Třebětice 2024 - 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice

Liga: PLPU
Místo: Třebětice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 13. 07. 2024 13:00
Kontakt:   ČECH Jiří
Telefon:  725105320

Začátek rezervace: 30. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 13. 07. 2024 13:00
Začátek tipování:  30. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2024 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trebetice-14044.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHJan Doležal
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
33Třebětice JHPetr štěpán
44Boršov JIMatěj Rambousek
55Strmilov JHFrantišek Novák
66Dešná JHAdam Račický
77Žirovnice PEAdam Hamerník
88Markvarec JHMartin Pecha
99Český Rudolec JHOndřej Huml
1010Horní Němčice JHFrantišek Novák
1111Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
1212Horní Meziříčko JHPetr Volavka
1313Urbanov JILukáš Trkola
1414Dešná BJHAleš Coufal
1515Telč BJIMatěj Plunder
1617Libkova Voda PEVena Drahný
1719Budeč BJHMichal Tříletý
1820Police BTRJaromir Filipsky
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov JIMatěj Rambousek
22Kamenice nad Lipou Ženy PEMarketa Chalupova
33Nová Včelnice JHPavlína Jirků
44Horní Němčice ženyJHFrantišek Novák
55Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
66Žirovnice PEEliška Švadlenová
77Český Rudolec JHAndrea Zeiserová
88Krasonice JIJaromir Filipsky
99Dolní Cerekev ŽenyJIVeronika Jelínková
1010Písečné JHRadka Burešová
1111Dešná JHAdam Račický
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov JIMatěj Rambousek
22ŽiKa Team PEEliška Švadlenová
33Krasonice JIMichaela Michalová
44Budeč BJHMichal Tříletý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strachoňovice JI18,0518,3018,302024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Cerekev JI18,5818,3618,582024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH18,7118,6418,712024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žirovnice PE19,0719,6419,642024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Včelnice JH19,8919,8519,892023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Cerekev JI20,0519,3820,052023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI18,7420,1620,162023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice PE18,9520,4520,452023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE20,8119,3920,812023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Český Rudolec JH20,8320,9420,942024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE21,5519,6321,552024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Písečné JH24,7524,4224,752023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Němčice JH25,0126,8026,802024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dešná JH2,1230,3730,372023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dešná JH32,1431,0432,142024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krasonice JINPNPNP2024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Písečné JHNPNPNP2024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Boršov JINPNPNP2024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Batelov JI-21,07NP2023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budeč B JH16,1815,8916,182024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budeč B JH16,8916,2116,892023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasonice JI17,9817,9717,982024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  ŽiKa Team PE19,8119,7219,812024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Boršov JI25,1626,1526,152024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Telč B JI25,6826,3226,322023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  ŽiKa Team PE20,0928,1228,122023/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2023/07/22 Třebětice, 6,kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PLPU
2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga