Kamenice nad Lipou 2024 - 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou

Liga: PLPU
Místo: Kamenice nad Lipou
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 28. 07. 2024 11:00
Kontakt:   CHALUPA Lukáš
Telefon:  728454202

Začátek rezervace: 14. 07. 2024 18:00
Konec rezervace: 28. 07. 2024 11:00
Začátek tipování:  14. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2024 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenice-nad-lipou-14046.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR15,4116,0816,082014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice BJI16,2916,2016,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná BJH16,3816,3316,332023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohdalín PE16,3216,6916,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mysletice JI16,4916,7116,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Český Rudolec JH16,1816,7716,772016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice AJI16,8616,7616,862019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Heřmaneč JH16,2017,1117,112017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohdalín PE17,1017,1417,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žďár AJH17,1517,0517,152016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Markvarec JH17,1816,5617,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Skrýchov u Malšic TA17,1917,0817,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílý Kámen JI17,2217,2717,272015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH16,7517,2917,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou BPE--17,302018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Němčice JH--17,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Strmilov JH17,5717,3017,572014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Český Rudolec JH--17,572018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Heřmaneč JH16,8217,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Heřmaneč JH17,5217,7417,742016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Markvarec JH17,7917,3717,792019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH17,8217,7017,822017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,2117,8217,822015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Žďár AJH16,9017,8617,862015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kaliště JI17,7617,9817,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Žirovnice PE--18,022018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Drunče JH18,0617,4818,062016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Strmilov JH18,0717,8318,072013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strmilov JH18,0717,8318,072013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dvorce TA18,1117,9718,112014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žirovnice PE18,1217,8718,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bohdalín BPE17,5718,1318,132013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bohdalín BPE17,5718,1318,132013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zajíčkov PE18,1518,0518,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Zajíčkov PE18,1518,0518,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Strmilov JH--18,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libkova Voda PE17,4718,2218,222023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Batelov JI--18,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sedlejov JI18,2317,5618,232019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Český Rudolec JH18,2717,1618,272023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dešná BJH18,2716,4718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ústrašice BTA18,3517,9818,352013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ústrašice BTA18,3517,9818,352013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Strachoňovice JI18,3817,5718,382023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rohovka PE18,3917,8718,392016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Načeradec BN17,7818,4118,412017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Markvarec JH17,5118,4618,462014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Telč BJI18,4817,4318,482023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mysletice JI18,5117,2318,512017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou PE18,6017,5918,602023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Batelov JI17,8118,6018,602019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Markvarec JH--18,672018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Řepeč TA18,7117,7818,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Řepeč TA18,7117,7818,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Heřmaneč JH17,9418,7218,722015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Cizkrajov JH--18,742018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Žďár BJH17,8618,7718,772016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kamenice nad Lipou PE17,9818,7718,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chválkov BPE18,6718,9318,932016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Strmilov JH18,1519,0719,072016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dvorce ATA18,8719,0819,082013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dvorce ATA18,8719,0819,082013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Načeradec BN17,4919,1119,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Heřmaneč JH--19,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Strachoňovice JI16,6519,2519,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tučapy ATA19,3518,8819,352013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Tučapy ATA19,3518,8819,352013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Batelov AJI19,4419,3519,442014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kozmice TA19,3719,5219,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kozmice TA19,3719,5219,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Želeč TA19,0719,5819,582013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Želeč TA19,0719,5819,582013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Drunče JH17,9619,6619,662014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Žirovnice PE19,2219,7719,772015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Žirovnice PE19,8019,7619,802013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice PE19,8019,7619,802013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Žirovnice BPE19,6019,8519,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Chválkov PE19,7719,9319,932015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Žďár JH19,9618,0619,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Žďár JH19,9618,0619,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Zhoř u Tábora TA19,3619,9819,982013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Zhoř u Tábora TA19,3619,9819,982013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Cizkrajov JH20,0219,4920,022017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bílý Kámen JI19,7220,0320,032016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chválkov BPE19,5820,1420,142014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Strmilov JH19,9520,1420,142023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kaliště JI19,3220,3020,302017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Strmilov JH20,4219,9520,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Chválkov BPE20,4619,1920,462015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Rohovka PE18,1520,5420,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Krahulčí JI19,9720,6420,642014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Rynárec PE20,7620,3820,762017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bohdalín PE19,3220,8320,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Rynárec PE19,6920,9020,902015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Žirovnice PE16,8020,9120,912023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Libkova Voda PE20,9219,8920,922015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH17,2117,7217,722022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou PE--18,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH18,4118,3018,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou APE18,5117,4218,512016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zajíčkov PE--18,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Smrkov TA18,3919,2519,252019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Smrkov TA--19,532018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI--19,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zajíčkov PE19,7018,7619,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dvorce ATA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dvorce ATA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Batelov JI19,9819,9819,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zajíčkov PE19,8220,0720,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkov PE19,3620,0920,092017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cizkrajov JH--20,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou BPE20,2917,9120,292016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žirovnice PE18,9620,3220,322022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Strachoňovice JI20,3319,1320,332019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zajíčkov PE--20,582018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou PE--21,002018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou PE21,0818,1721,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI20,3421,1321,132017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Včelnice JH21,0421,1321,132019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Včelnice JH21,1621,1621,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--21,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zajíčkov PE21,2821,3621,362019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrbonín TA18,2721,4121,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice JI18,8421,4221,422022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zajíčkov PE21,5220,3121,522017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kamenice nad Lipou APE21,5220,6521,522016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Batelov JI21,6621,1821,662022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zdešov JH21,6021,7221,722019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolní Cerekev JI21,7418,7021,742019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Cerekev JI21,7619,7421,762022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nová Včelnice JH20,4621,8321,832017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zdešov JH--21,882018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chválkov PE20,9722,0822,082017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou APE21,7322,1122,112013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou APE21,7322,1122,112013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kamenice nad Lipou PE22,2618,0722,262017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Boršov BJI--22,622018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kamenice nad Lipou APE21,8022,6622,662015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Ves JI20,7022,7222,722013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Ves PE20,7022,7222,722013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Včelnice JH22,8821,9122,882015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kamenice nad Lipou BPE22,9522,9522,952014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zhoř u Tábora TA22,2223,2023,202013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zhoř u Tábora TA22,2223,2023,202013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Strachoňovice JI23,3522,8723,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Zajíčkov PE23,3223,6923,692013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zajíčkov PE23,3223,6923,692013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou BPE23,8623,8723,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdešov JH23,0123,8923,892023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Choustník TA--24,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sedlejov JI24,2923,6424,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kamenice nad Lipou BPE23,3824,4824,482023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zajíčkov PE24,4824,0024,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Choustník TA24,6523,3524,652019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,712018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Žirovnice PE23,1524,7324,732023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Strachoňovice JI--24,762018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Choustník TA--24,772018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nová Včelnice JH25,1625,2525,252016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Včelnice JH25,5224,6325,522017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou BPE23,8125,9225,922016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Cerekev JI25,9624,6725,962023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nová Včelnice JH--26,492018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Včelnice JH24,9326,7126,712016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Smrkov TA26,1026,9326,932022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chrbonín TA23,1326,9826,982013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chrbonín TA23,1326,9826,982013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Libkova Voda PE27,9127,9127,912014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kamenice nad Lipou PE28,0125,6728,012019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Choustník TA22,6828,1528,152019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dolní Cerekev JI28,9528,5728,952019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Batelov JI--29,172018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Světlá nad Sázavou HB29,2429,2429,242014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nová Ves JI28,6029,9429,942016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Strachoňovice JI30,2329,7730,232017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kamenice nad Lipou PE28,4830,5330,532023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Batelov JI24,9130,5330,532019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Lásenice JH32,9031,5732,902015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Zdešov JH33,3333,3333,332014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Zajíčkov PE33,1433,9533,952016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Oltyně TA26,6934,1634,162023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nová Ves JI35,0935,0935,092014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Libkova Voda PE34,7435,4535,452013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Libkova Voda PE34,7435,4535,452013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Ústrašice TA26,1335,8535,852013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Ústrašice TA26,1335,8535,852013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zajíčkov PE36,8835,7536,882016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Kamenice nad Lipou BPE41,4840,9741,482013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Kamenice nad Lipou BPE41,4840,9741,482013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Malšice TA44,1750,4150,412013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malšice TA44,1750,4150,412013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Libkova Voda PE48,4950,7850,782015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Strachoňovice JINPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chrbonín TANPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Telč B JI16,1215,9916,122022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice JI17,9715,9717,972019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN18,6118,3018,612022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budeč B JH29,5429,8529,852023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Telč B JI--NP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
2021/07/17 Kamenice nad Lipou, Walter Cup _ pohárová soutěž mimo PLPÚ
PLPU
2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP
PLPU
2023/06/24 Kamenice nad Lipou, 4.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam. n/L (2B)
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/25 Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč
PLPU
2024/05/26 Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice
PLPU
2024/06/08 Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční)
PLPU
2024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční)
PLPU
2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PLPU
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga