Měrotín 2018 - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/
Kdy: 18. 08. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Michal Faltýnek
Telefon:  734 834 202
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čelechovice na Hané PV 14,74 14,44 14,74
2.  Ludéřov OL 15,03 14,62 15,03
3.  Chválkovice OL 16,36 16,36 16,14
4.  Náměšť na Hané OL 16,42 15,97 16,42
5.  Cholina OL 16,49 16,38 16,49
6.  Měrotín OL 16,57 15,98 16,57
7.  Bílovice PV 16,60 16,00 16,60
8.  Pavlov-výběr SU 16,64 16,42 16,64
9.  Olešnice X OL 16,74 16,46 16,74
10.  Niva PV 16,80 16,05 16,80
11.  Střelice OL 16,81 16,81 16,18
12.  Myslejovice PV 16,83 16,83 16,29
13.  Kosov SU 16,86 16,10 16,86
14.  Nenakonice OL 17,05 16,06 17,05
15.  Svésedlice OL 17,20 17,20 16,37
16.  Domamyslice Dvojka PV 17,46 16,52 17,46
17.  Císařov PR 17,56 17,09 17,56
18.  Slavětín OL 18,15 16,86 18,15
19.  Kožušany OL 18,56 18,56 17,92
20.  Dolany Vajca OL 18,91 18,91 17,71
21.  Nemile SU 18,99 18,99 15,14
22.  Štíty SU 19,52 19,28 19,52
23.  Chořelice OL 19,84 19,84 19,44
24.  Dub nad Moravou OL 20,11 20,11 19,66
25.  Dolní Studénky SU 20,20 17,87 20,20
26.  Čechy pod Kosířem PV 20,83 19,53 20,83
27.  Grygov OL 21,56 21,56 21,27
28.  Olšany u Prostějova PV 24,10 24,10 24,09
29.  Vojnice OL 24,25 20,38 24,25
30.  Otinoves PV 28,32 25,95 28,32
31.  Mladeč OL 33,79 18,76 33,79
32.  Těšetice OL 42,82 42,82 28,39
33.  Podolí PR NP NP NP
33.  Nemile Farma SU NP NP NP
33.  Dolany OL NP NP NP
33.  Radíkov OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemile SU 18,62 18,62 17,80
2.  Pěnčín PV 19,14 19,14 18,84
3.  Maršíkov SU 19,44 19,44 19,07
4.  Haňovice OL 19,52 18,28 19,52
5.  Loučany OL 19,54 19,54 18,18
6.  Mladeč OL 19,71 19,71 19,25
7.  Nenakonice OL 20,06 20,06 18,93
8.  Nové Dvory OL 20,28 19,76 20,28
9.  Svésedlice OL 20,69 20,69 20,05
10.  Velký Týnec OL 20,85 20,85 19,65
11.  Chválkovice OL 20,91 19,50 20,91
12.  Bílovice B PV 21,08 19,26 21,08
13.  Lesnice SU 21,11 20,47 21,11
14.  Čechy pod Kosířem PV 21,74 21,58 21,74
15.  Cholina OL 21,89 21,89 18,14
16.  Blatec OL 22,08 20,26 22,08
17.  Náměšť na Hané OL 22,68 20,30 22,68
18.  Olešnice OL 28,49 28,16 28,49
19.  Vojnice OL 30,32 30,32 23,58
20.  Krasice PV NP NP 28,30

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bílovice B PV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře