFrantišek Novák
66Dešná BJHAleš Coufal
77Horní Němčice JHFrantišek Novák
88Horní Meziříčko JHPetr Volavka
99Český Rudolec JHTomáš Havlík
1010Krasonice JIFrantišek Janů
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Horní Němčice ženyJHFrantišek Novák
1313Milíčov MužiJIStanda Lávička
1414Krasonice ženyJIFrantišek Janů
1515Markvarec JHPetr Volavka
1616Bory ŽenyZREliška Křížová
1717Urbanov JILukáš Trkola
1818Krasonice dorostJIFrantišek Janů
1919Český Rudolec ženyJHFrantišek Novák
2020Dešná JHAdam Račický
2121Kamenice nad Lipou Ženy PEMarketa Chalupova
2222ŽiKa Team, dorostPEEliška Švadlenová
2323Žirovnice MužiPEAdam Hamerník
2424Nová Ves JIVojtěch Houdek
2525Třebětice JHPetr štěpán
2626Nová Včelnice Ženy JHPavlína Jirků
2727Budeč BJHMichal Tříletý
2828Dešná Ženy JHAdam Račický
2929Kostelec JIDalibor Kunec
3030Libkova Voda PEVena Drahný
3131Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
3232Budeč B, dorostJHMichal Tříletý
3333Hrotovice TRDavid Potěšil
3434Boršov JIMatěj Rambousek
3535Nové Veselí ZRpetr šrom
3636Dolní Cerekev ŽenyJIVeronika Jelínková
3737Boršov ženyJIMatěj Rambousek
3838Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
3940Boršov dorostJIMatěj Rambousek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Milíčov JI14,4614,5414,542023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice AJI14,5914,7114,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Český Rudolec JH14,8614,3714,862023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI15,0514,7615,052023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Markvarec JH14,8915,1415,142023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Milíčov JI15,0815,2215,222024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libkova Voda PE14,7415,2715,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH15,2215,3515,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Němčice JH15,3514,6515,352023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Český Rudolec JH14,8615,3715,372024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heřmaneč JH14,8215,4515,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Žirovnice PE15,2115,4915,492023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Markvarec JH15,4115,5015,502022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dešná BJH15,3115,5515,552023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dešná BJH15,6015,1215,602024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou PE15,6915,0115,692022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žirovnice PE15,6115,7115,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Strmilov JH15,1915,8015,802023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heřmaneč JH15,3615,8215,822022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Batelov JI15,6715,8615,862023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sedlatice EXJI15,9315,7315,932022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice PE15,9415,1715,942024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sedlatice BJI15,9715,6715,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Němčice JH14,6015,9915,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH15,1915,9915,992022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Strachoňovice JI15,7516,0216,022019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Batelov JI15,3316,0516,052022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krasonice JI14,9416,0916,092024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Němčice JH16,2515,3416,252024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libkova Voda PE16,0616,3116,312024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Božejovice TA16,0816,3416,342019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Milíčov JI16,0716,4316,432022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Telč BJI15,9616,5016,502023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Menhartice TR16,3116,5216,522023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Strachoňovice JI16,2416,5716,572022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Žirovnice PE16,6615,6316,662022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Batelov JI16,7416,5016,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nové Veselí ZR15,8216,8016,802024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Strachoňovice JI16,2616,8316,832023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou PE16,1316,8516,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Urbanov JI16,5416,8616,862022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strmilov JH16,4516,9116,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Boršov JI16,3816,9216,922022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dešná JH15,7816,9916,992024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Telč BJI17,0416,8917,042022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sedlejov JI16,2217,1417,142019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Markvarec JH15,2317,4217,422024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kouty TR15,9017,5317,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sedlatice JI15,4517,6717,672022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Ves JI17,3317,9417,942023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Horní Meziříčko JH17,2517,9917,992024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Urbanov JI18,0118,3718,372024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Boršov JI18,4217,6718,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Otín ZR18,5617,7518,562023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strachoňovice JI18,6417,8618,642024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Třebětice JH16,7518,6618,662024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Milíčov JI17,8318,7418,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nové Veselí ZR15,2618,8418,842023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Počátky PE18,3218,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Boršov JI18,8419,2119,212024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kaliště JI17,9319,2119,212019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nová Ves JI18,4819,2419,242022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Střížov JI19,3216,4219,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nová Ves JI17,2419,5519,552024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kamenice nad Lipou PE19,7719,7019,772023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Humpolec PE20,2720,5520,552023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Choustník TA18,5520,7420,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kamenice nad Lipou PE20,8215,9420,822024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dolní Žďár JH21,0921,1121,112023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Ves JI22,1821,5222,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Horní Němčice JH23,3216,6823,322024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kostelec JI24,0023,6324,002024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Panské Dubenky JI24,2824,1424,282019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Strmilov JH25,6415,4225,642024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Urbanov JI28,3028,5628,562023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nový Rychnov PE29,9424,6129,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bělá PE43,0744,4044,402023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rácov JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kamenice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libkova Voda PE15,61NPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Rynárec PENPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Jablonná HBNPNPNP2023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Rynárec PE19,06NPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Libkova Voda PENPNPNP2023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Budeč BJHNPNPNP2023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Budeč JHNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Mysletice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dolní Němčice JHNP15,44NP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nový Rychnov PENPNPNP2024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Budeč BJHNPNPNP2024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Humpolec PEDSQDSQDSQ2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Třebětice JHDSQDSQDSQ2023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Slavonice JHDSQDSQDSQ2023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Budislav TADSQDSQDSQ2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH--17,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE--18,002018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Cerekev JI--18,352018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE17,9518,4518,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dolní Cerekev JI18,0618,8418,842024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasonice JI18,4718,9518,952024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Batelov JI19,0018,2719,002019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Boršov BJI18,6219,0819,082022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH18,5319,3519,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI19,3618,9519,362019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Strachoňovice JI19,1519,4619,462022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlejov JI19,4519,5219,522019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Cerekev JI19,6819,4619,682019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Boršov JI19,9019,2319,902024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žirovnice PE19,1619,9619,962023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Včelnice JH19,9820,1520,152023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žirovnice PE19,3820,1520,152024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Včelnice JH20,1920,1220,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zajíčkov PE18,7820,2820,282017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Cerekev JI20,4819,8520,482022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kamenice nad Lipou PE19,4120,5220,522022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Němčice JH20,7420,6720,742024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strachoňovice JI--20,792018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Boršov BJI20,9620,0020,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--21,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Choustník TA--21,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkov PE20,5021,6921,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Žirovnice PE21,7421,7521,752022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Český Rudolec JH22,0021,5422,002023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Boršov JI22,1121,2422,112019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Střížov JI--22,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Choustník TA22,3220,3322,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mysletice JI--22,372018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Batelov JI21,2622,6022,602023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Batelov JI--22,662018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Cerekev JI23,2220,4623,222023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Batelov JI22,8523,9523,952017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Strachoňovice JI24,3722,1124,372017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou PE24,3823,7124,382024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Milíčov JI--24,932018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cizkrajov JH--26,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nová Včelnice JH25,7926,6926,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bory ZR31,6822,0931,682024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Český Rudolec JH22,1832,9432,942024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chválkov PE--33,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Strachoňovice JI36,0935,6236,092024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nová Včelnice JH40,5540,0340,552024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Batelov JI19,06NPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Ves JI19,2421,09MS2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JHDSQDSQDSQ2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budeč B JH17,6617,3917,662023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI18,5817,7618,582024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI19,0319,6619,662024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  ŽiKa Team PE19,7519,7019,752024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Telč B JI20,6820,0720,682023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  ŽiKa Team PE22,7123,2223,222023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budeč B JH27,6726,2527,672024/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B
PLPU
2023/07/08 Batelov, 5. kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (2B)
PLPU
2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční)
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga