Měrotín 2023 - ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/
Kdy: 19. 08. 2023 20:30
Kontakt:   Štěpán Šmída
Telefon:  739 112 798
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Otinoves PV 15,07 15,07 15,05
2.  Olešnice X OL 15,37 15,37 14,03
3.  Bílovice C Odpad PV 15,44 15,02 15,44
4.  Janovice BR 15,56 15,56 14,33
5.  Olešnice REZERVA OL 15,80 15,80 15,43
6.  Velká Bystřice OL 15,96 15,95 15,96
7.  Plinkout OL 16,16 16,16 15,61
8.  Vrchoslavice PV 16,20 16,20 15,98
9.  Dolany OL 16,21 16,21 15,88
10.  Čelechovice na Hané PV 16,22 16,22 15,42
11.  Bezděčí u Trnávky SY 16,23 15,32 16,23
12.  Ratiboř VS 16,35 15,50 16,35
13.  Těšetice TYFOČÁCI OL 16,41 15,53 16,41
14.  Luboměř NJ 16,50 16,50 15,17
15.  Kožušany A OL 16,63 15,60 16,63
16.  Nová Dědina OL 16,94 16,94 16,92
17.  Nenakonice OL 17,13 17,11 17,13
18.  Bílovice A PV 17,31 14,92 17,31
19.  Třeština SU 17,46 17,46 17,07
20.  Hlubočky OL 17,66 17,25 17,66
21.  Doloplazy OL 18,88 18,88 17,38
22.  Dub nad Moravou OL 19,05 19,05 16,93
23.  Odry NJ 19,66 15,43 19,66
24.  Zborovice KM 19,68 19,68 16,17
25.  Mladeč OL 19,85 19,85 17,17
26.  Grygov OL 20,01 18,04 20,01
27.  Nový Malín SU 20,50 20,50 19,81
28.  Krasice - Prostějov PV 20,80 15,82 20,80
29.  Kobeřice PV 20,94 20,52 20,94
30.  Sobotín SU 23,57 16,86 23,57
31.  Orechová Potôň DS 16,27 26,27 25,02
32.  Drahany PV 28,44 28,14 28,44
33.  Ludéřov FARMA OL NP NP NP
33.  Radíkov OL NP NP NP
33.  Chválkovice OL NP NP NP
33.  Přáslavice OL NP NP NP
33.  Měrotín OL NP NP NP
33.  Chořelice OL NP NP NP
33.  Ludéřov HORNETS OL NP NP NP
33.  Mostkovice PV NP NP NP
33.  Prchalov NJ NP NP NP
33.  Seloutky PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Odry NJ 17,26 17,26 17,18
2.  Haňovice OL 17,96 17,96 17,78
3.  Soběsuky A PV 18,03 17,61 18,03
4.  Nová Dědina OL 18,14 18,14 17,49
5.  Dolní Libina SU 18,63 18,63 18,18
6.  Velký Týnec OL 19,02 19,02 18,99
7.  Měrotín OL 19,50 19,50 17,53
8.  Pěnčín ŠTIKY PV 19,60 18,14 19,60
9.  Vojnice OL 19,67 19,36 19,67
10.  Bílovice PV 21,15 18,02 21,15
11.  Cholina OL 21,67 21,44 21,67
12.  Šumvald OL 22,49 22,49 22,05
13.  Bezděčí u Trnávky SY 24,42 24,42 17,22
14.  Dub nad Moravou OL 26,41 26,41 20,07
15.  Seloutky PV 26,61 20,14 26,61
16.  Soběsuky B PV 36,74 20,68 36,74
17.  Kobeřice PV 40,72 40,09 40,72
18.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
18.  Víceměřice PV NP NP NP
18.  Bousín PV NP NP NP
18.  Třeština SU NP NP NP
18.  Světlá Hora BR NP NP NP
18.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
18.  Grygov OL NP NP NP
18.  Hlubočky OL NP NP NP
18.  Chořelice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV17,4917,5117,512022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bílovice PV17,6717,3617,672022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Měrotín OL17,7717,3317,772022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Měrotín OL17,7517,8817,882019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vrchoslavice PV18,2618,1518,262022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hoštice KM18,2918,3718,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice PV17,6818,4418,442022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Otinoves PV18,4818,4918,492022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice OdpadPV18,2018,5818,582022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Těšetice OL18,7219,0119,012022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čechy pod Kosířem PV19,0918,1419,092022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL17,7119,2319,232022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velká Bystřice OL19,3817,9519,382022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice PV19,5818,0219,582019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Otinoves PV19,3819,7219,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice BPV19,7318,6819,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Měrotín BOL19,6619,8319,832022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Krasice - Prostějov PV20,0519,8819,882022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Myslechovice OL19,2819,9619,962019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dub nad Moravou OL19,7020,0020,002019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chválkovice OL20,7020,9720,972019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Břevenec OL18,9622,2322,232019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chořelice OL21,3922,5522,552019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Janovice BR16,7422,7522,752022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Střelice OL23,3420,0523,342019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radíkov OL23,4521,2323,452019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice OL23,8417,9823,842019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chořelice OL32,4732,2432,472022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL17,15NPNP2022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
BIOMAC HE
2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/22 Měrotín, hasičský areál, Memoriál Josefa Vitoula
-
2021/08/21 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2022/06/25 Měrotín, XIX. ročník Memoriálu Josefa Vitoula
VCPV
2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/19 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2024/06/08 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula XXI. ročník
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře