Pohořelice 2023 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 08. 2023 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 17,49 16,78 17,49
2.  Mladcová ZL 18,11 18,11 18,02
3.  Lukov ZL 19,01 19,01 18,62
4.  Míkovice UH 19,27 19,27 19,08
5.  Hoštice KM 20,06 20,06 18,83
6.  Nevšová C ZL 20,29 18,98 20,29
7.  Oldřichovice ZL 21,20 20,59 21,20
8.  Lhota ZL 21,25 20,57 21,25
9.  Bratřejov ZL 21,76 20,66 21,76
10.  Tečovice B ZL 22,40 22,40 17,85
11.  Louky ZL 22,74 19,62 22,74
12.  Roštění KM 23,99 - 19,98
13.  Sazovice ZL 24,06 19,00 24,06
14.  Vrbka KM 26,58 24,78 26,58
15.  Chvalnov - Lísky KM 27,38 27,38 25,36
16.  Všemina ZL 35,26 33,61 35,26
17.  Velký Ořechov ZL NP NP 17,12
18.  Karolín KM NP 19,98 NP
19.  Kněžpole A UH NP 27,53 NP
20.  Mirošov B ZL NP NP 17,82
21.  Trnava ZL NP NP 18,54

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vlachovice ZL 18,29 17,49 18,29
2.  Popov ZL 18,54 18,54 17,37
3.  Míkovice UH 18,61 18,61 17,91
4.  Pohořelice ZL 18,79 16,82 18,79
5.  Hradčovice UH 18,92 18,92 18,16
6.  Martinice KM 19,61 19,33 19,61
7.  Trnava ZL 20,70 20,58 20,70
8.  Tečovice ZL 20,77 20,56 20,77
9.  Racková ZL 20,93 20,93 18,81
10.  Bojkovice UH 20,96 20,96 19,66
11.  Lhota ZL 21,25 21,25 20,04
12.  Bratřejov ZL 22,75 22,75 19,66
13.  Sazovice ZL 25,87 23,62 25,87
14.  Šarovy ZL 26,09 25,19 26,09
15.  Hrobice ZL 29,01 29,01 18,73
16.  Bílovice UH 30,59 30,59 28,60
17.  Březolupy UH 30,74 26,63 30,74
18.  Lutopecny KM 32,51 26,91 32,51
19.  Machová ZL 34,45 34,45 34,31
20.  Roštění KM NP NP 48,46

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 19,04 18,88 19,04
2.  Racková ZL 20,54 19,84 20,54
3.  Machová ZL 22,07 22,07 21,68
4.  Pohořelice ZL 24,29 23,01 24,29
5.  Trnava ZL 40,09 38,88 40,08
6.  Lhota ZL 45,03 44,20 45,03
7.  Hostišová ZL NP 23,54 22,83

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lipová ZL 17,15 16,79 17,15
2.  Pitín UH 18,65 17,21 18,65
3.  Veselá ZL 18,97 18,73 18,97
4.  Želechovice nad Dřevnicí ZL 19,52 19,50 19,52
5.  Štípa ZL 20,46 18,44 20,46
6.  Mirošov ZL 22,39 21,44 22,39
7.  Březolupy UH 30,50 30,50 28,57
8.  Šarovy ZL NP 25,48 NP
9.  Míkovice UH NP NP 18,53

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladcová ZL 16,11 15,52 16,11
2.  Louky ZL 18,51 17,05 18,51
3.  Sazovice ZL 19,03 18,18 19,03
4.  Machová ZL 19,97 19,97 18,65

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL16,7817,4917,492023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH17,4917,5817,582022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velký Ořechov CZL17,8816,9817,882022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL17,8817,5317,882022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladcová ZL18,1118,0218,112023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mirošov BZL18,1118,4618,462022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hradčovice AUH18,2718,8918,892022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lukov ZL19,0118,6219,012023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Míkovice UH19,2719,0819,272023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hoštice KM20,0618,8320,062023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevšová CZL18,9820,2920,292023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oldřichovice ZL20,5921,2021,202023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhota ZL20,5721,2521,252023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bratřejov ZL20,6621,7621,762023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bratřejov ZL21,9922,1222,122022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tečovice BZL22,4017,8522,402023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Louky ZL19,6222,7422,742023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Roštění KM-19,9823,992023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sazovice ZL19,0024,0624,062023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbka KM24,7826,5826,582023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chvalnov - LískyKM27,3825,3627,382023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhota ZL27,0127,7427,742022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Oldřichovice ZL29,3327,1329,332022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Všemina ZL33,6135,2635,262023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Vrbětice ZL41,3142,8242,822022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chvalnov - LískyKM21,4646,0946,092022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tečovice BZL46,2345,0946,232022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kněžpole AUH27,53NPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Všemina ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mirošov BZLNP17,82NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, ZRUŠENO!!!!! O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2022/07/02 Pohořelice, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
2023/08/05 Pohořelice, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/08/05 Pohořelice, fotbalové hřiště, ZLPS Pohořelice
-
2023/11/18 Pohořelice, fotbalové hřiště, SAMETOVÝ POHÁR
-
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře