Dešná 2024 - 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční)

Liga: PLPU
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 06. 2024 21:30
Kontakt:   COUFAL Aleš
Telefon:  601228295

Začátek rezervace: 26. 05. 2024 18:00
Konec rezervace: 08. 06. 2024 21:30
Začátek tipování:  26. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2024 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-14041.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dešná Muži JHAdam Račický
22Boršov Muži JIPetra Nečadová
33Třebětice JHPatrik Plachý
44Černín ZNJiří Veselý
55Krasonice JIFrantišek Janů
66Dešná BJHFrantišek Janů
77Urbanov JILukáš Trkola
88Žirovnice Ženy PEEliška Švadlenová
99Krasonice ženy JIFrantišek Janů
1010Žirovnice PEEliška Švadlenová
1111Libkova Voda PEVena Drahný
1212Boršov Ženy JIPetra Nečadová
1313Markvarec JHMartin Pecha
1414ŽiKa Team PEEliška Švadlenová
1515Dešná Ženy JHAdam Račický
1616Boršov Dorost JIPetra Nečadová
1717Horní Němčice JHLucie Nováková
1818Strachoňovice Ženy JIVeronika Lacinová
1919Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
2020Kamenice nad Lipou MužiPEDavid Kostroun
2121Budeč BJHMichal Tříletý
2222Telč BJIŠtěpán Kuhn
2323Český Rudolec MužiJHOndřej Huml
2424Budeč B, dorostJHMichal Tříletý
2525Horní Němčice ženy JHLucie Nováková
2626Kamenice nad Lipou ŽenyPEMarketa Chalupova
2727Lhotice TRLaďa Jánský
2828Hvězdoňovice TRViktorie Vidláková
2929Domamil dorostTRJaroslav Bajer
3030Mikulovice ZNMichal Urbánek
3131Domamil ženyTRJaroslav Bajer
3232Písečné Ženy JHRadka Burešová
3333Strmilov JHMartin Tuček
3434Hrotovice TRDavid Potěšil
3535Častohostice ženyTREliška Balová
3636Jemnice TRAdam Pikola
3737Únanov MužiZNMarek Laitner
3838Slavonice JHFilip Mašek
3939Třebelovice TRJosef Bulíček
4040Domamil mužiTRJaroslav Bajer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,3614,6614,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice PE15,5715,2415,572024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladoňovice TR15,6014,0415,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Český Rudolec JH15,6014,9115,602023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mikulovice ZN15,4115,7515,752023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Police TR15,0515,7615,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dešná BJH15,8715,9115,912022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Markvarec JH15,9815,0315,982023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasonice JI14,7915,9915,992024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budeč JH16,0015,2016,002019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žirovnice PE16,0415,9716,042023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Černín ZN16,0515,7216,052024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dešná JH15,7716,0716,072024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlatice JI16,0815,8916,082022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mikulovice ZN16,1315,5916,132022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kamenice nad Lipou PE16,0816,3116,312024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libkova Voda PE16,3116,2316,312023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mikulovice ZN16,3416,3216,342024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Němčice JH16,4116,5016,502023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dešná BJH15,6316,5516,552023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dešná BJH16,5515,8816,552019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Batelov JI16,0216,5616,562022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hornice TR16,6315,4016,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Budíkovice TR16,6716,5216,672022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lesná TR16,1116,7916,792023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kostníky TR16,8416,1016,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nevcehle JI16,7016,8716,872019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Český Rudolec JH14,9816,8916,892024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libkova Voda PE16,9716,6716,972024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Urbanov JI16,6816,9716,972023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strmilov JH17,0116,5017,012023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Blatnice TR17,0216,8317,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Milíčov JI15,9217,0717,072022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Heřmaneč JH16,7817,1417,142022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Třebelovice TR16,1817,1917,192024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Třebelovice TR16,8317,2417,242022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Strachoňovice JI17,3516,7917,352022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lhotice TR17,4017,3117,402019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Horní Němčice JH17,5217,5317,532024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kamenice nad Lipou PE17,5417,4517,542023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Újezd ZN17,3417,5717,572023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Třebětice JH17,6016,5817,602022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou PE17,7516,9417,752022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Urbanov JI16,5517,9017,902024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hvězdoňovice TR17,9218,0918,092023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Telč BJI18,2117,7718,212022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Markvarec JH18,1818,3918,392022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Markvarec JH18,4315,2618,432024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Únanov ZN18,4616,7718,462019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lesná ZN18,4818,0118,482019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jemnice TR18,2018,5918,592024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Třebelovice TR18,7117,4718,712019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lhotice TR18,5419,6219,622024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Batelov JI19,7619,8219,822023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Žirovnice PE20,2715,8820,272022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lesná TR20,4619,9720,462022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Strachoňovice JI20,3121,1221,122023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Boršov JI21,5321,4721,532024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Slavonice JH21,9420,8321,942024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dešná BJH21,9921,9821,992024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Telč BJI22,0718,2522,072024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Třebětice JH22,4322,6222,622023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sedlatice JI23,1018,8723,102023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Domamil TR23,0823,6323,632024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Budeč BJH25,8026,8326,832024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Mysletice JI30,9330,8530,932019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Římov TR32,6732,8132,812023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hvězdoňovice TR39,9038,5339,902024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Slavonice JH22,4022,51NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Petrovice BTRNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Římov TR22,80NPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Černín ZN--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Hrotovice TRNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Police BTR--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Třebětice JHNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slavonice JH23,6322,84NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Telč BJI-17,92NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dolní Němčice JH--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Budeč JH--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Budeč JH18,9119,85NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Strmilov JHNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dešná JH--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Krasonice JI--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,4017,6517,652019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7318,0618,062023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,3118,312019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR17,3818,4218,422019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budeč JH17,5818,6218,622022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štěměchy TR18,6817,7218,682022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI17,2018,9018,902019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stařeč TR18,9217,4518,922023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR18,7318,9418,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Strachoňovice JI19,6319,9119,912024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešná HB19,1019,9919,992019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krasonice JI18,8520,0020,002024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štěměchy TR17,6420,1020,102023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou PE19,0620,4220,422023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dešná JH20,4920,1620,492024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Včelnice JH21,1320,7221,132023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Boršov JI20,2821,2921,292024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Častohostice TR22,4222,1822,422024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třebelovice TR22,5422,1322,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Žirovnice PE22,5422,0222,542023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Cerekev JI22,4922,9822,982023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Domamil TR21,1023,2423,242024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Batelov JI20,6023,5223,522022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jakubov u Moravských Budějovic TR22,2723,5623,562022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Žirovnice PE23,2124,1224,122022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Strachoňovice JI20,5324,4624,462022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Žirovnice PE21,1124,4924,492024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Strachoňovice JI22,7425,9225,922023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kamenice nad Lipou PE26,4619,2026,462022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH34,1732,0934,172022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Němčice JH39,9739,0639,972024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Batelov JI22,5140,7240,722023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kamenice nad Lipou PE42,0040,9942,002024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Český Rudolec JH20,81NPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Budíkovice TR--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Batelov JINPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dešná JH--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Písečné JH21,3621,88MS2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI19,0719,5019,502024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  ŽiKa Team PE21,8420,1321,842024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI23,7920,8523,792024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Telč B JI27,2027,1527,202022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budeč B JH28,6428,2628,642023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamil TR29,6028,1929,602024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budeč B JHNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Telč B JI--NP2023/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Police TR--NP2022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2022/06/04 Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B
PLPU
2023/05/27 Dešná, 2.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (2B)
PLPU
2024/06/08 Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční)
PLPU
2024/08/10 Dešná, O pohár starosty
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga