Dolní Němčice 2024 - 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice

Liga: PLPU
Místo: Dolní Němčice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 16. 06. 2024 11:00
Kontakt:   BAČÁK Miroslav
Telefon:  728712779

Začátek rezervace: 02. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 16. 06. 2024 11:00
Začátek tipování:  02. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 16. 06. 2024 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-nemcice-14042.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov JIPetra Nečadová
22Dolní Němčice JHJan Doležal
33Telč BJIŠtěpán Kuhn
44Krasonice JIJan Doležal
55Markvarec JHMartin Pecha
66Budeč BJHMichal Tříletý
77Urbanov JILukáš Trkola
88Kamenice nad Lipou MužiPEDavid Kostroun
99Třebětice JHPatrik Plachý
1010Horní Němčice JHFrantišek Novák
1111Žirovnice PEAdam Hamerník
1212Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1313Nová Ves JIVojtěch Houdek
1414Strmilov JHMartin Tuček
1515Dešná BJHAleš Coufal
1616Dešná JHAdam Račický
1717Libkova Voda PEVena Drahný
1818Slavonice JHFilip Mašek
1930Český Rudolec JHOndřej Huml
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
22Žirovnice PEEliška Švadlenová
33Písečné JHRadka Burešová
44Kamenice nad Lipou Ženy PEMarketa Chalupova
55Horní Němčice JHFrantišek Novák
66Český Rudolec JHAndrea Zeiserová
77Dolní Cerekev JIJan Doležal
88Boršov JIPetra Nečadová
99Krasonice JIMichaela Michalová
1010Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1112Dešná JHAdam Račický
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12ŽiKa PEEliška Švadlenová
23Boršov JIPetra Nečadová
34Budeč BJHMichal Tříletý
45Krasonice JIMichaela Michalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1016,9117,102016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlejov JI17,0617,6117,612009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radonín TR17,5917,9017,902013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rozseč JI17,8517,9117,912009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rozseč JI17,7218,0618,062008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Boršov JI18,0118,1118,112012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešná HB18,1317,9818,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Trnava TR18,1518,0118,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sedlejov JI17,7818,1818,182014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6518,1918,192014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladoňovice TR17,7318,2118,212013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3318,2418,242015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedlejov JI17,8018,2618,262008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Boršov JI17,9218,3418,342014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Trnava BUSTRTR17,1718,3918,392013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Včelnice JH18,3218,4118,412022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sedlejov JI18,4118,0118,412011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH18,4518,1318,452019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH17,9318,4918,492023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jindřichovice JI17,7618,5018,502012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jindřichovice JI18,5517,3318,552014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Cerekev JI18,4718,6118,612024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov JI18,5718,6518,652009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladoňovice TR18,5118,6618,662015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,6718,672013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sedlejov JI18,6318,7118,712016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Boršov JI17,8318,7418,742015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Předín TR18,8018,0618,802012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Boršov JI18,3118,9818,982010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou PE19,0919,1019,102024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Batelov JI18,9719,1519,152022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Trnava TR19,1919,0619,192010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Trnava TR19,2119,1819,212011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH18,6219,2519,252019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radonín TR19,2918,8419,292009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Předín TR19,3019,0619,302008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Boršov JI19,3518,9619,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Boršov JI19,3719,2719,372019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Předín TR19,4419,2419,442013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sedlejov JI19,4818,2519,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Boršov JI19,5118,4019,512011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radonín TR19,0819,5419,542012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Trnava TR19,6819,4819,682015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dešná JH19,6119,7319,732024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnava TR18,7519,7819,782012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Včelnice JH19,3019,8119,812015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava BUSTRTR19,8618,9119,862012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Boršov JI19,8719,7919,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sedlejov JI19,8718,5119,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Trnava BUSTRTR19,5820,0120,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kamenice nad Lipou PE19,9220,3820,382023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Batelov JI19,5420,5920,592019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Jindřichovice JI20,6020,1520,602010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nová Říše JI18,4720,6320,632016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Boršov JI20,7118,3420,712016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlejov JI20,5620,7520,752012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jindřichovice JI17,2520,7820,782015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horky TR19,9620,8620,862014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jindřichovice JI20,8620,6820,862008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Žirovnice PE19,4520,9820,982023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kamenice nad Lipou PE20,9920,4420,992022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Český Rudolec JH21,2020,8421,202024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladoňovice TR21,2319,9821,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jindřichovice JI21,0621,2821,282013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Choustník TA20,3921,3721,372019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Žirovnice PE21,4019,5321,402024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Rozseč JI21,5320,1621,532010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Horky TR20,0621,5621,562016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Žirovnice PE21,5821,4921,582022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sedlejov JI21,6219,1821,622010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Strachoňovice JI21,1721,9021,902022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Jindřichovice JI22,0619,0422,062011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sedlejov JI21,2522,1822,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nová Včelnice JH22,2120,3322,212024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Mladoňovice TR18,3022,3622,362012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Předín TR20,7722,7922,792010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kamenice nad Lipou PE22,8221,7322,822010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Předín TR19,0423,3423,342009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dolní Cerekev JI23,6322,1223,632019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Horní Němčice JH23,9223,4723,922024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Budeč JH24,0622,5224,062022/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Boršov JI23,5824,1224,122024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dolní Cerekev JI24,4622,8824,462023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Batelov JI21,7525,0225,022023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nevcehle JI24,9525,0325,032013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Strachoňovice JI22,8125,2925,292019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radonín TR23,5225,4325,432011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Olešná HB17,6425,9925,992016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Urbanov JI26,3825,8826,382011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nová Říše JI29,6124,1429,612008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nevcehle JI26,5129,8029,802008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Rozseč JI29,8829,0529,882012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Radonín TR20,1229,2030,122010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Písečné JH41,6942,4342,432024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Urbanov JI--NP2010/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Předín TRNP18,29NP2011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Horky TRNP19,67NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Slavonice JH--NP2023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Rozseč JINP42,53NP2011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Říše JI18,43NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Telč B JI16,1615,8716,162023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Boršov JI18,3017,7018,302024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  ŽiKa Team PE20,0421,1521,152024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budeč B JH21,5715,6521,572024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI24,8819,1424,882024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/23 Dolní Němčice, JH, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2009/06/20 Dolní Němčice, JH,
JOL
2010/06/05 Dolní Němčice, JH, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2011/06/04 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2012/06/30 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2013/08/17 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2014/06/14 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2015/06/20 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2016/05/28 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2017/05/13 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
JOL
2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2022/06/26 Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2023/05/21 Dolní Němčice, 1.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga