Plzeň, Běh na 60 m 2018 - Mistrovství České republiky hry Plamen 2018

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  https://www.dh.cz/
Kdy: 03. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Andrea Dopitová
Telefon:  +420 606 757 843
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vědomice Petr Loukota LT 11,79 11,79 NP
2.  Písková Lhota Martin Zradička NB 11,87 11,87 NP
3.  Manětín Lukáš Pergl PS 11,92 NP 11,92
4.  Oznice Martin Holčák VS 11,92 11,92 NP
5.  Vědomice Zdeněk Sazeček LT 12,65 12,65 12,85
6.  Manětín Jiří Kupka PS 12,66 15,70 12,66
7.  Písková Lhota Vojtěch Urban NB 12,67 14,48 12,67
8.  Písková Lhota Vojtěch Ševčík NB 12,82 13,28 12,82
9.  Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský HK 12,98 13,37 12,98
10.  Střezimíř Filip Hulan BN 12,99 12,99 15,82
11.  Chlumec nad Cidlinou I Tomáš Rakouský HK 13,08 15,20 13,08
12.  Markvartice Jakub Řehůřek JI 13,08 15,23 13,08
13.  Písková Lhota Šimon Crkal NB 13,11 13,11 16,62
14.  Dolní Měcholupy Michal Popsimov AB 13,13 13,13 16,98
15.  Střezimíř Michal Eliáš BN 13,19 13,19 14,37
16.  Vědomice Radek Sibera LT 13,21 13,65 13,21
17.  Žlutice Martin Malina KV 13,37 16,37 13,37
18.  Oznice Tomáš Bětuňák VS 13,37 22,35 13,37
19.  Žlutice Ondřej Klaban KV 13,45 15,92 13,45
20.  Střezimíř Tomáš Knotek BN 13,45 NP 13,45
21.  Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý UO 13,46 13,46 16,80
22.  Vědomice Vojtěch Čecho LT 13,52 13,70 13,52
23.  Žlutice Dominik Svoboda KV 13,55 NP 13,55
24.  Dolní Dobrouč Michal Kristek UO 13,63 14,21 13,63
25.  Bludov Martin Žižka SU 13,63 13,63 14,29
26.  Žlutice Marek Vršínský KV 13,65 14,27 13,65
27.  Bludov Martin Renda SU 13,66 13,66 16,19
28.  Oznice Jaroslav Tkadlec VS 13,79 13,79 15,33
29.  Dolní Dobrouč Marek Hubálek UO 13,86 14,66 13,86
30.  Oznice Marek Bětuňák VS 13,97 23,25 13,97
31.  Markvartice Bořivoj Fučík JI 14,06 16,72 14,06
32.  Žlutice Kamil Plaček KV 14,11 14,11 20,37
33.  Žlutice Mikuláš Slavík KV 14,19 15,60 14,19
34.  Manětín Vojtěch Maršán PS 14,22 18,33 14,22
35.  Michálkovice Ondřej Svačina OV 14,24 NP 14,24
36.  Mistřín David Fric HO 14,26 14,47 14,26
37.  Mistřín David Budík HO 14,28 14,59 14,28
38.  Dolní Dobrouč Matěj Pražák UO 14,39 14,79 14,39
39.  Chlumec nad Cidlinou I Jakub Šaroun HK 14,42 14,42 16,22
40.  Střezimíř Jan Torkel BN 14,47 14,47 15,33
41.  Mistřín Vojtěch Výlet HO 14,54 16,08 14,54
42.  Střezimíř Šimon Talpa BN 14,66 14,66 15,08
43.  Oznice Vojtěch Motalík VS 14,79 14,79 14,94
44.  Dolní Měcholupy Petr Voříšek AB 14,83 14,83 15,49
45.  Manětín Jan Maršán PS 14,85 14,85 15,61
46.  Těpeře Adam Vít JN 14,93 14,93 18,26
47.  Manětín Jaroslav Hruška PS 15,18 15,18 17,38
48.  Střezimíř Lukáš Eliáš BN 15,28 15,28 16,58
49.  Bludov Ondřej Jašek SU 15,29 15,50 15,29
50.  Markvartice David Kříž JI 15,54 15,54 NP
51.  Dolní Měcholupy Matyáš Kronovetr AB 15,57 15,57 NP
52.  Dolní Bukovsko Josef Jindra CB 15,67 15,67 17,04
53.  Michálkovice Tomáš Dámek OV 15,73 15,73 29,98
54.  Dolní Měcholupy Josef Kolář AB 16,04 16,04 NP
55.  Střezimíř Jan Nováček BN 16,08 16,08 17,12
56.  Střezimíř Tomáš Králík BN 16,14 16,64 16,14
57.  Dolní Bukovsko Štěpán Dudlíček CB 16,33 25,88 16,33
58.  Oznice Václav Trusina VS 16,95 16,95 17,78
59.  Chlumec nad Cidlinou I Ondřej Holan HK 17,02 NP 17,02
60.  Bludov Daniel Vykoupil SU 17,38 17,38 17,99
61.  Michálkovice Jan Goj OV 17,76 17,76 NP
62.  Manětín Jakub Zíma PS 17,80 17,80 18,07
63.  Dolní Bukovsko František Dudlíček CB 18,22 18,22 NP
64.  Michálkovice Daniel Ožana OV 18,80 NP 18,80
65.  Dolní Bukovsko Matěj Jindra CB 20,29 20,29 22,27
66.  Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský AB 21,22 22,41 21,22
67.  Oznice Martin Gerža VS NP NP NP
68.  Písková Lhota Václav Soukup NB NP NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Dobrouč Libuše Holečková UO 12,03 12,07 12,03
2.  Manětín Sára Kaprová PS 12,30 17,76 12,30
3.  Vědomice Klára Hudcová LT 12,68 NP 12,68
4.  Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová AB 12,69 12,69 13,15
5.  Písková Lhota Eliška Němečková NB 12,82 21,99 12,82
6.  Písková Lhota Karolína Lefnerová NB 12,82 12,82 NP
7.  Střezimíř Eliška Nováková BN 12,87 13,44 12,87
8.  Oznice Klára Kociánová VS 12,90 12,90 17,70
9.  Mistřín Kateřina Matykánová HO 12,91 NP 12,91
10.  Střezimíř Linda Brázdová BN 13,02 13,02 NP
11.  Žlutice Žaneta Řezáčová KV 13,10 13,10 22,29
12.  Bludov Vendula Jílková SU 13,21 13,22 13,21
13.  Písková Lhota Valentýna Homolková NB 13,25 13,66 13,25
14.  Žlutice Antonie Minářová KV 13,27 17,04 13,27
15.  Oznice Karolína Skýpalová VS 13,34 18,85 13,34
16.  Dolní Dobrouč Nicole Melšová UO 13,45 13,45 13,46
17.  Markvartice Andrea Musilová JI 13,49 15,37 13,49
18.  Vědomice Anna Hyšplerová LT 13,58 16,56 13,58
19.  Markvartice Iveta Štětinová JI 13,60 13,82 13,60
20.  Markvartice Hana Svobodová JI 13,90 15,27 13,90
21.  Dolní Bukovsko Daniela Bartošová CB 13,91 13,91 15,81
22.  Markvartice Petra Urbanová JI 13,98 13,98 14,24
23.  Dolní Dobrouč Tereza Hušková UO 13,99 13,99 14,77
24.  Dolní Měcholupy Anna Kolářová AB 13,99 13,99 NP
25.  Dolní Měcholupy Klára Popsimovová AB 14,06 14,06 17,89
26.  Manětín Anna Vandrovcová PS 14,09 14,09 23,03
27.  Písková Lhota Martina Kovaříková NB 14,13 14,15 14,13
28.  Oznice Hana Rudolecká VS 14,29 14,83 14,29
29.  Michálkovice Lucie Kučerová OV 14,49 15,01 14,49
30.  Mistřín Veronika Fricová HO 14,61 14,61 14,80
31.  Manětín Nela Steidlová PS 14,72 15,16 14,72
32.  Dolní Bukovsko Adéla Jindrová CB 14,79 14,96 14,79
33.  Dolní Měcholupy Klára Vojtová AB 15,01 15,76 15,01
34.  Žlutice Klára Krumphanzlová KV 15,02 15,02 15,18
35.  Michálkovice Marie Lörinczová OV 15,24 15,24 NP
36.  Mistřín Karolína Vaňková HO 15,43 16,97 15,43
37.  Vědomice Eliška Šidláková LT 15,63 15,63 16,78
38.  Dolní Bukovsko Anděla Jindrová CB 16,21 27,70 16,21
39.  Dolní Měcholupy Julie Jurčová AB 16,55 20,51 16,55
40.  Dolní Bukovsko Michaela Vořechová CB 16,60 16,60 NP
41.  Dolní Bukovsko Marie Tůmová CB 17,20 17,20 21,28
42.  Dolní Bukovsko Eliška Zettnerová CB 25,58 25,58 NP
43.  Michálkovice Nikola Chobotová OV NP NP NP
43.  Těpeře Anna Sedláková JN NP NP NP
43.  Bludov Markéta Hrabkovská SU NP NP NP
43.  Žlutice Tereza Smrčková KV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře