Jablonec nad Jizerou 2018 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Jablonec nad Jizerou
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 06. 10. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 09. 2018 09:00
Konec rezervace: 05. 10. 2018 09:00
Začátek tipování:  06. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 06. 10. 2018 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonec-nad-jizerou-9975.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov A1SMkarel Čermák
22Nedaříž Nedaříž BSMAdéla Patková
33Svojek SMVeronika Kalenská
44Mříčná A1SMMichal Holec
55Bělá SMJana Foltýnová
66Vysoké nad Jizerou ASMZbyněk Lukeš
77Nedaříž Nedaříž ASMAdéla Patková
88Vítkovice VítkoviceSMMartina Vanclová
99Mříčná A2SMMichal Holec
1010Vysoké nad Jizerou BSMZbyněk Lukeš
1111Košov Rváčov-KošovSMKuba
1212Studenec A1SMkarel Čermák
1313Studenec A2SMkarel Čermák
1414Roprachtice A1SMLada Lukešová
1515Roprachtice A2SMLada Lukešová
1616Semily A1SMkarel Čermák
1717Semily A2SMkarel Čermák
1818Semily B1SMkarel Čermák
1919Chuchelna A1SMDavid Hošek
2020Chuchelna A2SMDavid Hošek
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov A1SMkarel Čermák
22Bozkov B1SMkarel Čermák
33Nedaříž Nedaříž BSMAdéla Patková
44Košťálov "A" 1SMPavla Stehlikova
55Košťálov "B" 1SMPavla Stehlikova
66Bělá ASMJana Foltýnová
77Nedaříž Nedaříž ASMAdéla Patková
88Vysoké nad Jizerou ASMZbyněk Lukeš
99Svojek ASMVeronika Kalenská
1010Svojek BSMVeronika Kalenská
1111Košov Rváčov-KošovSMKuba
1212Vítkovice VítkoviceSMMartina Vanclová
1313Bělá BSMJana Foltýnová
1414Vysoké nad Jizerou BSMZbyněk Lukeš
1515Mříčná A1SMMichal Holec
1616Mříčná A2SMMichal Holec
1717Mříčná B1SMMichal Holec
1818Roprachtice A1SMLada Lukešová
1919Roprachtice A2SMLada Lukešová
2020Semily A1SMkarel Čermák
2121Semily A2 SMkarel Čermák
2222Chuchelna A1SMDavid Hošek
2323Chuchelna A2SMDavid Hošek
2424Chuchelna B1SMDavid Hošek
2525Chuchelna B2SMDavid Hošek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/03 Jablonec nad Jizerou,
PKL
2014/05/08 Jablonec nad Jizerou, Pohár dráčka Soptíka
-
2018/10/06 Jablonec nad Jizerou, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga