Pohořelice, fotbalové hřiště 2023 - SAMETOVÝ POHÁR

Liga: -
Místo: Pohořelice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 18. 11. 2023 10:00
Kontakt:   Jana Hanáčková
Telefon:  725737790

Začátek rezervace: 03. 11. 2023 20:00
Konec rezervace: 15. 11. 2023 10:00
Začátek tipování:  18. 11. 2023 20:00
Konec hlasování: 18. 11. 2023 00:00
Zadal: Jana Forbelská

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

POŽÁRNÍ ÚTOK NA 2B, HADICE C42, B65, SKLOPNÉ TERČE

MOŽNOST PŮJČENÍ DVOU ZÁVODNÍKŮ

VÍCE INFORMACÍ NA FB UDÁLOSTI: https://fb.me/e/guAiiKw1r


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pohorelice-13611.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice UHKarolína Gajdošíková
22Pohořelice ZLJana Forbelská
33Těšetice OLJan Svoboda
44Hoštice KMRadoslav Gregor
55Lipová ZLTomáš Vaněk
66Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
77Vrbice BKADavid Plasgura
88Lhota mužiZLJana Forbelská
99Pohořelice DorkyZLJana Forbelská
1010Mladcová ZLLukáš Struška
1111Hradčovice ZenyUHLukáš Janáč
1212Veselá mužiZLJana Forbelská
1313Nevšová CZLDavid Marcaník
1414Partutovice PRŠtěpán Dreiseitel
1515Roštění KMSDH Roštění
1616Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
1717Hradčovice DorkyUHLukáš Janáč
1818Zahnašovice KMPetr Miklík
1919Zahnašovice KMPetr Miklík
2020Litenčice KMNikol Kochaníčková
2121Popov ženyZLAdéla Maryášová
2222Polichno Muži ZLPavel Novosad
2323Vlachovice ženyZLAdéla Maryášová
2424Vrbka Muži KMJosef Pospíšil
2525Kněžpole UHKarolína Gajdošíková
2626Ostrožská Lhota ženyUHLukáš Struška
2727Březolupy ženyUHIveta Šuranská
2828Mirošov BZLLukáš Jahřabáč
2929Vrbka Dorci KMJosef Pospíšil
3030Vlachovice ZLAdéla Maryášová
3131Vrbětice mužiZLAdéla Maryášová
3232Martinice Ženy KMJosef Pospíšil
3333Litenčice mužiKMNikol Kochaníčková
3434Polichno Dorost ZLPavel Novosad
3535Březolupy smíšený dorostUHIveta Šuranská
3636Mirošov BZLTomáš Obadal
3737Dešná BJHLuboš Veselý
3838Veselá ZLMates Juřík
3939Lipová ZLTomáš Vaněk
4040Mirošov DorciZLTomáš Obadal
4141Pitín DorciUHTomáš Šašinka
4242Svatobořice HODavid Vodička
4344Brusné Muži KMMartin Šťastný
4445Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
4546Trnava MužiZLJiří Vajďák
4647Rokytnice Ženy VSmartin kasik
4748Pitín Muži UHTomáš Šašinka
4849Všemina ZLDzidza Dzidza
4950Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
5052Vizovice Ženy ZLSára Lutonská
5155Hostišová DorkyZLJana Forbelská
5256Vizovice Dorostenky ZLSára Lutonská
5357Louky MZLpeca
5460Medlov KMSDH Medlov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL16,7817,4917,492023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH17,4917,5817,582022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL17,8817,5317,882022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velký Ořechov CZL17,8816,9817,882022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladcová ZL18,1118,0218,112023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mirošov BZL18,1118,4618,462022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hradčovice AUH18,2718,8918,892022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lukov ZL19,0118,6219,012023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Míkovice UH19,2719,0819,272023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hoštice KM20,0618,8320,062023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevšová CZL18,9820,2920,292023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oldřichovice ZL20,5921,2021,202023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhota ZL20,5721,2521,252023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bratřejov ZL20,6621,7621,762023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bratřejov ZL21,9922,1222,122022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tečovice BZL22,4017,8522,402023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Louky ZL19,6222,7422,742023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Roštění KM-19,9823,992023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sazovice ZL19,0024,0624,062023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbka KM24,7826,5826,582023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chvalnov - LískyKM27,3825,3627,382023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhota ZL27,0127,7427,742022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Oldřichovice ZL29,3327,1329,332022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Všemina ZL33,6135,2635,262023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Vrbětice ZL41,3142,8242,822022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chvalnov - LískyKM21,4646,0946,092022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tečovice BZL46,2345,0946,232022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lukov ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnava ZLNP18,54NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Svatobořice HONPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kněžpole AUH27,53NPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Všemina ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mirošov BZLNP17,82NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Karolín KM19,98NPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mysločovice ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velký Ořechov ZLNP17,12NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, ZRUŠENO!!!!! O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2022/07/02 Pohořelice, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
2023/08/05 Pohořelice, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/08/05 Pohořelice, fotbalové hřiště, ZLPS Pohořelice
-
2023/11/18 Pohořelice, fotbalové hřiště, SAMETOVÝ POHÁR
-
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice- Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga